Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

בסים של MTD

Katush

Recommended Posts

אני לא קאטוש...

אני רציני,יש פה חבר'ה מצחיקים :).

כנראה השתמשתי בסמיילי הלא נכון?

אני לא מכיר אותו..כנראה,אני אפילו לא יודע מה השם שלו.

לי קוראים דן ואני מנגן בערך 5 שנים.

יש לי מגבר נחמד של אמפג ובס סקוויאר.

:(?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה עצומה לקרן על ההשכלה. לא היה לי מושג כי באופן כללי אין לי מושג בשום דבר שנבנה אחרי שנות ה-70 (חוץ מריקנבקר).

אולי מתישהו ייצא לי לנגן על ה-MTD שלך? באופן כללי יש לי סלידה מכלי בוטיק עם הלוק האורגני הזה, אבל אני לא פוסל את האפשרות שיום אחד משהו מכל אלה כן ימצא חן בעיני.

עוד הבנתי מכל הדיון פה, שכאשר בונה מוערך ויקר מתחיל לייצר כלים תחת שמו במזרח אסיה, הוא אמנם ממצה את הפוטנציאל ועושה רווחים, אבל יוצר בעיה למי שקנה את הבסים היקרים שלו ב-5,000 דולר, ועכשיו מרגיש די דפוק כשפתאום לכל ילד בן 15 יש בס עם אותו שם על הראש, רק באלף דולר - ולך תסביר עכשיו למה הבס שלך רולס-רויס אמיתית והבס שלו זה מדבקת שברולט על קורקינט קוריאני ממפעלי דייהו.

(עוד סיבה למה אני שמח שריקנבקר מעולם לא התפתו לייצר קו מוזל במזרח אסיה, למרות הבק-לוג ההיסטרי.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא בטוח למה שזה יפריע, הרי ההבדל הוא כלכך גדול בין הMTD ב5000 דולר לMTD בקו הזול יותר אבל זה לאו דווקא מתבטא בסאונד נגיד או באיך שהגיטרה נראית אלה בהרגשה שלה ובאופי שלה, ניגנתי על הMTD הזולות יותר וגם על היקרות ושתיהן טובות מאוד ביחס למחיר שלהן אבל צריך להבין שבסים ב5000 דולר זה בשביל הנגן, יש את אלה שרוצים ומחפשים משהו מיוחד מבחינת סאונד או צורת נגינה ומחפשים בס עם אופי מאוד מסוים שתאפשר את זה או פשוט משהו שירגיש מדהים בידיים מבחינת איכות בנייה והקפדה על פרטים...

רק הדעה שלי אבל לדעתי יותר קשה להוציא סאונד טוב מהכלים האלה ב5000 דולר (במיוחד כלים כמו סמית', אלמביק, MTD ודומיהם, פודרה נגיד בחלק מהדגמים מאוד פשוטה) מאשר מרוב הפנדרים שנמצאות בשוק (בעיקר החדשות, שוק הווינטאג' הוא הרבה יותר טריקי בקטע הזה). אפילו שהן כביכול בנויות ביותר תשומת לב מאשר בס פס ייצור ובד"כ מטופלות יותר טוב ואפשר גם לחטוא ולהגיד שהן "יותר נוחות" להרבה מהאוכלוסיה, יש בהן אלמנט גדול של חיפוש, אני עדין מחפש את האופי שאני רוצה להוציא מהווריור שלי, היא כלכך דינמית ומגיבה לכל דבר שאני משנה אצלה באופן מאוד דראסטי, אם אני מחליף מיתרים או משנה אקולייזינג היא שחור ולבן, ההבדל הוא מדהים, אני אוהב את הסאונד האקוסטי שלה ואת טווח התדרים וההרגשה שלה אז אני מוכן לצאת ל"מסע" הזה איתה, אבל באופן כללי אם הייתי רוצה פשוט לנגן בתקליטים והפקות בתור קריירה ולהבטיח סאונד טוב שעובד, ממש לא הייתי מחפש אחת כזאת בתחילת דרכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

הבס של קרן היא כן MTD. גש לאתר של מייקל טוביאס, תמצא שם קישור ישיר לדף של ה Kingston line.

האופן בו אתה מתייחס לבס של קרן "היא לא. אין בסים כאלה בארץ. זה הדבר האמיתי..." נוגד את כללי הפורום. זה אמנם לא דיון המכירה אבל מדבריך ניתן להבין ש(לדעתך) הבס של קרן אינה "הדבר האמיתי". עובדתית זה לא נכון וגרוע מכך יש כאן התערבות בהליך מכירה של אדם אחר.

בחרתי שלא למחוק את דבריך אלא להגיב בדיון כדי שזה יהיה ברור חד וחלק.

אתה לא חייב לקנות בס כזו, לא מקרן ולא מאף אדם אחר לצורך העניין.

אין לך רשות, כאן בפורום הזה, לכתוב דברים שמשתמע מהם שאינך ממליץ על מוצר שמוצע למכירה.

סתם שאלה - למה העוינות?

