Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

גנבו לי את הבס

Nagasaki

Recommended Posts

שלום

לפני שעתיים נכנסתי הביתה והכל היה הפוך, בקיצור, פרצו לנו הביתה

הדבר הכי משמעותי שנגנב היא הבס שלי

Sandberg california pm בלי פיקגארד ובצבע brownberst

מחר אעלה עוד אינפורמציה, פשוט התמונות על המחשב והוא הפוך על הריצפה מחכה לשוטרים שיגיעו על הבוקר.

אם מישהו שומע משהו אשמח אם יצור איתי קשר:

[email protected]

תודה רבה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבס היחידה שלך?(במובן של יש לך רק בס אחת או יותר,ואם גנבו עוד או רק את זאת)

תגיד באיזה איזור אתה גר,אפשר ככה לעזור יותר..

מקווה שהם יפלו מצוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

>:( איזה מבאס

נראה לי שזו בס יחידה בארץ, כך שקשה להאמין שהם יצליחו למכור אותה בלי שמישהו יעלה על זה.

היה דיון על הבס הזו גם בפורום הזה -

http://www.ibass.co.il/forum/index.php/topic,492.0.html

אני מקווה שתימצא בקרוב בריאה ושלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך.

מצטרף להמלצות לחפש בחנות כלי נגינה ואפילו הייתי מרים טלפון לכל בעלי החנויות ובעיקר יד שניה ומשאיר אצלם את הטלפון למקרה שמישהו יכנס להציע להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

קודם כל, תודה רבה על התמיכה והנכונות לעזור

רק עכשיו סיימנו לסדר את הבית וחיברתי את המחשב לטפל בעניין

אני גר באיזור טבעון ככה שאני מאמין שהבס לא תגיע בשלב הזה לתל-אביב. אולי אסע מחר לשוק הפשפשים בחיפה לבדוק.

להתקשר לחנויות יד שנייה זה באמת רעיון טוב, אני מכיר את וינטג' בת"א, ארים אליו טלפון. אתם מכירים עוד?

לגבי איך לעזור:

הנה לינק ל"אירוע" פייסבוק עם הפרטים http://www.facebook.com/event.php?eid=145050032231763, אשמח אם כמה שיותר אנשים יעשו attending ויזמינו גם את כל החברים שלהם.

מעבר לזה, פרסמתי את הלינק הנ"ל עם הודעה דומה גם באקט ובפורומים של רעש געש. אם יש עוד מקומות אשמח אם תפנו אותי אליהם או שלמי שיש משתמש שיזרוק שם את הלינק עם כמה מילים.

אני רק מקווה שהיא אכן תצוץ למכירה איפשהו, במצב כזה אני מאמין שיש סיכוי גבוה מאוד שהיא תחזור. רק שלא יכסחו אותה סתם ושתלך לפח (הגיוני, בנתיים נראה שזה נוער...).

שוב המון תודה על העזרה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תם דבר עם מידנייט מיוזיק בטבעון, ועם בוסטר וחלילית בחיפה, למיטב ידיעתי בכל החנויות האלו עושים טריידים על יד שניה.(בחלילית תבקש לדבר קודם עם מישהו במחלקת גיטרות, שם נראה לי יתייחסו אליך יותר ברצינות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעסה יותר גדולה מזו...

אני קבוע כל שבת בשוק הפשפשים בחיפה,

ראה את המקום הזה כסגור מבחינתי, אם יהיה משהו תקבל דיווח.

אולי כדאי לא להציף מקומות "נייטרלים" באינפורמציה על הגניבה, אם ידעו שאתה מחכה להם בכל מקום, לא ינסו למכור אותה ולא תראה אותה לעולם. פורומים של בסיסטים ופה לאוזן נשמע לי מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג לאיפה הוא עבר..או אם הוא בכלל עבר או פשוט הפסיק עם העסק.

וכן,את הבס שיש לי עכשיו(אחת זולה) קניתי ממנו.

הוא היה נחמד אבל אני מאמין שהוא פשוט עבר כי בקושי היו קונים אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפרצו אלי לבית הבס ששכבה על מיטה נשארה שם... מה שנגנב היה רק מזומנים, דרכונים ותכשיטים.

גנב שפורץ לבית ולוקח גיטרה כנראה ידע שיש שם גיטרה יקרה. אולי זה מישהו שאתה מכיר? :X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BullHorn, אתה מעלה נקודה בעייתית

יכול להיות שהם ידעו על הגיטרה, אבל מצד שני הם הפכו חצי בית בנסיון די ברור לקחת כסף, נראה שהתיאשו ולקחו את הבס.

מצד שלישי, כבר עשיתי לעצמי סלט בראש מרוב השערות, אין לי כיוונים חשודים על ממש, הכי טוב שאני יכול לעשות עכשיו זה לידע כמה שיותר אנשים כדי שאם הבס תמכר אז אנשים ידעו מזה.

שוב תודה על העזרה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בס מאוד יחודית, כך שאם היא תצוף מישהו ישים לב.

