Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

תראו את הציוד שלכם!

GilGB

Recommended Posts

רק באסים?

(אפשר ללחוץ על התמונה ע"מ להגיע לדף של הבאס בריקריסורס עם עוד תמונות) -

ריקנבייקר 4001 מייפלגלו 72:

4.jpg

8.jpg

ריקנבייקר 4003 פיירגלו 98:

4.jpg

ריקנבייקר 4003 פרטלס בלוברסט 2007:

4.jpg

[img width=600 height=400]http://www.rickresource.com/register/user_images/4507/9.jpg

ריקנבייקר 4003 שאדו 1986:

4.jpg

[img width=600 height=400]http://www.rickresource.com/register/user_images/22039/9.jpg

וגם פנדר ג'אז באס יפנית מאמצע שנות ה90 שקניתי לאישתי (אבל היא החליטה שהיא ממש בסיסטיט גרועה כי היא ניסתה לנגן לפחות 3 דקות וזה לא נשמע מדהים...)

מגבר באס:

אמפג SVT שנת 1972

[img width=600 height=450]http://gil.disatnik.com/pictures/ampeg/ampeg.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פורנו ציודים:

באס פנדר פרסישן 1972 שחורה. (אילן אני מניח שהיא מוכרת לך...)

מוגרפוגר לופאס פילטר

פאז ווילדבור של פיגי

דיליי של טי-רקס

דיליי של אבנטייד

בלאדי מארי - דיסטורשן של טי-רקס

פאה-אמפ של סאדווסקי

כרטיס קול של RME

איבולבר של דייב סמית (סינתי)

מוג סלים פאטי (סינתי)

ועוד ועוד...

post-227-14166081685283_thumb.jpg

post-227-14166081686256_thumb.jpg

post-227-14166081686482_thumb.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון בשביל בוב הישן ובטוב וכל אלה שאין להם פייסבוק 8)

34021_1384300020609_1625257639_874680_3128809_s.jpg

34021_1384307660800_1625257639_874693_7041829_n.jpg

[img width=600 height=450]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs033.snc4/34021_1384304420719_1625257639_874690_5344732_n.jpg

שאלה לגבי ה"ציוד" שלך - איזו מזוודת אפקטים זו? היא נראית בדיוק בגדול שאני צריך+ קשיחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדן - זו סתם גיטרה חיקוי של חיקוי של פנדר ג'אז מסטר, לא עובדת ומצופה בטפט, שחבר שלי קנה לי מתנה בשוק מחנה יהודה ב 80 ש"ח, אז היא יכולה להתהפך כמה שהיא רוצה. היום היא של הבן שלי.

בורי - Yamaha BB300 שנות ה80 פיקאפ פרסיז'ן גם אותה קיבלתי במתנה לפני כ10שנים מטמבל אחד שניסה לפרטלס אותה עם אבן בזלת ודפק לה את כל הפראט בורד, אחרי שתיקנתי אותה (ע"י מילו החריצים בטייח אפוקסי) החלטתי לצערי לצבוע אותה בצבע המחריד הזה. מה שכן היא ממש אחלה בס ולאחרונה אפילו הקלטתי איתה.

אילן - צודק אבל לפי הבדיקה שעשיתי למספר הסידורי היא 1964 כלומר אחרי שגיבסון רכשו את אפיפון ונחש מה... זו היתה הגיטרה הראשונה שלי וגם אותה קיבלתי מתנה (או יותר נכון בהשאלה לזמן בלתי מוגבל) מדוד שלי שקנה אותה בגיל 15 במשהו כמו 500 לירות, יש לי אפילו את הקייס קרטון המגעיל המקורי וגם את הגשר המטופש עם אוכפי הפלסטיק.

