Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

חדרי חזרות

tomersg

Recommended Posts

טוב חברים,

חדר החזרות של הלהקה שלי נפתח לטובת הקהל הרחב!

הרעיון הוא להוות אלטרנטיבה זולה וזמינה לחזרות, בעיקר כדי לאפשר להרכבים לחסוך בעלויות ולדעת שיש לך מקום קבוע שתוכל לחזור אליו בלי בעיה (ובשלב זה גם די פנוי ככה שיש גמישות של שעות)

החדר ממוקם בר"ג ופה נמצאים פרטי ההתקשרות ובתקווה יתווספו עוד תמונות ופירוט של הציוד:

http://www.wix.com/mhabakar/hadaz#!

עלות שעת חזרה בשלב זה היא 50 שקלים.

לפרטים נוספים או שאלות אפשר לפנות אליי בשאלות

(אם מיקום ההודעה הוא בלוח המודעות אין בעיה להעביר אותה לשם...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש בכלל מקום לעשות בו חזרות ביבנה או ליד יבנה כי אני תקוע עם הלהקה שלי בלי מקום לעשות בו חזרות אז זה נושא דיי דחוף !!!!!!!!

http://www.d.co.il/80060440/27980/ - בית חנן

http://www.retrolabel.co.il/ - יבנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למקובל שאנשים ממליצים על חדרי חזרות, אני דוקא רוצה הפעם לא להמליץ על חדר בו ניגנתי השבוע.

בעיקבות ביטול חזרה בשבוע שעבר חיפשנו מקום חליפי לחזרה השבוע כי החדר הקבוע שלנו לא היה פנוי. מצאתי חדר ברמת החייל העונה לשם SPS. יש להם אתר מרשים, עם תמונות מעולות (כל הכבוד לצלם שהצליח לרמות את העיניים), ומפרט ציוד מכובד.

הנה האתר שלהם:

http://spspro.co.il

הם גובים 75 שקלים לשעה שזה כבר בקטגוריית המחירים הגבוהה.

אז ככה: קודם כל המזגן לא עבד ועבדנו אם מאוורר שבנוסף גם הרעיש והפריע, אבל זה מילא, מזל שחורף עכשיו.

מערכת ההגברה בחדר פרוסה בצורה מאוד לא הגיונית: צד אחד יושב מאחורי המתופף, והצד השני בכלל זה תפזורת של רמקולים קטנים תלויים על הקיר לאורך החדר.

המגבר בס, גם הוא ממוקם מאחורי המתופף, כך שהבסיסט לא רק תקוע על במה קטנה מאחורי המתופף ולא שומע את הגיטרות והקלידים שנמצאים בצד השני של החדר, אלא גם "חוטף" את הסנר של המתופף ישר לתוך האוזניים. הראש דוקא טוב, גליאן 800, אבל הבוקסות ברינגר(?) פשוט לא סוחבות אותו ובס אקטיבית פשוט קורעת אותם אז אי אפשר להגביר לווליום סביר בשביל שכולם ישמעו בס כמו שצריך.

היו שני סאונדמנים במקום: מסיבה לא ברורה הייתי צריך אני בעצמי להסביר להם איך לתפעל את המיקסר. אחד מהם ניסה 10 דקות להגביר את הבייס דראם, עד שהוא קלט שלא מחובר בקצה הכבל מיקרופון! כשניסיתי להגיד לו, הוא התעקש שהמתופף ימשיך לתת בס וניסה להבין למה זה לא עובד...

באמצע החזרה התלוננו פעמיים שאנחנו פשוט לא שומעים את הקלידן. הוא אמר שזה המקסימום.

אחרי שהוא יצא מהחדר ניגשתי שוב למיקסר: הסתבר ששני הערוצים של הקלידים היו בכלל על Mute ויצאו רק דרך המוניטור של הקלידן.

