Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

גנבו לי את הבס

Nagasaki

Recommended Posts

אילן, תתפלא אבל אני דווקא מכיר את שמעון הולי, אין הרבה דמויות הזויות כמוהו בסצנת המוסיקה בחיפה...

חוץ מזה, כמו שאמרתי, אם הבס תתחיל להגלגל ולהחליף ידיים אני די בטוח שהיא תצוץ. האופציה השנייה היא שהגנבים יקלטו שאין להם ממש איך להיפטר ממנה וישרפו אותה או משהו כזה, שגם לסנריו הזה יש סבירות גבוהה יחסית לקרות.

דבר אחרון, אין לכם מושג כמה מועילה התמיכה שלכם (ושל כל מי שלוקח חלק, הן בפורומים אחרים והן בפייסבוק). יש הרבה כוח לקהילות המודרניות האלה ואני מאושר להיות חלק מזה.

תודה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני אשמח להציע הצעה מקווה שזה לא TOO MUCH

כל אחד מכיר את חנות הגיטרות הקרובה לאיזור מגוריו. למה שלא נעשה קפיצה אחרי החג ונבדוק את העניין?

אני אמנם גר בבאר שבע אבל אין לי בעיה לוודא שהיא לא הגיעה באמצעות אחד הבדואים החביבים שלנו לכאן...

אישרתי בפייסבוק והעברתי ללמעלה מ100 מוזיקאים מאיזור הדרום, המרכז וגם כמה סלב'ס  :) בתקווה שזה יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט כואב הלב... כזאת גיטרה יפה

אם יורשה לי לשאול, אתה גר בווילה? איך הם חדרו לבית המעפנים האלה?

בית קרקע, אני לא יודע בקשר לבית הספציפי שלו אבל ממה שאני יודע קשה לקרוא לבתים בקרית טבעון 'ווילה', אבל כן, זה בית קרקע כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיט, רק עכשיו ראיתי את ההודעה האחרונה!

אבדוק מחר...

בנתיים:

אני מציע פרס כספי, או לחילופין את הבס הישנה שלי למוצא הישר!

כל הפרטים כרגיל, בפייסבוק

אשמח אם מי שפרסם במקומות שונים ימסור גם את עניין הפרס.

שוב תודה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ibanez SDGR S500 (מקווה שזה בדיוק הדגם, לא ממש סגור על זה)

עם פיקאפים של דימארציו, העפתי לה את כל האלקטרוניקה המקורית...

הכל כתוב בפייסבוק, כולל תמונות והכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אבל זה יכול להיות תמריץ בשביל לחפש. אולי לא לחברה כאן, אבל אם יש פרס אני מאמין שיותר אנשים יזכרו את העניין כשהם מסתובבים בשוק הפשפשים או משהו כזה...

אגב, דיברתי עם זה שקונה כלי נגינה מההודעה מלמעלה, הוא לא מתעסק עם בסים ולא שמע שום דבר.

תודה

תם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

tomersg הפנה את תשומת לבי לשרשרת באקט.

בהמשך לפוסט "לחברי אקט מוזיקלי,מילים של בקשת עזרה ופרידה." המתאר גניבת ציוד מביתו של אחד מחברי אקט:

בשבוע האחרון הדירה המקוללת שלי נפרצה.יום חמישי,לילה לבן בת"א.

לקחו לי הכל.

גמרו אותי.

הגיטרות,המחשב הכרטיס,המיקסר,המיקרופונים,המקלדת,מכשיר ההקלטה,אוזניות ועוד....

...

פורסם שלשום הפוסט "ציוד גנוב - לפעמים יש תקווה, לפעמים הגלגל מתהפך - סוף טוב", ובו מתאר דרור את מציאת הגיטרות שלו:

לפני 5 שנים נפתח עלי השאול ופתחתי את השרשרת הזו.

...

בשבוע שעבר הגעתי לתל אביב לענייני עבודה ... כשלפתע אני נעצר מול החנות הותיקה "גינצבורג".

...

אחרי 5 שנים קיבלתי בחזרה את הגיטרות שלי ב"גינצבורג כלי נגינה" מאנשים ישרים, אוהבי מוזיקה אמיתיים שמתעסקים בנגנים וכלי נגינה ממקום מהלב.

...

אלו שחוו גניבה - יש תקווה, תמשיכו לפקוח עין ותמיד תשמרו ראיות ומסמכי משטרה, כי כשזה קורה זה דורש מהירות והכנה מראש, כי אף אחד לא מאמין לכם.

...

הסיפור המלא עם כל התגובות נמצא באתר אקט (אני לא חושבת שזה אתי להעתיק את הכל משם לכאן). עם זאת, אני ממליצה לקרוא.

מסתבר שיש תקווה.

תודה תומר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההקפצה

קראתי את ההודעה של דרור היום בצהריים וכל הבטן התהפכה לי. איזה כיף!

מצד שני זה שוב העלה מחשבות מהפריצה וגם אחרי כל-כך הרבה זמן זה עדיין יושב עלי.

מקווה לסוף דומה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...