כשקיבלתי אותה היא היתה עם 20ס"מ אבק ולא אני ולא דוד שלי ידענו מה ערכה, הייתי הולך איתה לבית הספר עם קייס שהוא פחות או יותר המקבילה של שקית נילון, כל מני ילדים טמבלים ממגמת מוזיקה היו מנגנים עליה וצוחקים עלי שהיא לא מגניבה (כי היא לא אדומה ולא פנדר יפנית), מדהים ומזל שהיא לא נזוקה. היום היא מקבלת את היחס המתאים ומחזירה יחס בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו גיל, כמה ריקנבקר  :o!!!

חשבת אולי להפוך את הכחולה למשהו כזה (ראיתי אותה לא מזמן בטוקבס) -

bluerickenbacker.jpg

ואם כבר, אז גם אצלי יש כמה חידושים -

[img width=600 height=450]http://i1093.photobucket.com/albums/i427/tom_ric/IMG_0693-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב!

אני בדיוק עובד על הפדלבורד שלי, קניתי Pedaltrain JR2 והוא לא מספיק לי :( אני שוקל לוותר על אפקט או שניים או פשוט לחלק את האפקטים של הבאס והגיטרה לשני בורדים נפרדים.

בקשר לכחולה - לא רואים טוב בתמונה אבל היא blueburst וזה אחד הצבעים שאני הכי אוהב, קניתי אותה כי מה שחיפשתי זה פרטלס בלוברסט...

יכול להיות שהיא תראה טוב יותר עם hardware שחור, אם אני אהיה בקליפורניה שוב בזמן הקרוב אני אנסה לשנורר מג'ון הול חלקים שחורים ונראה איך זה יוצא.

נשארה לי עוד באס אחת שמותר לי לקנות לפי ההסכם שלי עם אישתי - 4005 מהסיקטיז. עדיין לא ראיתי אחת במצב מספיק טוב או במחיר (יחסית) שפוי אז אני ממתין, אחרי זה בגדול - רשימת הGAS שלי סגורה :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לחבר ל- pitchfactor עד 3 סוויצ'ים (ring, tip, ring+tip) ואתה יכול לקבוע מה בא לך שהם יעשו. אצלי אחד שולט ב-flex ואחד הוא tap tempo

גם ה- ernie ball vp-jr מתחבר לפקטור ומשמש כאקספרשן פדאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הבנתי למה דווקא האקספרשן פדאל של בוס

אני משתמש באחד של רולנד שעולה 400 שקל פחות והוא עושה עבודה מצוינת

1+

הרולנד סבבה לגמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה לא האקספרשן פדאל של בוס זה של ארניבול  ???

ב. יש לי את ה- ev-5 של רולנד והוא באמת היה סבבה לגמרי במשך קצת פחות משנה ואז הוא התחיל לעשות בעיות, הוא כבר לא מגיע לערכים של 0 ו-100 בפיטשפקטור וכבר אין לו סוויפ אחיד, הוא "מגמגמם".

ג. הארניבול vp-jr עשוי מחלקים איכותיים הרבה יותר, כולו ממתכת ואין בו חלקי פלסטיק זולים כמו הפדאל של רולנד שהוא למעשה כולו מפלסטיק.

ד. איוונטייד ממליצים על הארניבול כפדאל המתאים ביותר לכל סדרת הפקטורים.

ה. הארניבול הוא גם פדאל ווליום מעולה, בעוד שהרולנד הוא רק אקספרשן פדאל

ו. את הארני בול אתה יכול לחבר עם איזה כבל שבא לך באיזה אורך שבא לך, לרולנד מחובר כבל, בלתי ניתן להחלפה

מקווה שעניתי  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו גיל, כמה ריקנבקר  :o!!!

חשבת אולי להפוך את הכחולה למשהו כזה (ראיתי אותה לא מזמן בטוקבס) -

bluerickenbacker.jpg

ואם כבר, אז גם אצלי יש כמה חידושים -

[img width=600 height=450]http://i1093.photobucket.com/albums/i427/tom_ric/IMG_0693-1.jpg

היי, קניתי לפני שבועיים Pitchfactor. אתה יכול להמליץ לי על סאונדים מוצלחים במיוחד שהגעת אליהם איתו? למכשיר הזה אין סוף...