אני עשיתי אטנדינג לאבנט בפייסבוק וגם שלחתי להרבה מכרים מוזיקאים. אני אופטימי בקשר לזה שהיא תצוף איכשהו מתישהו, ומספיק להיא תהיה למישהו בתודעה כדי שיעשה 1+1.

בהצלחה ותחזיק מעמד.

אגב במארק בס לא נגעו? לקחו גם רכוש אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר

לא נגעו במארק בס, אבל לקחו עוד כמה דברים.

מהחדר שלי גם לקחו אורגנית די פשוטה שקיבלתי פעם של חברה איטלקית בשם Elka (אם אני לא טועה).

נראה שהם עשו עבודה מאוד לא מסודרת. הם פתחו קופסאות עם דברים מאוד יקרים ולא לקחו ודווקא את הבס והאורגנית (שספק אם שווה יותר מ- 300 שקל) הם לקחו.

בקיצור, לא הבינו מה יקר ומה לא, אלא לקחו את מה ש"מגניב", זאת דעתי בכל אופן ויחד עם עוד דברים שהשוטרים אמרו כנראה שמדובר בנערים צעירים.

ביום ראשון אעשה טלפונים לכל החנויות שאוכל

זהו בנתיים

תודה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוכח העובדה שסנדברג זה לא סימנס או טושיבה, לבקש מהם לשחזר סיריאל לפי הזמנה מרעש געש זה בטח שטויות אפשר להשיג את זה בשניה מה גם שרעש געש כמובן מחזיקה הוכחות על הזמנת הבס ועל המכירה שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהיא תצוץ. זה כלי ייחודי וקשה להיפטר ממנו. בסיסטים זאת קהילה קטנה ודי הדוקה. מישהו מאיתנו ייתקל בה מתישהו.

לפני הרבה מאוד שנים (32 שנה, אם להיות מדויק) קרה המקרה הבא.

הייתי בחיפה אצל מתקן גיטרות וכינורות זקן, כדי לבדוק בס משומש לתלמיד שלי. היה שם לקוח אחר שרצה שיעשו לו פיקגארד ללס פול (אלה ימים בלי אינטרנט, איביי, או חלקי חילוף באופן כללי). הסתכלתי על הלס פול, דיברנו קצת, הוא סיפר שהוא ניגן עם דני ליטני במלחמה (מלחמת יום כיפור, כן?). ניגנתי על הגיטרה והיה לה צוואר מהמם - היא ממש ניגנה מעצמה.

באותה תקופה ניגנתי עם גיטריסט בשם שמעון הולי (בטח לא שמעת עליו, אבל האיש הקליט אלבום עם פיטר גרין). לשמעון הייתה סטרטוקסטר פרה-CBS. אמרתי לו, אתה יודע, תמיד חשבתי שהסטראט שלך היא הגיטרה הכי נוחה בעולם, אבל ניגנתי על לס פול עם צוואר עוד יותר נוח. שמעון שאל, איזה לס פול. סיפרתי לו על האיש שחיפש פיקגארד. שמעון נהיה פתאום מאוד מרוכז (רוב שאר הזמן הוא היה מסטול). מה עוד אתה זוכר מהגיטרה, הוא שאל. אמרתי לו, יש מאחור שלושה חורים, כאילו איזה אידיוט נעץ עליה סמל של מכונית מרצדס.

בשלב הזה שמעון נהיה לבן כמו קיר. הוא הלך להביא אלבום תמונות. הייתה שם תמונה שלו מנגן על לס פול זהה, עם סמל גדול (וגנוב כמובן) של מרצדס נעוץ מאחורי הגשר. אחר כך הוא פתח קופסת נעליים ישנה. בפנים היה פיקגארד מקורי של לס פול.

מתברר שכמה שנים קודם לכן הוא ניגן באיזה אירוע, ואחרי שקיפלו את הציוד הוא הלך לשירותים עד שתגיע המונית. כשיצא מהשירותים הגיטרה כבר לא הייתה שם.

למרבה המזל, באותה תקופה שמעון עצמו ניגן עם דני ליטני, ככה שהיה די קל למצוא את האיש ההוא מהחנות דרך דני ליטני. שמעון הציע לו קצת כסף, האיש סירב. שמעון הלך למשטרה, המשטרה לקחה את הגיטרה. זה לקח שנה אבל הוא קיבל את הגיטרה שלו בחזרה, והאיש בלי הפיקגארד קיבל רישום פלילי על החזקת רכוש גנוב.

לא הרבה זמן אחרי זה שמעון מכר את הגיטרה. לפי מצבו באותם ימים, סביר שזה היה תמורת מנה קוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי משהו חיובי לומר, זה שההתגייסות של כל הפורום, פלוס 146 "אטנדינג" בפייסבוק (במיוחד בתקופה שכל זב חוטם פותח איבנט על כל שטות ואני מקבלת - כמו שאני בטוחה שכולכם - לפחות 3-4 הזמנות ליום), מעיד על זה שהתגבשנו קצת ל"סוג של" מיני-קהילה, וזה נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...