Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

תראו מה מצאתי ב-eBay

lukatch

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

כן, היא של בריאן כריסמן. המסכן נכנס לחובות בגלל טיפולים וטרינריים לכלבו האהוב (שלא שרד לבסוף), סוס שקנה, וחובות שנגררו משיפוצים בבית.

ואגב, אם אתה בעניין, הוא ישקול טרייד על ריקנבקר "רגילה" + כסף (די הרבה כסף).

אני, באופן אישי, אם היית נותן לי במתנה את הבס הזה, הייתי שורף אותו. איאן פרייז'ר "למי" קילמיסטר הוא ניאו-נאצי, הלוגו של הלהקה שלו הוא 99% סמל הנשר הנאצי, הוא אוסף מזכרות נאציות, והכי גרוע, התחריט על הבס הוא אותם עלי אלון שמופיעים בתחריטים נאציים (דוגמה 1, דוגמה 2, דוגמה 3, דוגמה 4). וזה כמובן לא במקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני יכול לתת לו כלב אחר בטרייד?

ולגבי למי, קראתי ראיון איתו פעם, שנשאל לגבי הסמלים, והכחיש שהוא נאונאצי, אלא אוהב ממורביליה של תקופת מלחמת העולם השניה, יש הרבה כאלה, יש גם הרבה נאו נאצים. אבל אם הוא כזה אז באמת שילך ל*****..

הבס מיוחדת, יש לה קטע יפה של עבודה בעץ. גם למי טיפוס..יש לו איזה קטע.. אבל נו שוין. 

נ.ב ואם זה באמת נכון באמת לאמיתה אז מה זה אומר על חברת ריקנבקר שבנתה כזאת בס? ועל אלה שקנו? מטריד לא?

מתי אתה שורף את הריקנבקרים שלך?  ;D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ראיון איתו שהוא אמר, יאללה, עברו 40 שנה, אפשר לסלוח להם. הוא תמיד מכחיש שהוא נאצי, אבל עם קריצה. הבית שלו נראה כמו מקדש לאדולף היטלר.

ריקנבקר וג'ון הול מודעים היטב לדעותיו של האיש. אבל אני חושב שהם לא היו מודעים להקשר הנאצי של התחריט על הדגם בזמן שהוא ביקש את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נאצי, זה קטע של בייקרים ורוקרים זקנים לאסוף סובנירים נאצים. לדעתי זה נובע  משילוב של:1. רצון למשוך תשומת לב (כמו הרבה קבוצות שוליים ואמנים בהיסטוריה) 2. העובדה שזה באמת יפה; מה לעשות, לנאצים היו אחלה מעצבים.

אני משוכנע שהוא לא נאצי, כי אשכרה ישבתי וקראתי הרבה מהליריקה שהוא כותב וזה ממש לא הכיוון שלו. הוא אפילו לא מפלרטט עם השטן כמו הרבה אחרים בז'אנר.

לגבי הכתבה, אני לא מייחס הרבה אמינות למה שמתפרסם בתקשורת, במיוחד לא הבריטית. מה גם שאני לא בטוח באיזה הקשר הוא אמר את שאמר.

גם לג'ימי הנדריקס היה תליון של צלב ברזל. אולי גם הוא היה נאצי?

ironcross-660-80.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי לא נאצי - הוא פטישיסט.

יש לו אוסף של בגדי עור, מדים, אביזרי אופנוענים, מצעדים וצבא מכל העולם - גם נאציים וגם לא.

מה שעוד מרחיק אותו מהנאציזם (חוץ מההכחשות) זה שהוא יצא מהארון כדו-מיני לפני מספר שנים.

בעניין אמירות מפגרות כמו "אפשר לסלוח להם" - הבנאדם לוקח סמים קשים עוד משנות השישים -

מי שלא יודע, הוא היה הבסיסט של hawkwind - להקה שהתבססה בעיקר על טריפים כימיים ולהיות היפי.

לא צריך לקחת ברצינות כל מה שהוא אומר.

אבל כן - הריקנבקר הזו ממש מגעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעוד מרחיק אותו מהנאציזם (חוץ מההכחשות) זה שהוא יצא מהארון כדו-מיני לפני מספר שנים.