לסיכום: זבל של חדר, זבל של אקוסטיקה, זבל של ציוד, עובדים בלתי מיומנים בעליל שנותנים הרגשה כאילו עושים טובה שמשרתים אותך. אסור להאמין לתמונות וכיתובים באינטרנט. כף רגלי לא דורכת שוב במקום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הגלאם - חדר חזרות מצויין. ממליץ מאוד.

http://www.hazarot.co.il/?ModuleName=StudioDetails&StudioId=1523

אוסטינטו גם כיף. (אני אישית מעדיף את החדר הגדול אבל זה עניין סובייקטיבי).

עופר 0524766138.

לגבי 2 אלו שמעל ג'ינה - גם לא רעים אם כי לדעתי ברמה אחת מתחת לשני אלו שציינתי. גם במחיר אם אינני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בגלאם לפני חודשיים - חוויה מזעזעת... נמצא במקום הכי נמוך בתל אביב..והריח..טחב עובש וריחות בישול אפריקאי לשבת..לא מתאים לכל אחד. הסאונד בחדר גם לא משהו..

לעומת זאת הייתי בחדר חזרות של הד - בום - היה נחמד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי חדרי החזרות הטובים היום הם החדר הגדול באוסטינטו, אולפן A בפפאיתו והחדר הגדול בקאוס.

אני דווקא מעדיף את החדר הקטן של האוסטינטו משום מה.

בפפאיתו לא הייתי המון זמן אבל אני זוכר לטובה.

מה שכן - בחיים לא אחליף את המיירום! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני גם מאוד אוהב את "אמביינט" הוותיק. ניגנתי בו מיום שנפתח. אולי לא הכי גדול וגם יש לי מחלוקת ארוכה עם דרי על מגבר הבס (הוא חושב שהמרשאל שלו הכי טוב בעולם, ויש מי שמסכימים איתו; אני לוחץ עליו שיביא גאליין קרוגר...) אבל הכי נחמד בעולם, אווירה נעימה, דרי תמיד יקבל אותך בסבר פנים יפות, בקיצור - בית. ושמעתי כמה דברים שהוקלטו שם, האמת - ליגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על גלאם, זוועתי ביותר.

לטעמי חדרי החזרות הטובים היום הם החדר הגדול באוסטינטו, אולפן A בפפאיתו והחדר הגדול בקאוס.

מסכים ומתקן את מה שרשמתי, התבלבלתי בינו לבין חדר אחר. נזכרתי במקום ואני לוקח את דברי בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מישהו מכיר חדר חזרות מגניב שיש בו פסנתר כנף ומערכת יחסית ג'אזית? בעיקר מבחינת בייס דראם וטמטמים. עדיף שלא יהיה מאוד יקר... והכי חשוב וייב טוב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין המחיר הוא הרבה פעמים קריטי, אז אני אנצל את ההזדמנות הזו להציע שוב את החדר חזרות שלנו (אני ועוד כמה חברים מתפעלים אותו).

זה חדר שהתחיל כחדר החזרות הפרטי שלנו, וממשיך ככה רק שעכשיו יש אפשרות גם להפעיל אותו לציבור. מה שאומר שהחדר מטופל כאילו היה הבית שלנו (הוא באמת בית.. :) ).

מבחינת ציוד -

מגבר בס פנדר BASSMAN TV 350W

שני מגברי גיטרות מנורות (פנדר ומארשל)

מערכת PA ו3 מוניטורים

מגוון מיקרופונים

ולחלק החשוב באמת - התמחור הוא 50 שקלים לשעה או 200 שקלים לערב שלם!

ובנוסף, המחיר כולל הקלטת חזרה בחינם!!

בקיצור - אחלה דיל למי שההפקה לא משלמת לו על החדר או שאין הפקה בכלל  ;D

החדר ממקום בר"ג,

לפרטים נוספים ותאום:

0526844690 אסף

או בהודעה אליי פה בפורום

http://www.wix.com/mhabakar/hadaz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ממליץ על החדר הזה!

הפך לפחות-או-יותר החדר הקבוע של אחד ההרכבים שלי.

והמגבר בס שיש שם פשוט אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בניגוד למקובל שאנשים ממליצים על חדרי חזרות, אני דוקא רוצה הפעם לא להמליץ על חדר בו ניגנתי השבוע.

