Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

אתמול קניתי בס שאני חולם עליו כבר יותר מ-30 שנה

lukatch

האם את/ה תומך במאבק למען השקיפות? האם ללחוץ על לוקאץ' שיגלה?  

45 הצבעות

1. 1. האם את/ה תומך במאבק למען השקיפות? האם ללחוץ על לוקאץ' שיגלה?

• לא. עיזבו אותו בשקט. אם הוא חולם 30 שנה אנחנו יכולים לחכות קצת.
      6
    • כן. הודעה כזו מזמינה את זה. מה הוא חשב לעצמו?
      16
    • מה זה הסקר האידיוטי הזה? אני מצביע נגד הסקר.
      9
    • ליבי עם האיטלקים.
      14

Recommended Posts

דיברתי עם שלמה עכשיו. עוד כמה שכבות לכה על התיקון, וזה גמור.

נשאר רק (1) לחכות לפיקאפ שיגיע, (2) יישור סריגים.

בינתיים צצה עוד סנאטור באיביי, אותו מחיר... וגם היא צריכה פירוק צוואר והדבקה מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את הסנאטור משלמה מויאל. לא היה לו קל לתת אותה... הוא התאהב בה וניגן עליה בכל רגע פנוי.

שלמה עשה עבודה מושלמת. אין מילה אחרת. הבס מנגנת כמו גן עדן. אני חושב שגם בתור חדשה היא לא קיבלה כזאת תשומת לב במפעל. ההתאמה של הגשר לגוף, למשל, היא ברמה של כלי קשת, לא ברמה שמקובלת בגיטרות.

בינתיים היא ערומה מאלקטרוניקה, עד שיגיע הפיקאפ. בטח ייקח עוד כמה ימים. גם בתור אקוסטית קשה להוריד ממנה את הידיים. שוקלת כמו נוצה ומוציאה גם בלי מגבר מספיק ווליום בשביל לנגן עם יוטיוב.

אפשר להגיד שאני מאוד מאושר כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, העבודה הושלמה. הפיקאפ החדש (ישן, 1964...) הותקן, הפיקאפ המקורי נשלח לארה"ב לליפוף מחדש אצל מכר בונה פיקאפים שהתנדב לעשות את העבודה במחיר עלות בלבד. אפשר להתחיל לנגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר להיות יהודים אז עד הסוף, בא לך לפרט את העלות של כל העניין?, אפילו לא במחירים מדוייקים אם זו בעיה.

נניח ואני רוצה לרכוש את הסאנטור הנוספת שצצה (עם אותן בעיות), על איזו עלות סופית אני מסתכל פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...