ועוד שאלה- כשמשתמשים ב-Pitchflex עם אקספרשן פדאל, עדיין צריך שהאפקט יהיה על Unison? כי כשמשתמשים ב-Pitchflex עם כפתור ה-Flex, האפקט חייב להיות על Unison כדי לעבוד והסאונד פחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכשיר הזה באמת אינסוף, נראה לי שאני כבר כמעט שנתיים איתו ואני עדיין לומד דברים חדשים.

לגבי הסאונדים המוצלחים יש המון, תתחיל פשוט מה-100 הקיימים ותתאים אותם לטעמך. אפילו אם רק תוסיף מעט מהצליל הנקי באמצעות ה-mix יכול לעשות הבדל אדיר.

אני לא בטוח שהבנתי את השאלה לגבי הפיטשפלקס.

השימוש באקספרשן פדאל הרבה יותר נוח כי אתה יכול לשלוט פיזית בזמן שעובר בין ה- "heel" ל "toe". אם אתה משתמש בכפתור הפלקס אתה צריך לסדר את זה עם כפתורי הדיליי.

תנסה את כל הסאונדים בבנק 17:1-21:1 איפה בדיוק משהו לא נשמע לך טוב? אף אחד מהם לא נותן יוניסון, לא ב"היל" ולא ב"טו", ולי כולם נשמעים מעולה גם עם כפתור הפלקס. ב- 21:2 - 24:1 באמת יש יוניסון, אבל זה פשוט סוג שונה של פונקציה.

מעבר לזה אני ממליץ על אקספרשן פדאל בכל מקרה זה פשוט מוסיף לך עוד המון גמישות לפדאל. אני גם ממליץ לקרוא את המדריך היטב, ולהוריד את עדכוני התוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכשיר הזה באמת אינסוף, נראה לי שאני כבר כמעט שנתיים איתו ואני עדיין לומד דברים חדשים.

לגבי הסאונדים המוצלחים יש המון, תתחיל פשוט מה-100 הקיימים ותתאים אותם לטעמך. אפילו אם רק תוסיף מעט מהצליל הנקי באמצעות ה-mix יכול לעשות הבדל אדיר.

אני לא בטוח שהבנתי את השאלה לגבי הפיטשפלקס.

השימוש באקספרשן פדאל הרבה יותר נוח כי אתה יכול לשלוט פיזית בזמן שעובר בין ה- "heel" ל "toe". אם אתה משתמש בכפתור הפלקס אתה צריך לסדר את זה עם כפתורי הדיליי.

תנסה את כל הסאונדים בבנק 17:1-21:1 איפה בדיוק משהו לא נשמע לך טוב? אף אחד מהם לא נותן יוניסון, לא ב"היל" ולא ב"טו", ולי כולם נשמעים מעולה גם עם כפתור הפלקס. ב- 21:2 - 24:1 באמת יש יוניסון, אבל זה פשוט סוג שונה של פונקציה.

מעבר לזה אני ממליץ על אקספרשן פדאל בכל מקרה זה פשוט מוסיף לך עוד המון גמישות לפדאל. אני גם ממליץ לקרוא את המדריך היטב, ולהוריד את עדכוני התוכנה.

טוב, לא הסברתי כמו שצריך-

התכוונתי שכשאתה רוצה שהוא יעלה או יוריד את הטון של הסיגנל הנקי שלך (כמו פדאל Whammy), צריך לבחור שהאפקט יהיה 100% wet ולבחור שאחד מהקולות יהיה על Unison. מה שרציתי לדעת זה אם כשמשתמשים באקספרשן פדאל הוא יודע לא לגעת לך בסיגנל כשאתה במצב 'היל' ולהפוך את זה ל-100% wet ברגע שאתה מתחיל להוריד את הפדאל לכיוון ה-"טו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם האקספרשן אתה צריך לכוון את הפיצ'פאקטור פעמיים - פעם אחת כשהאקספרשן בHEEL ופעם אחת כשהוא בTOE. הוא ידע לזכור את הפריסטים שכיוונת ולעבור בהדרגה ביניהם כשאתה משחק עם הפדאל.

