Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

המלצה לג'ז בס

ophiravina

Recommended Posts

שלום אני מתכנן לקנות גז בס בקרוב ורציתי לשאול מה נראה לכם עדיף

הסיגנצ'ר של מרקוס מילר:

http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=7258

או הסטנדרט:

http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=7237

אם מישהו מכיר עוד אחת מעניינת בטווח מחירים (יד 1) שישים קישור

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מחזיק גאה בפנדר אמריקן סטאנדארט ג'אז בס, אני אומר ללא ספק שמדובר בבס מצוינת מהליגה הכי גבוהה ובטוח שלא תצטער.

לפני שקניתי ניסיתי גם את המרקוס, את הגדי לי ואת הוינטג' ובכל זאת בחרתי בסטאנדארט, מפני שהסיגנצ'ר של מרקוס מילר מיועדת לסאונד מרקוס מילר, ולכן היא פחות מגוונת בסאונד ולא תתן לך הרבה אופציות סאונד אחרות  ברמה כמו של הסטאנדארט, ואם אתה לא באמת שרוף שמנגן רק מרקוס מילר, עדיף לך לקחת את הסטאנדארט שתחזיק קטעים שלו בלי בעיה בנוסף לסאונד המוכר והחם של הסטאנדארט ואופציות הסאונד הרבות שלו ברמה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יש לי american standard jazz bass 60th anniversary פינגרבורד מייפל ואני מבסוט עליה כ"כ, עם כל הפזילות לצדדים היא פשוט

בדיוק מה שאני צריך ועושה את עבודתה נאמנה ובנוחות כמובן.

אני חושב שיש לי דז'וו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, אני, הייתי הולך על האמריקן סטנדרט. ולמה? כי היא יותר קלה. המרקוס מילר שאני בדקתי היתה כבדה רצח. והאמריקן סטנדרט החדשות די קלות. והיא פסיבית. (אני לא אוהב אקטיביות כל כך)

כמו כן, ההפרש מחירים הוא קטן ועם כל אהבתי הגדולה לגיטרות יפניות, ההשקעה הכספית באמריקאית היא עדיפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני המרקוס מילר מכוערת, אבל אין מה לעשות, כלי מעולה. בפסיבי היא נשמעת כמו פנדר ישנה וטובה, ובאקטיבי היא נשמעת כמו... נו, כמו מרקוס מילר.

היא כ"כ מכוערת שאין סיכוי שאקח אחת ליד. איזה פיקגארד מגעיל!

קח אמריקן סטנדרט. החדשות מעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא כ"כ מכוערת שאין סיכוי שאקח אחת ליד. איזה פיקגארד מגעיל!

קח אמריקן סטנדרט. החדשות מעולות.

1)לא דיברתי על היופי דיברתי על הסאונד

2)נראה לי שאני ילך על הסטנדרט

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא קניתי גיטרה שלא חשבתי שהיא יפה. וגם ויתרתי על כמה כלים נהדרים (איבנז SRX700, נגיד, או ימאהה BB1100S - שניים מהבאסים הטובים ביותר שיש) רק בגלל שלא חיבבתי את האסתטיקה שלהם.

ואני לא מצטער. כלומר, בדרך כלל לא. בחזרה האחרונה הייתה בחדר ("החדר השלישי" בהרצל) ימאהה BB1100S וחיברתי אותה למגבר והיא נשמעה פי 100 יותר טוב מהפנדר 75' שהבאתי איתי, וגם יותר נוחה, אז כן קצת הצטערתי. אבל לא מספיק בשביל ללכת ולקנות אחת כזאת ב-300 דולר באיביי. כי בכל זאת היא לא נראית משהו.

אני יודע, אני אדם שטחי ורדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, אני אדם שטחי ורדוד.

אני אישית לא מתבייש בזה ולו לרגע אחד.

אני כמו תומר (במידה והוא באמת היה רציני) קודם נותן קדימות ליופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מתבייש בזה ולו לרגע אחד.

אני כמו תומר (במידה והוא באמת היה רציני) קודם נותן קדימות ליופי.

גם אני.

גם אם תביא לי את הגיטרה הכי נוחה בעולם,שנשמעת הכי טוב בעולם,ובכללי הכי טובה בעולם(איכות)והיא תהיה ורודה-בחיים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני.

גם אם תביא לי את הגיטרה הכי נוחה בעולם,שנשמעת הכי טוב בעולם,ובכללי הכי טובה בעולם(איכות)והיא תהיה ורודה-בחיים לא.

אני חושב שהגיטרה הכי יפה שראיתי בחיי היא Fender 51 precision pink paisley (ריאישו- כי מקורית לא יצא לי עדיין לראות)... אבל ת'ילד אז נסלח לך :+)  (בצחוק כן..לא להעלב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיטרה הכי יפה שראיתי בחיי היא Fender 51 precision pink paisley (ריאישו- כי מקורית לא יצא לי עדיין לראות)... אבל ת'ילד אז נסלח לך :+)  (בצחוק כן..לא להעלב)

??? ??? ??? ??? ??? ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד אוהבת את הפיניש Antigua

jazzantigua.jpg

ואת השרי ברסט

IMG_0317-1.jpg?1289150054

ואת הגיבסון ת'אנדרבירד

[img width=600 height=410]http://www.hillscloud.com/images/gear/76tbird.jpg

וטוביאס

[img width=600 height=450] DSCN0155.jpg?1289150289

וקן סמית'

BSR5TN-CM%20_Black%20Tiger%20_%204978%20ZE02.jpg

וסטרימר סטייג' 1

warwick_streamer_stage1_00011.jpg

10oct0409_pic19.jpg

ו wishbass

[img width=600 height=450]http://www.gubna.com/bass/3wishes.jpg

(האחרון בצחוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לנגן על באס בצבע חר* מאשר על באס ורודה... ::)

זה בסדר חבוב, הטעם שלך (בהכל) יעבור עוד מליון תהפוכות, משומע רק אינסטורמנטלי אתה עוד תשמע הרבה הרבה סגנונות , ואפילו עם שירה ואפילו אפילו רק בחורה עם פסנתר (קרן שקט) אם צריך...עד שתגיע לשם (ויש זמן) יש לך זמן לאהוב את מה שאתה אוהב עכשיו ולריב עוד הרבה עם ההורים..וזה הכי בסדר בעולם.

