Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

תראו את הציוד שלכם!

GilGB

Recommended Posts

זוכר שבזמנו חיפשת סקוויר זולה?  :P

גוף סקווייר קוריאני מאיזור 97, החלפתי בעצמי פיקאפים (פנדר אמריקאים) וצוואר (אבנול פרטלס) והורדתי את הפיקגארד הלבן שהיה עליה...

צריך לעבוד קצת על האלקטרוניקה ולעשות סטאפ, אבל אני עצלן מדי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

;D

קצת יצירתיות. אני חושב שזו אותה התמונה בלי אפקטים. בכל מקרה זו היחידה שיש לי של הבורד המעודכן. 

20130404_175413_zps6f41101e.jpg

עריכה: מצאתי עוד אחת, אבל ה-angry ape פינה את מקומו ל- black 65. אני מתכנן להוסיף בחודש חודשיים הקרובים עוד כמה פדאלים של iron ether

[img width=450 height=600]http://i1093.photobucket.com/albums/i427/tom_ric/IMG_0105.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... על קצה המזלג זה המסלול:

גיטרה –

Big shot loop A:

1. teaser stallion  (הוא ראשון כי במצב oscillation הוא מאוד רגיש ל-input)

2. mastotron

3. rc booster

4. octa-bass

5. Pitchfactor (+jack deville  cl3  + ernie ball vp-jr)

6. team awesome fuzz machine

7. mxr bef

Big shot loop B:

1. ebs stan-wah (הוא היחיד בלופ הזה בגלל שככה אני יכול לשמור עליו במיקום הזה באמצע השרשרת, וגם לנתק אותו בקלות כשאין לי כוח או צורך לסחוב אותו)

Mosquite blender:

1. Black 65

אח"כ לפי הסדר הבא:

1. phase 90

2. boss bf-2

3. multicomp

4. polytope

5. vt bass

6. numbus

7. boss rc-2

תכניות לעתיד (בלי להגדיל את הבורד):

1. iron ether subterranean במקום ה-octabass

2. iron ether xerograph deluxe במקום ה-mxr bef

תכניות לנסות ולטווח יותר רחוק –

3leaf pwnzor במקום ה-multicomp

Darkglass b3k במקום ה-black65 + mosquite blender

לגבי איך מסתדרים, קצת תרגול וקצת תכנון מראש. אולי לוקחים גם כמה שיעורי סטפס. מלאי של bengay לגב התפוס, ובסוף גם ככה אף אחד לא שומע אם יש או אין איזה אפקט על הבס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה יקח עוד חודשיים שלושה לפחות עד שאני אקבל החלטה אם למכור או לא. המשלוח הראשון של ה-subterranea, עוד לא יצא בכלל. גם כשזה יצא ויגיע אליי, אני בד"כ ממתין חודש עד שעובר ירח הדבש עם הפדאל החדש לפני שאני מוכר את הישן. וגם אז, אני בד"כ מעדיף לקבל זיכוי בחנות ולא להתעסק עם מכירה. אבל אשלח אליכם הודעה בפרטי ואם יהיה לכם כוח להגיע לחיפה לקחת אותו אז בכיף. booch ביקש ראשון אז אם זה לא יהיה רלוונטי לגביו, אפנה ל-tzvik.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

282050_10151016619756688_2013479997_n.jpg

הראשונה SKC Bogart 5 מיתרים עם צוואר גרפיט

אחריה מיוזיקמן סטינגריי 4 מיתרים

וושברן B-2 4 מיתרים

אמריקן סטנדרט ג'ז בס 4 מיתרים

Peavey B-Quad חמישה מיתרים, צוואר גרפיט

גיבסון SG קלאסיק

פנדר סטנדרט סטראטוקסטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BB זאת סידרה פנטסטית של ימאהה. מאוד אוהב אותן. במיוחד את ה-BB1100S.

+1.

ה-1100S מצויינת (אם כי לא נק ת'רו).

למה כל כך הרבה ימאהות? נו, כי ככה  ;D

אני מת עליהן. לדעתי ה-BB זו האחת הסדרות הכי אנדרייטד בכל הזמנים: בזמן שיצאו היה לא פשוט למצוא כלים באיכות ומחיר דומים- האיכות בניה פשוט מעולה.

אני מת על ה-reverse P של ה-2000 שנותן פאנץ' אדיר ועל הצוואר של ה-5000 (למרות שהסטרינג ספייסינג שלה יותר צפוף מדירה של סטודנט). דווקא מה-3000 אני לא מתעלף, אם כי יש סיכוי טוב שזה בגלל שפריטלסתי אותה, זה לא לגמרי בא לה טוב.

היום קשה למצוא כלים כאלו במצב מקורי במחירים שפויים, את ה-5000 חיפשתי כמעט שנתיים עד שמצאתי.

אה, ואת ה-TRB קניתי כי פשוט הייתה לי הזדמנות לקחת אותה במחיר מצויין- אחלה של באס, שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה-BB זו האחת הסדרות הכי אנדרייטד בכל הזמנים

אה... פול מקרטני, נתן איסט, מייקל אנטוני, לילנד סקלאר, בילי שיהאן... כולם ניגנו על BB.

98434.jpg

31374rsbs.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

הרכש החדש:

זאת באס תוצרת Bravewood למי שלא מכיר זה בונה מאנגליה שבעבר עשה איזה 5 בסים שהוא קרא להם Punk Jazz שאפשר לראות למי הטריביוט הזה, ניסיתי לתפוס אותה הרבה זמן היא רצה לפעמים למכירה באתרים באירופה ואפילו דיברתי עם הבונה והוא אמר שהוא לא עושה כאלה יותר... http://www.bravewoodguitars.co.uk/index.html

מבחינת מפרט: האלקטרוניקה היא pre-cbs עם bare knuckle pickups

בעבר היה לי את הדגם טריביוט של ג׳קו של פנדר וגם ניגנתי על הקאסטום שופ, וזאת מרגישה באמת כמה רמות מעל, בעבודה ובסאונד :)

mmxa.jpg

[img width=600 height=450]http://imageshack.com/a/img59/9228/cmve.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הצטרפה חברה חדשה לשפחה, Precision classic 50's MIM. (השמאלית ביותר)

אין לי מילים לתאר כמה היא מדהימה!

זה מרגיש כאילו עד עכשיו ניגנתי רק על חיקויים של בס ועכשיו אני מנגן על הדבר האמתי.

sotk.jpg

[img width=600 height=450]http://img834.imageshack.us/img834/5838/q75s.jpg

נ.ב

זה לגמרה מיקרי שלכולן בגווני אדום.

זה מה שמצאתי במהלך חיי כיד שניה/מציאה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...