Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מה בסיסטים שונאים?

tomersg

Recommended Posts

וחזרה למה בסיסטים שונאים.

יוצרים שחיים בסרט ומצפים שתנגן תו לתו שירים מהדיסק שעשו בשני שקלים וחצי עם החבר'ה מהשכונה. ותוך חזרה אחת תדע לנגן אותם פרפקט עם כל ניואנס הכי קטן, ותעשה בול מה שהבסיסט הקודם עשה כי זה מה שרגילים כבר ולא מסוגלים לתת לך להיות עצמך. ואין צ'ארטים.

וכל זה בחינם אין כסף! ודלק עליך. איפקי אלק בעקי לך חפש... >:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדיי לפצות על הטעות עם החשמליות כל הזמן החלטתי לעשות מעשה.  :)

http://www.youtube.com/watch?v=nqClutOj1Xw&feature=plcp

(וכמובן להוכיח שאני אובר נגן.)

יש קצת (הרבה) טעויות ולא כל הצלילים יוצאים נכון מהמיקרופון, אבל כולנו יהודים.  8)

אני אוסיף קצת תוכן כדיי להמשיך את הדיון אני מניח..

אני לא חושב שיש דבר כזה אובר נגן. יש את המקומות והזמן "לשחק" ולהשתגע אבל לפעמים פשוט צריך לסתום את הפה ולעשות רבעים כי זה מה שנכון לשיר, אבל לא לאגו שלך.

זו מדינה קטנה והמנטליות בה בעייתית (לא נכנס לזה...) אבל שמתי לב שהמון נגנים בג'אמים באים בראש של "אני הולך להראות להם מה זה עכשיו" ויוצא סמטוכה של סולואים משוגעים. אני לא מתנשא או משוויץ, אני מניח שגם אני קצת כזה. בכל אופן, אני את שלי אמרתי.  8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר לא הבנתי אם התכוונת לשירים של להקות או שירים של הרכבים קטנים ?

וcripe אהבתי את הבס שלך :) , לא יודע למה תמיד התחברתי יותר לעיצוב של Precision bass מאשר לJazz bass

ומה מעצבן בסיסטים....המממ,טוב אותי הסאונד שלו מעצבן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שחושבים שזאת "גיטרה חשמלית".

הזכרת לי סיפור שקרה לי כשרק התחלתי לנגן על בס:

הייתי בדרכי הביתה אחרי חזרה ועצרו אותי חבורה של רוסים ערסים

- "מה יש לך בתיק? גיטרה? בוא תנגן משהו"

- "זה לא גיטרה, זה בס והוא חשמלי. אני לא יכול לנגן עליו סתם ככה"

- "אז רגע, אתה צריך לחבר אותה לחשמל? אין בעיה! נוריד לך כבל חשמל פה מהחלון"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עם הרייזורבק עושה את זה לא נכון פשוט, הוא בטח גיטריסט משועמם.  :)

לא כל "מוסיקאי" בהכרח ישתלט על הכלי הזה, נגיד.. תראו באיזו רמה אינטלקטואלית הפורום שלנו לעומת פורום גיטריסטים. (בלי שחצנות!) ואילן, כמובן.  :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיסטיות. במיוחד אם הן יפות..

גרושתי הייתה בסיסטית יפה (היא זאת שהכירה לי את גאליין קרוגר), והייתה לי קודם עוד חברה בסיסטית יפהפייה, וכמה אירועים משמחים עם בסיסטיות. לא יודע מה איתכם, העבר שלי מוכיח שיש לי משיכה לבחורות שחוץ מסדינים וחתול מביאות איתן גם טרייס אליוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן העובדה שהתגרשתם...

מה שכן הן תמיד תופסות גיגים עם כל מיני /זקנים\ חרמנים שצריכים בחורות בלהקה שלהם... נניח ג'ף בק ושכמותו..

אה וגם דיגמי סיגנצ'ר

במיוחד אם של כל מיני פיט וונצים ושאל כוכבני פופ-פאנק, פופ-מטאל ושאר פופ.