אגב, זה תקף לגבי כל המצבים של הפית'פאקטור, לא רק לpitch flex

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא הסברתי כמו שצריך-

התכוונתי שכשאתה רוצה שהוא יעלה או יוריד את הטון של הסיגנל הנקי שלך (כמו פדאל Whammy), צריך לבחור שהאפקט יהיה 100% wet ולבחור שאחד מהקולות יהיה על Unison. מה שרציתי לדעת זה אם כשמשתמשים באקספרשן פדאל הוא יודע לא לגעת לך בסיגנל כשאתה במצב 'היל' ולהפוך את זה ל-100% wet ברגע שאתה מתחיל להוריד את הפדאל לכיוון ה-"טו".

האם אתה מתכוון ש- pitch a במצב יוניסון לא נשמע כמו הצליל הנקי של האמיתי של הגיטרה? גם אני שומע הבדל מזערי, לא נראה לי מהותי אבל בכל מקרה, אני יודע בוודאות שאתה יכול לתכנת את האקספרשן פדאל כך שהוא יפעיל כל אחד מהכפתורים או כמה מהם שבא לך, וזה כולל את ה- global mix אז אולי זה באמת אפשרי לתכנת אותו כמו שאתה מתכוון. אני תוהה אם אפשר לתכנת גם את כפתור ה- flex שיעשה את זה, מעניין ... ?

עריכה - ניסיתי עכשיו לתכנת את האקספרשן פדאל להפעיל את כפתור ה- mix במצב pitchflex ולא הצלחתי , באפקטים אחרים אני מצליח. יכול להיות שצריך להיכנס יותר עמוק להגדרות בשביל לעשות את זה, אבל אולי זה באמת לא אפשרי. היוניסון באמת נשמע לך כל כך רע?

עוד עריכה - הצלחתי לעשות מעין וואמי במצב ה- diatonic והפעלתי את ה- global mix עם האקספרשן פדאל, כך שהצליל ב- heel היה זהה 100% הצליל המקורי של הגיטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון ש- pitch a במצב יוניסון לא נשמע כמו הצליל הנקי של האמיתי של הגיטרה? גם אני שומע הבדל מזערי, לא נראה לי מהותי אבל בכל מקרה, אני יודע בוודאות שאתה יכול לתכנת את האקספרשן פדאל כך שהוא יפעיל כל אחד מהכפתורים או כמה מהם שבא לך, וזה כולל את ה- global mix אז אולי זה באמת אפשרי לתכנת אותו כמו שאתה מתכוון. אני תוהה אם אפשר לתכנת גם את כפתור ה- flex שיעשה את זה, מעניין ... ?

עריכה - ניסיתי עכשיו לתכנת את האקספרשן פדאל להפעיל את כפתור ה- mix במצב pitchflex ולא הצלחתי , באפקטים אחרים אני מצליח. יכול להיות שצריך להיכנס יותר עמוק להגדרות בשביל לעשות את זה, אבל אולי זה באמת לא אפשרי. היוניסון באמת נשמע לך כל כך רע?

עוד עריכה - הצלחתי לעשות מעין וואמי במצב ה- diatonic והפעלתי את ה- global mix עם האקספרשן פדאל, כך שהצליל ב- heel היה זהה 100% הצליל המקורי של הגיטרה

היוניסון נשמע אנמי קצת, במיוחד עם גיטרה, שהוא חותך בגסות את הטרבל... אנסה את הדברים שכתבת, תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שיש אפשרות לבחור את הכלי שמתחבר לפדאל דרך ה- system menu זה אמור להתאים את האלגוריתמים והפילטרים לכל כלי, אולי זה יפתור לך את הבעיה. תסתכל בעמ' 53 למדריך-

( select source instrument (guitar, bass, synlead, synbass

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...