Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

אתמול קניתי בס שאני חולם עליו כבר יותר מ-30 שנה

lukatch

האם את/ה תומך במאבק למען השקיפות? האם ללחוץ על לוקאץ' שיגלה?  

45 הצבעות

1. 1. האם את/ה תומך במאבק למען השקיפות? האם ללחוץ על לוקאץ' שיגלה?

• לא. עיזבו אותו בשקט. אם הוא חולם 30 שנה אנחנו יכולים לחכות קצת.
      6
    • כן. הודעה כזו מזמינה את זה. מה הוא חשב לעצמו?
      16
    • מה זה הסקר האידיוטי הזה? אני מצביע נגד הסקר.
      9
    • ליבי עם האיטלקים.
      14

Recommended Posts

אני יודע, אני יודע!  זה בטח הבס הזאת:

5stringa.jpg

(סתם, סתם.  אילן בטח היה מעדיף להתעוור ולכרות את יד ימין מאשר להיתפס לרגע אחד על במה עם בס מהסגנון הזה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לי חוק, שלא קונים באסים או גיטרות ביותר מאלף דולר. הצלחתי לעמוד בו הרבה שנים. חרגתי ממנו פעם אחת - $1,250 על הריקנבקר 73' הלבנה. יש משהו מאוד נחמד בלנגן על כלי  שלא מכרת כליה בשבילו. קשה לי ליהנות מכלים יקרים מאוד.

photo.php?id=75165

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חשבתי שהן יפהפיות. אפילו הייתה לי EB2 שנת 1968 בצבע נדיר שנקרא ספארקלינג בורגונדי. אבל הסאונד, מה לעשות, בלתי שמיש לשום דבר. כל זבל דיקט ממאלזיה מנגב את הריצפה עם הגיבסונים האלה.

withGibsonEB2C.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי אבל עוד לא הגיע. וגם כשיגיע יצטרך שיפוץ מסוים. ידוע לי על פיקאפ שלא עובד, אני מקווה שמדובר בהלחמה מנותקת, אבל מוכן נפשית גם ל-rewind של הפיקאפ אם אצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חשבתי שהן יפהפיות. אפילו הייתה לי EB2 שנת 1968 בצבע נדיר שנקרא ספארקלינג בורגונדי. אבל הסאונד, מה לעשות, בלתי שמיש לשום דבר. כל זבל דיקט ממאלזיה מנגב את הריצפה עם הגיבסונים האלה.

withGibsonEB2C.jpg

לא מסכים, תמיד זה עניין של הקשר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיא תגיע. אני חיכיתי 35 שנה, אתה יכול לחכות עוד יום יומיים (אני מקווה).

לפי המחיר אפשר להבין שלא מדובר במשהו מאוד נדיר, אז אל תתאכזבו יותר מדי.

היא משנת 64' אם זה מעניין מישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ניחוש הגיוני, ואכן בס שפינטזתי עליו לפני יותר משלושים שנה... אבל לא, זה לא 182. כלומר, לא הפעם. שיט, אני מנסה לצמצם ואתם מזכירים לי באסים שאני צריך לקנות. תפסיקו עם זה מיד.

בדיוק כזאת היא הייתה, ונשמעה נפלא.

1960s_Hofner_Model_182.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקאץ אתה מכיר את הבדיחה על מוצארט? אז ככה יום אחד  הוא הולך לפסנתר ומנגן את  הדו רה מי פה סול לה סי ויוצא מהבית ואחרי דקה אבא שלו ניגש לפסנתר ולוחץ על הדו כדאי להרגיע, בקיצור מה קניתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן סיפר אין ספור פעמים כמה קינא בילדותו באותו בחור עם ההופנר 182

קראו לו מיקי ורדי. היום הוא ארכיטקט. אתמול פגשתי את אחותו הקטנה (קטנה כלומר בת 50). היא מדווחת שהוא כבר לא מנגן. לא שאלתי איפה הבס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...