לא שאני אומר שעוד 10 שנים מהיום תנגן עם בס ורודה/כתומה/ירוקה/צהובה אבל פשוט תלמד לקבל גם עוד דברים.  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני אומר שעוד 10 שנים מהיום תנגן עם בס ורודה/כתומה/ירוקה/צהובה אבל פשוט תלמד לקבל גם עוד דברים.  ;)

למען האמת אני יכול לנגן עם באס כתומה/צהובה ואפילו ירוקה(טוב את האמת זה די תלוי עד כמה ירוק...).

רק ורוד זה משהו שאני לא יכול לסבול. :P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושלא יגידו "אין תמונה אין בס"

בבקשה:

http://www.elderly.com/fmic/items/FPPB.htm

מושלמת!

גם אני לא מת על ורוד אבל זאת גיטרה יפה לדעתי

ולך תדע אולי אתה גם תאהב כאלה גיטרות כמו בורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה ב'חדר השלישי'?  :-X

הזמרת קבעה את החזרה, לא אני, כנראה שאצל דרי (אמביינט), פפאיטו, בום ופופיק לא היה סלוט פנוי מתאים.

קרן: אנטיגואה היה טעות. הוא נולד כדי להסתיר פאשלה בהדבקת הביינדינג לסידרת הקורונדו הכושלת (חצי נפח, שנות ה-70) כינוי החיבה (חיבה במובן תיעוב) שלו היה pukeburst, כלומר קיא-ברסט. כשהלאכה מתיישנת ומצהיבה, הוא הופך לאבוקדו-ברסט.

ולצ'רי ברסט של פנדר מהתקופה ההיא קוראים סיינה סנברסט Sienna sunburst.

בענייני יופי: את הבס הזאת (גיבסון EB2C שנת 1968) קניתי אך ורק בגלל איך שהיא נראית, ומכרתי בגלל איך שהיא נשמעת.

withGibsonEB2C.jpg

גם את הבס הזאת קניתי רק בגלל איך שהיא נראית. ובניגוד לגיבסון, היא נשארת.

318101228_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי, חבל"ז על הפרסיז'נים. יפות סוף. הוורודה בעיקר.

יש מישהו בארץ שיודע לעשות עבודות צבע בסגנון?  משהו טוב, לא מדבקת קעקוע של הבן שלי עם לכה מלמעלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן, זה לא צבע, זה טפט מודבק ומעליו לאכה.

לך לחנות טפטים, תמצא משהו שמתאים לך, ואחר כך קח את הבס לאחד ההרצלים לפיניש שקוף. את הצדדים מרססים במשהו שמתאים לצבע הכללי של הטפט.

wp_floral_028_tn.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בחורה עם פסנתר (קרן שקט)

:-X

הזמרת קבעה את החזרה, לא אני

לא תרוץ מספק  :-X

פעם אחרונה שהיתי שם, היתי עם הרכב שרק התחיל. חזרה ראשונה.

עשינו שלוש שעות (ב 80 שקלים, שאז רק "החדר של סבתא" הרשו לעצמם לגבות מחיר כזה גבוה). בסיום החזרה התקפלנו, התנתקנו ורצינו לדבר. שאלנו את ירון אם הוא הולך/סוגר או שאפשר לשבת לדבר. היה ברור שהחזרה הסתיימה - הכלים שלנו עמדו בחדרון השני ליד היציאה. בקיצור ישבנו עוד כמה דקות, וכשבאנו ללכת, החצוף ביקש 280 ש"ח. למה? "שלוש שעות על החזרה ועוד חצי שעה על הישיבה". וזה היה בתקופה שכל חדר בת"א היה גובה 60 לשעה (בום וקאוס 70, סבתא 80). מאז אני לא חוזרת לשם.

לצ'רי ברסט של פנדר מהתקופה ההיא קוראים סיינה סנברסט Sienna sunburst.

ידעתי את זה ושכחתי  :(

אנטיגואה היה טעות. הוא נולד כדי להסתיר פאשלה בהדבקת הביינדינג לסידרת הקורונדו הכושלת (חצי נפח, שנות ה-70) כינוי החיבה (חיבה במובן תיעוב) שלו היה pukeburst, כלומר קיא-ברסט. כשהלאכה מתיישנת ומצהיבה, הוא הופך לאבוקדו-ברסט.

אני רוצה לשאול אותך עוד בנושא, אבל זה כבר יותר מדי עוף-טופיק, אז אני אפתח חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה את המרקוס מילר היפנית קניתי אותה במציאה 2500 חדשה לא הייתי מרוצה במצב האקטיבי יש לה סאוונד מאוד ספציפי הרבה בס וטרבל ובאמצע כמעט כלום טוב לסלפ? פחות טוב לפריטה היה לי איתה בעיה בהקלטה באולפנים תמיד בקשו שאני אצמצם אותה מפני שהסאוונד שמן מדי ולא ממש הצלחתי במצב הפסיבי כמו שאני זוכר אי אפשר לכוון את הטון לא בס וטרבל אני לא הסתדרתי איתה היה לה סאוונד פעמוני מדי מכרתי אותה מהר מאוד מה שכן היא נוחה להפליא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...