Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מה אתם שומעים עכשיו?

s88

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

את השיר היפה הזה - הקשיבו למילים המקסימות. אלה קאנטרי ג'ו אנד דה פיש, שנדלקתי עליהם מהפעם הראשונה שראיתי את וודסטוק.

בטוח שחלק מכירים את זה אבל יש את הביצוע של מאיר אריאל ולהקת קריזמא שיצא באלבום ההופעה דלתות נפתחות מעצמן:

http://www.youtube.com/watch?v=D3S1n0cYsVY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים יקרים, אני מציע להדביק את השירשור הזה.

ותקשיבו לזה:

בייסליין מושלם בתוך עיבוד מושלם של שיר פופ מושלם של שנות השישים.

דאם הגברת הזאת, קרול קיי, היה לה גרוב. מהסלייד המוזר הזה ולתפקיד הצנוע, מדוייק ודוחף את השיר.

כל זאת בתוספת נגני סשנים מהטופ של אולפני אל איי שתיקתקו להיטים עם גדולי האומנים, המפיקים והמלחינים.

בשביל רמה כזאת צריך לדעת מוזיקה ממש טוב.

בקיצור, גם יש עניין מעניין עם הבס. זה שילוב של קונטרבס ובס חשמלי שעליה ניגנה קרול.

http://en.wikipedia.org/wiki/These_Boots_Are_Made_for_Walkin%27

ויש גם כוסיות רוקדות במיני ומגפיים, אז בכלל מגניב.  ;D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רינאט איברהימוב... מדהים. תודה על הלינק

הצליל שלו פשוט הורס. שאלתי את עצמי איזה מיתרים אלה. ואז קראתי את התגובות ביוטיוב ומצאתי את זה:

I have asked Rinat Ibragimov, he replied that they are gut core strings.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הזכרתי פה שרינת ניגן עם חבר שלי בבולשוי במוסקבה 20 שנה בערך? הוא אומר שהוא בנאדם נחמד ומוזיקאי מעולה (מה שאפשר להבין גם מפה).

בכל מקרה אותו חבר שלח לי גם (מאותו סשן לדעתי) אותו ואת ביתו (הכנרת) מנגנים בוטסיני יחדיו, מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את זה לא ניראה לי שזה מאותו הסשן אבל זה גם מדהים ביותר!!

כל יצירה שהוא נוגע בה נשמעת הכי טוב שאפשר הרבה יותר אהבתי לשמוע אות מנגן את קוזוויצקי מאשר את גארי קאר...

ממליץ לכולם לחקור עליו ביוטיוב הוא מעולה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הזכרתי פה שרינת ניגן עם חבר שלי בבולשוי במוסקבה 20 שנה בערך? הוא אומר שהוא בנאדם נחמד ומוזיקאי מעולה (מה שאפשר להבין גם מפה).

בכל מקרה אותו חבר שלח לי גם (מאותו סשן לדעתי) אותו ואת ביתו (הכנרת) מנגנים בוטסיני יחדיו, מטורף.

קטע מדהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבסיסטים המרגשים בעניי ! טכניקה מושלמת ויותר חשוב מזה מלא ברגש.

היסטרי לגמרי. באמת צליל מושלם

ובלי קשר, מה שאני שומע עכשיו:

קטע יפהייפה ועיבוד מדהים.

הקסלמן נותן בראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הכנסתם אותי לענייני רינאט איברהימוב, המורה שלי ביקשה שאשיג תווים לקונצ'רטו של דיטרסדורף, ובאותה הזדמנות מצאתי את הביצוע הזה של איברהימוב, מלפני שנה במוסקווה בפסטיבל "פלנטה קונטרבס".

הוא מנגן פה בכיוון ווינאי שהיה מקובל לקונטרבסים באותה תקופה ואזור שבו נכתבה היצירה: Bb,Eb,G,Bb. עריכה: מהגבוה לנמוך - A,F#,D,A כלומר אקורד רה מג'ור פתוח, מה שגורם לכל הכלי להדהד כשמנגנים בסולם הזה (היצירה נכתבה במי במול, הוא מנגן אותה חצי טון נמוך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בקונטרבס או במוזיקה קלאסית, אבל האיברהימוב הזה הפיל אותי לרצפה.  התפלאתי לראות שאין הקלטות שלו באמזון - מישהו יכול להמליץ על דיסקים שלו, אם יש כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הכנסתם אותי לענייני רינאט איברהימוב, המורה שלי ביקשה שאשיג תווים לקונצ'רטו של דיטרסדורף, ובאותה הזדמנות מצאתי את הביצוע הזה של איברהימוב, מלפני שנה במוסקווה בפסטיבל "פלנטה קונטרבס".

הוא מנגן פה בכיוון ווינאי שהיה מקובל לקונטרבסים באותה תקופה ואזור שבו נכתבה היצירה: Bb,Eb,G,Bb. עריכה: מהגבוה לנמוך - A,F#,D,A כלומר אקורד רה מג'ור פתוח, מה שגורם לכל הכלי להדהד כשמנגנים בסולם הזה (היצירה נכתבה במי במול, הוא מנגן אותה חצי טון נמוך).

בדיוק התחלתי לנגן אתה הקונצ'רטו הזה, נחמד לנגן קונצ'רטו שנכתב לקונטרבס לשם שינוי (:

גם הרבה יותר כיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף למועדון מנגני דיטרסדורף, ניגנתי את 2 הפרקים הראשונים (דווקא את השלישי הכי אהבתי ובסוף לא הגעתי אליו, כבר עברתי לדרגונטי). אומנם הפרק השלישי די יפה והשני סביל אבל הפרק הראשון, מוזיקלית מאוד סבלתי ממנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...