כשקניתי וורויק והסתכלתי על רוקבייסים וטענו שזה לא וורויק לא קפצת והגנת על שמם של הרוקבייסים, וכשטוענים פה בכל מקום שהגרסא של אסיה היא לא כמו הגרסא האירופאית/אמריקאית אתה לא קופץ בשגעון, אז למה ה MTD של קרן זוכה ליחס כזה מיוחד?

בקשר לקאטוש - איפה הוא באמת? דווקא היה משעשע שכל יום הוא היה מחליף את בס חלומותיו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיבה למה אני שמח שריקנבקר מעולם לא התפתו לייצר קו מוזל במזרח אסיה, למרות הבק-לוג ההיסטרי.

ועדיין ריק מסנטה אנה עולה פחות מסדאוסקי מטרו מטוקיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקאטוש - איפה הוא באמת? דווקא היה משעשע שכל יום הוא היה מחליף את בס חלומותיו :)

קאטוש הורחק מהפורום על ידי אחד המנהלים בגלל תקרית שהיתה איתו.

הממ... למה אני מרגיש שהרוח שלו נושפת לי בעורף  ???

יש לי התחושה שהוא עדיין בינינו  :P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - למה העוינות?

כשקניתי וורויק והסתכלתי על רוקבייסים וטענו שזה לא וורויק לא קפצת והגנת על שמם של הרוקבייסים, וכשטוענים פה בכל מקום שהגרסא של אסיה היא לא כמו הגרסא האירופאית/אמריקאית אתה לא קופץ בשגעון, אז למה ה MTD של קרן זוכה ליחס כזה מיוחד?

הבס של קרן לא זוכה לשום יחס מיוחד. כל דיון מכירה אחר במצב דומה יקבל אותו יחס.

קרא היטב את מה שכתבתי ואת כללי הפורום.

אין קשר בין המקרה הזה לבין הדיון שהתפתח בעניין שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי ברור בהתחלה,אני ירדתי מהקטע של הג'אז בס פרטלס בגלל בעיה אישית שלי.

אני עמדתי לקנות את הבס וכמה דברים אישיים צצו,ובואו נגיד שבגלל כל מני דברים,התקציב שלי לבס ירד קצת ועכשיו הוא אותו דבר כמו מקודם.

ואם זה משנה,חוץ מהבעיות האישיות,אני החלטתי שעדיף לי לקנות בס פרטד יקרה ושתהיה לי פרטלס זולה.

אז אני מפרטלס את הסקוויאר כדי שאוכל לקנות בס פרטד יקרה כדי לשמור קצת על הכסף.

גם אם אתם רוצים לחשוב שאני הקאטוש הזה,תפסיקו...

אני נרשמתי לפורום רק לפני כמה שבועות פחות או יותר,וכבר אנשים חושבים שאני איזה חבר פורום לשעבר שעצבן אותם,וזה די מחרפן אותי.

זה נראה כמו אחלה פורום עם חבר'ה מצחיקים,שיכולים ללמד אותי דברים שאני לא יודע,ולתת לי מידע שמעניין אותי,כמו מה שקרן סיפרה.

אז בואו נשאיר את זה ככה בבקשה? :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה טייק איט איזי, הכל ברוח טובה..פשוט הוא קצת שיגע אותנו בקטע שכל שניה שינה את דעתו בקשר לבס חלומותיו, וניסה גם ללמוד קטעים של ז'אקו ביומיים...

לכן הדמיון קצת השתולל.

אנחנו אוהבים לעזור אבל לא שמשגעים אותנו. (אני מדבר בשם עצמי כמובן)

וכל השרשור הזה על ה MTD גם תפס כיוון חם ולא בריא בגלל הערה לא במקום של שי.

לסיכום - לך תשמע את ה MTD של קרן. אין יבוא של כאלה לארץ למיטב ידיעתי ויש מצב שזו היחידה בארץ כרגע. היא בס נחמדה מאוד ונמכרת במחיר נוח. לא תשמע לא תדע.

זהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה ללמוד את Continuum ביומיים..

אני עובד על כל חלק עד שאני יודע אותו טוב,ולמשל הקטע המהיר שאני עדיין תקוע בו יכול לקחת לי כמה ימים עד שאני אדע אותו טוב.

אני רק ביקשתי עזרה בקטע של התווים...

ואני אדבר עם קרן ואראה איפה היא נמצאת כדי שאוכל לנסות את הבס.

תודה לכולם :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק דרך כתובת IP לא?

אפשר, ואפשר גם באמצעים אחרים...

מי שצריך לדעת יודע, אפילו יותר ממה שחלק מהמשתתפים בנושא הזה חושבים (והמבין יבין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל השרשור הזה על ה MTD גם תפס כיוון חם ולא בריא בגלל מילה לא במקום של שי.

לפחות זו מילה לא במקום ולא משפט שלא אומרים. אתה יודע, במשפט שלא אומרים כל מילה היא לא במקום.

(*כן, אני יודע שכתבת "הערה לא במקום" אבל זה תופס יותר טוב ככה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...