ופיט וונץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והענין הוא שאני יודע סיינפלד ותמיד מתרצה כמו סמרטוט  ;D, לך תסביר להם שזה בכלל מידי...

ויותר גרוע...! למדתי את הפתיחה של סיינפלד רק כי עדיף להיות סמרטוט שיודע מסמרטוט שלא (פריימוס זה כבר סיפור אחר...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מי סוחב אח"כ את הטרייס אליוט  :o

זה היה פראמפ 12 ערוצים (הקלאסי) של טרייס, מחובר לפאוורד ספיקר של גאליין. קליל ומופלא. גם ילד בן 8 יכול לסחוב את זה. נמכר לפני הרבה שנים למארק סמוליאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והענין הוא שאני יודע סיינפלד ותמיד מתרצה כמו סמרטוט  ;D, לך תסביר להם שזה בכלל מידי...

מה MIDI ? O__O

חייתי בשקר כל הזמן הזה ובגלל זה לא הבנתי למה כל כך קשה לי לנגן את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה MIDI ? O__O

חייתי בשקר כל הזמן הזה ובגלל זה לא הבנתי למה כל כך קשה לי לנגן את זה ?

שמע, זה שזה מידי לא הופך את זה ליותר קשה טכנית בהכרח... יש שם פשוט אלמנט מלאכותי בסאונד שמאד קשה ( עד לא רצוי בכלל ) להגיע אליו עם גיטרה בס - מה שכן זה עבד מעולה בשביל הסדרה, לא סתם זה הפך לליין מיתולוגי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין סיינפלד: לא כל כך איכפת לי על מה זה מנוגן. זה ליין בס, שמחקה גיטרה בס, ניתן לביצוע על בס, וזה מה שמעניין. הבס של "רד האוס" של הנדריקס, ליין נהדר ומיוחד, מנוגן על גיטרה (ES335) עם טון סגור. נו, ועכשיו כשאתם יודעים את זה, אז זה פחות ליין בס ממה שהוא היה לפני דקה? וגם להיפך, אם גארי קאר מנגן את תפקיד הצ'לו ב"הברבור" (סן סאנס) ברגיסטר הגבוה של קונטרבס (

), אז זה תפקיד בס? לא, זה עדיין תפקיד צ'לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבין אותי לא נכון, אני מאוד מאוד מעריך את אסף אמדורסקי. גדלתי על ירמי קפלן ותערבות אסקוט והכל, אבל אם אסף הוא "המורה הרוחני המוסיקלי" שלה, המצב לא בשמיים.

תמיד תפסתי מהחבר'ה האלו "אמנים" ופחות "נגנים", יש להם אמירה, אבל הם אף פעם לא התיימרו (גם לא בפני עצמם.) להיות "מוסיקאים" דגולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, אני חייב להבין מה הבחורה עשתה לך שאתה שונא אותה? עד כדי כך ממורמר?

רק לי זה נראה לא במקום לזרוק פה שם של מישהי או מישהו מהתעשיה המקומית סתם ככה?

אולי אני אגיד שאני שונא את אילן לוקאץ'? (למרות שלא, הוא אחלה גבר!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד לא סגור על אם אני בעד או נגד לצאת עם בסיסטית טובה (או לגיטימית, אני לא מחשיב כאלו שלוקח להן 5 דקות לנגן את הליין של סמוק און דה ווטר או seven nations army)

מצד אחד, זה כמו להיות עם מישהי שיותר טובה ממך בכדורגל - זה פשוט לא מסתדר!!

מצד שני, זה כמו שעכשיו אני מנסה ללמד את חברה שלי גיטרה כדי שנעשה ג'אמים כבילוי זוגי. אידיאל, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונא אותה? אני הבנתי שהוא נותן אותה כדוגמה לבסיסטית יפה (לא בדיוק הטעם שלי אבל לא רעה בכל מקרה)

תומר אמר "בסיסטיות, במיוחד אם הן יפות" ואח"כ שם את הלינק אז עשיתי 1+1...

