Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מה אתם שומעים עכשיו?

s88

Recommended Posts

את האלבום Damnation של Opeth (האלבום האקוסטי שלהם מ2003)

לפני כמה ימים נזכרתי בו  והיה לי חשק לשמוע אותו, מאז אני שומע אותו בלופים.. עבודת באס מ-ד-ה-י-מ-ה (לא למי שמחפש טכניקה, פשוט סאונד מהאגדות וליינים שמתאימים בדיוק לאווירה ה"חורפית" של האלבום) הגעתי למסקנה שזה האלבום הכי טוב בעולם  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל מה איכפת לי. הוא זמר מצוין, פסנתרן מעולה, חופשי וטבעי על הבמה ו.. נראה כמו ג'סטין ביבר. ויש לו הרכב של נגנים פיצוציים לגמרי. הבסיסט מנגן על בס של החברה שתומר קישר אליה - הגעתי לקליפ דרך האתר שלהם.

ג'יימי קלום היה בסביבה הרבה הרבה לפני ג'סטין ביבר והוא אדיר בכל מובן. והוא באמת מגדיר את עצמו כפופ-ג'אז, כלומר ג'אז להמונים ויש המון מה ללמוד ממנו

הבסיסט אגב, זה אחיו הגדול :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני קיובר -

images?q=tbn:ANd9GcTE_xlBS3R8hdLjrYk0cIIYsiuQFWYSETjXQtoxh5MzznWv5t6QXQ

אין כמו קיובר,

ומי שלא שם לב, קיובר מופיע בפסטיבל הג'אז בת"א השנה עם שביעייה שתנגן מוזיקה של הוראס סילבר והבשורות העוד יותר מגניבות זה שעל הבס יהיה חבר פורום, אסף חכימי... זה יהיה גדול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו קיובר,

ומי שלא שם לב, קיובר מופיע בפסטיבל הג'אז בת"א השנה עם שביעייה שתנגן מוזיקה של הוראס סילבר והבשורות העוד יותר מגניבות זה שעל הבס יהיה חבר פורום, אסף חכימי... זה יהיה גדול...

הא, אני לא שמתי לב!

אני לא מצליח להבין איך מזמינים כרטיסים דרך האתר של הפסטיבל...

ידוע כמה אמור לעלות כרטיס להופעה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי אומר "ג'ף ברלין בחור הזוי וגם קצת קיצוני אבל הוא מנגן טירוף ויש שם כמה דברים שהוא עושה שאפשר ללמוד מהם כמויות" היום אני אומר "תבדוק את התאריך על פדאל הקורוס שלך, פג תוקפו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה. גם אני חולה על האלבום הזה מהרגע שהוא יצא (1975).

דאג פרגוסון מנגן בווידאו הזה על ג׳ז בס פרה-cbs קאסטום קאלר (שחור היה אז קאסטום קאלר) עם matching headstock... נדיר למדי. וגם הסטראט של אנדי לאטימר היא בצבע נדיר - Sherwood Green.

היות שאני די נעול כבר שנים על ריקנבקר או פנדר פרסיז׳ן, עכשיו אני שוקל לנגב את האבק מהג׳ז בס שעוד נותרה לי (77' שחורה)... אולי בכל זאת יש בדגם הזה משהו. בתור ילד תמיד התפעלתי מהסאונד של פרגוסון בתקליט הזה, חם ועגול ונקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה רישיון על אופנוע בדיוק, אז אני מניח שזה ממש מתבקש.

http://www.youtube.com/watch?v=oZjEk2QEb8c&feature=fvst

(בלי קשר התחיל עכשיו גשם רצחני וחזרתי הביתה אחרי שיעור כפול 5 דקות לפני שהוא התחיל, איי פיל וורי לאקי טודיי.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת OT אבל מי שפה בקטע של RUSH, ממליץ לראות את Rush: Beyond the Lighted Stage

סרט דוקומנטרי עליהם מבית סאם דאן (היוצר של Metal: A headbangers journey - גם סרט טוב אגב). הסרט עם דגש חזק על השנים הראשונות שלהם ויש שם המון קטעים שלא הוקרנו לעולם. גם קטעי התוספות שלא נכנסו לסרט מעניינים מאוד. בקיצור, מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו שיט!

מצד שני, הבנתי את העיקרון כשעשיתי כתבה על האלבום העברי של אבישי כהן. שגם ג'אזיסטים בצמרת העולמית, בתוך ליבם חולמים על להיט בגלגל"צ. כי מה זה משנה אם ניגנת עם צ'יק קוריאה או אלאן קארון אם אתה הולך בקינג ג'ורג' ואף ילדה לא מזהה אותך ואף פפראצי לא מחכה לך בשיחים ואין לך סיכוי עם אפרת גוש או איגי וקסמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדה-וויס הישראלי לא חסר פנים מוכרות מהתעשיה שלא בדיוק הלך להם

אולי בכלל כל התוכנית הזו היא קנונייה חובקת עולם שמטרתה העיקרית היא לעזור לאמנים שמלווים אמנים מפורסמים להתפרסם בעצמם... או שלא  :-[

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...