והעובדה שהוא יצא עם בחורות שחורות (אפרו-אמריקאיות לכל הפוליטיקלי קורקט למיניהם) בעבר - לא בדיוק תרומה לטוהר הגזע הנאצי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעובדה שהוא יצא עם בחורות שחורות (אפרו-אמריקאיות לכל הפוליטיקלי קורקט למיניהם) בעבר - לא בדיוק תרומה לטוהר הגזע הנאצי

זה קטע של בייקרים ורוקרים זקנים לאסוף סובנירים נאצים

אה, סבבה, אם ככה אז הכל בסדר. הפדופיל השכונתי הוא בסך הכל אספן של תמונות ילדים קטנים - כמה חמוד! - בעירום, כי הוא נטורליסט, זה קטע מאגניב כזה, ופעם הייתה לו חברה בת 20 אז הכל בסדר. שיואו, ללמי הייתה חברה שחורה! ממש אליבי. שאני אעשה לך רשימה של הנאצים שהיו להם מאהבות יהודיות? היית מוכן להעיד לטובתם במשפטי נירנברג?

במקום לשרוף את הריקנבקר שלו הייתי מעביר לו אותה דרך הראש. האיש פאקינג נאצי, ומי שרוצה שיתרגם לו לאנגלית וישלח לו את הלינק, ושיתבע אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, יכול להיות שאתה צודק. אתה מבוגר ממני וכנראה עוקב אחרי מעלליו של למי יותר זמן.

פעם הבאה שאני אפגוש אותו בלוס אנג'לס (הוא יושב בrainbow כמעט כל ערב) אני אתפוס אותו לשיחה

בכל מקרה, בואו נחזור לנושא המקורי. בהמשך לשיחה שהייתה פה על ברנס לאחרונה, הנה בס 8 מיתרים מגניבה למכירה:

$(KGrHqR,!nYF!M)UQ13yBQHwWbUGSg~~60_57.JPG

http://www.ebay.com/itm/BURNS-8-STRING-BASS-GUITAR-THE-ONLY-ONE-THE-RAREST-BURNS-GUITAR-PRISTINE-/140818681093?pt=Guitar&hash=item20c9728d05#ht_14727wt_1271

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את למי מופיע עם פו פייטרז בברלין לפני שנה, לא התרשמתי במיוחד.

(מה שכן - הוא מופיע בקליפ שלהם ל-White Limo שהוא אולי הקליפ הכי טוב בעשור האחרון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

הוא מפרק את הצוואר מהגוף כדי להקטין את גודל החבילה, עוטף בניילון פצפצים, ובמקום קרטון, שולח בתוך שק בד (!) לבן סגור בחותמת עופרת. אני לא צוחק איתך, גם אני וגם חבר מטקסס שקנה ממנו את אותו דגם (יש לי השפעה עולמית!) קיבלנו את הבס בצורה כזאת. ובשני המקרים, אגב, לא היו בעיות - ולא היה מע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נגין הדבר הזה?

זה לא קן סמית, אבל זה בהחלט נגין. יותר נגין מהופנר, זה בטוח. צוואר נוח באופן מפתיע, וצליל יפה, גם זה די מפתיע בהתחשב ב-(1) ממה שהבס הזה עשוי, (2) התיכנון המפגר ברמות קליניות של הפיקאפים.

והיא בטח יותר יפה מקן סמית'. וגם זה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יש מצב שזה הכי יקר שראיתי

http://www.ebay.com/itm/The-Historic-American-Sound-Studio-1959-Fender-Precision-Bass-Elvis-/121049570164?pt=Guitar&hash=item1c2f1ddb74

The Historic American Sound Studio 1959 Fender Precision Bass,Elvis

Elvis,Neil Diamond,Willie,Pickett, Aretha and more

$T2eC16V,!)EE9s2ugjKiBQ7LfL6WNQ~~60_57.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מוזר שבתמונות מלבד אלביס מופיעות עוד 2 פרסיז'נים שונות.. אחת פיקגרד לבן והשנייה שחור/טורטוייז (התמונה כהה אז קשה להבחין)

t2ec16dhjgie9nnwrdrqbq7.jpg

t2ec16jhjhqe9nzeyozlbq7.jpg

אולי אני מפספס משהו...

טוב אולי לגבי התמונה שחור לבן זה באמת זהב אבל בתמונה זה יוצא לבן, אבל בתמונה הראשונה לא ניראה שזה זהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...