אם אני טועה וזה היה ממקום של לפרגן אז סליחה, אבל משום מה זה לא נראה לי מגיע מהכיוון הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבין אותי לא נכון, אני מאוד מאוד מעריך את אסף אמדורסקי. גדלתי על ירמי קפלן ותערבות אסקוט והכל, אבל אם אסף הוא "המורה הרוחני המוסיקלי" שלה, המצב לא בשמיים.

תמיד תפסתי מהחבר'ה האלו "אמנים" ופחות "נגנים", יש להם אמירה, אבל הם אף פעם לא התיימרו (גם לא בפני עצמם.) להיות "מוסיקאים" דגולים.

אני חייב לחלוק עליך בעניין אמדורסקי. בעיניי הוא כותב שירים אדיר ומוסיקאי ענק - את שני האלבומים האחרונים שלו הוא הפיק בעצמו וגם מנגן שם כמעט בכל הכלים ( בעיקר באחרון ). הוא אולי לא וירטואוז על שום כלי ספיציפי אבל מכאן ועד להגיד שהוא לא מוסיקאי, זה ללכת קצת רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונא אותה? אני הבנתי שהוא נותן אותה כדוגמה לבסיסטית יפה (לא בדיוק הטעם שלי אבל לא רעה בכל מקרה)

דווקא אותה אני די מחבב. זה גם נאמר בחצי הומור חצי ציניות. לא צריך להתרגש. יאללה זזתי לעשות ניתוח לשינוי מין. אולי אקבל עוד כמה גיגים אם אהיה יותר סקסית...

סתאם נו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעצבן בסיסטים ? שהרצועות יותר יקרות :P (זה משנה אם אתה גר בישראל)

ואם כבר בעניין רצועות מה אתם מעדיפים רצועה משוחררת או צמודה יותר ?

אתמול בלילה בדיוק גיליתי שממש לא נוח לי לנגן עם המפרט בעמידה (אני מנגן עם הבס יחסית מאוד גבוה, יש לי נכות קלה ביד ימין והיד שלי לא מתיישרת, אבל כשאני מוריד קצת גובה קשה לי לנגן עם אצבעות.

אה, ועשיתי לשתי רצועות כביסה אחרי בערך שמונה שנים שהן אצלי. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמודה עד הסוף... (גם אני מקסיקני!) נגינת אצבעות די גמישה לי אבל לסלאפ הייתי שמח אם היה יותר צמוד מהכי צמוד... קשה לי בעמידה כשאין לי את הברך שתקרב אלי את הגיטרה עוד קצת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מספרת. "האמת היא שמאז שאני מופיעה עם איתו, קרו לי רק דברים טובים. חוץ מזה, שכמובן הוא פיתח את היכולות המוזיקליות שלי, ולמעשה הפך אותי מבסיסטית למוזיקאית במלוא מובן המילה, כיוון שבהופעות שלו, אני מנגנת גם על קלידים וגלוקנשפיל".

קלידים וגלוקנשפיל הופך אותך למוסיקאי?? זה באמת חדש לי..... 

ואין כמו רצועה צמודה.... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעצבן בבסיסטיות זה כל התשומת לב שהן מקבלות, תמיד כותבים עליהן מלא כתבות

ומדברים עליהן מאחורי הגב וזה אף פעם לא קשור לרמת הנגינה שלהן  ::)

מה שהכי גרוע, זה שכנראה שזה מעצבן אותן לא פחות.

מה שעוד מעצבן זה בסיסטיות שזוכות לנגן בלהקות גדולות בגלל הרכבים הכוללים רק נשים.

אני לא אציין כאלה בגלל לא ליפול על אף אחת באופן אישי - אבל את ההרכב של אסף אמדורקסקי כבר הזכרנו  :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם בסיסטיות - גם אני יצאתי עם אחת, היה כיף!!! אבל בחייאת עושים עלייך כתבה שמשתמע ממנה שאת בסיסטית רצינית מאוד ואת עונה שטויות בראיון :o

אז תסלחו לי אבל ברגע שמישהו מקשר בין היכולת שלו לנגן גלוקנשפיל - שדרך אגב האחיין שלי בין ה4 מנגן על אחד...- לבין היכולת שלך כמוזיקאי גורמת לי להרגיש מרומה במקצת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...