Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

המלצה לג'ז בס

ophiravina

Recommended Posts

אההההההההההה נכון באמת היה איזה נושא מקורי....

אני בוחר לא להגיב מפני שכמעט ולא החזקתי מרקוס מילר בחיים, לא ג'ז בס ולא בסיסט שחור ומכוער אבל מדהים.

ההמלצה העיקרית שאני דואג לחזור עליה בכל אשכול התלבטות - לך נגן עליהם. אני והחבר'ה יכולים לחפור לך לנצח, אבל

רק האוזן שלך קובעת בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיופי!

וגם הנוחות כמובן. זה גם מאוד חשוב.

(בידיים הנכונות, כמעט כל בס תשמע טוב)

תראו קטע, אני לא יודע עד כמה זה קשור...

אתמול הייתה לי חזרה עם ההרכב קאוורים לדורז. עד כה באתי עם הג'ז בס המשופצרת שלי סטייל 70. והכל היה סבבה.

החלטתי אתמול לקחת את הפרסיז'ן רוזווד היפנית שלי, עם מיתריי פלאט. אולי זה יבוא יותר טוב בסוג החומר הזה שהוא סיקסטיז תחילת סבנטיז ביסודו.

בסוף החזרה שאלתי את האנשים לדעתם. התגובה הייתה: בכלל לא שמנו לב שהחלפת זה נשמע אותו דבר.

זה רק מה שמראה עד כמה אכפת לגיטריסטים ומתופפים למינהם על איזה גיטרה תביא. רק אל תפריע...  ):

אבל כמובן יש ויש.. אלה גם די סטלנים. עתידי עימם די מוטל בספק.

בכל מקרה הפרסיז'ן באותה סיטואציה לא הביאה לי את זה. אחזור לג'ז בס בגיג הזה. או שאנסה את הריקנבייקר בהזדמנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח

הבדיחה הראשונה שעלתה לי לראש פלילית מדי לפורום ציבורי, אך אציין שהיא נוגעת באופן ישיר לזיכרון לטווח קצר שלי.

ואולי גם שמתי פחות תשומת לב לפוסטים הספציפיים האלו בגלל שאני לא מחבב במיוחד את הדורז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...