בעיקבות ביטול חזרה בשבוע שעבר חיפשנו מקום חליפי לחזרה השבוע כי החדר הקבוע שלנו לא היה פנוי. מצאתי חדר ברמת החייל העונה לשם SPS. יש להם אתר מרשים, עם תמונות מעולות (כל הכבוד לצלם שהצליח לרמות את העיניים), ומפרט ציוד מכובד.

הנה האתר שלהם:

http://spspro.co.il

הם גובים 75 שקלים לשעה שזה כבר בקטגוריית המחירים הגבוהה.

אז ככה: קודם כל המזגן לא עבד ועבדנו אם מאוורר שבנוסף גם הרעיש והפריע, אבל זה מילא, מזל שחורף עכשיו.

מערכת ההגברה בחדר פרוסה בצורה מאוד לא הגיונית: צד אחד יושב מאחורי המתופף, והצד השני בכלל זה תפזורת של רמקולים קטנים תלויים על הקיר לאורך החדר.

המגבר בס, גם הוא ממוקם מאחורי המתופף, כך שהבסיסט לא רק תקוע על במה קטנה מאחורי המתופף ולא שומע את הגיטרות והקלידים שנמצאים בצד השני של החדר, אלא גם "חוטף" את הסנר של המתופף ישר לתוך האוזניים. הראש דוקא טוב, גליאן 800, אבל הבוקסות ברינגר(?) פשוט לא סוחבות אותו ובס אקטיבית פשוט קורעת אותם אז אי אפשר להגביר לווליום סביר בשביל שכולם ישמעו בס כמו שצריך.

היו שני סאונדמנים במקום: מסיבה לא ברורה הייתי צריך אני בעצמי להסביר להם איך לתפעל את המיקסר. אחד מהם ניסה 10 דקות להגביר את הבייס דראם, עד שהוא קלט שלא מחובר בקצה הכבל מיקרופון! כשניסיתי להגיד לו, הוא התעקש שהמתופף ימשיך לתת בס וניסה להבין למה זה לא עובד...

באמצע החזרה התלוננו פעמיים שאנחנו פשוט לא שומעים את הקלידן. הוא אמר שזה המקסימום.

אחרי שהוא יצא מהחדר ניגשתי שוב למיקסר: הסתבר ששני הערוצים של הקלידים היו בכלל על Mute ויצאו רק דרך המוניטור של הקלידן.

לסיכום: זבל של חדר, זבל של אקוסטיקה, זבל של ציוד, עובדים בלתי מיומנים בעליל שנותנים הרגשה כאילו עושים טובה שמשרתים אותך. אסור להאמין לתמונות וכיתובים באינטרנט. כף רגלי לא דורכת שוב במקום הזה.

חבל שלא ראיתי את התגובה הזאת לפני שהלכתי לחדר הזה לפני כמה חודשים, גם אנחנו עברנו שם חוויה לא נעימה

הגענו לחדר והתמקמנו, אנחנו מגיעים עם המגברים שלנו כך שההגברה במקום פחות הדאיגה אותנו, לאחר בערך 10 דקות חזרה נכנס בעל המקום ומבקש מאיתנו שנעשה הפסקה לכמה דקות כי הם מקליטים פרסומות בחדר ליד וזה זולג לחדר. כבר כאן יש בעיה, אומנם אנחנו מנגנים דת' מטאל אבל לגמרי בגבול הווליום הסביר, ואם אתה לא יודע איך לבנות את החדרים שלך מבודדים מספיק שלא יזלגו מאחד לשני, זאת בעיה שלך. אבל הבחור היה נראה חביב וביקש יפה, הסכמנו.

לאחר 10 דקות שחיכינו הוא חזר ואמר לנו שהם סיימו ושאנחנו יכולים להמשיך לנגן, אנחנו אפילו הנמכנו עוד קצת את הווליום (שוב. מדובר בדת' מטאל, ווליום הוא כן פקטור פה בסופו של דבר). לאחר עוד 10 דקות הבחור נכנס שוב ואני מצטט פה "או שאתם מנמיכים עוד, או שנגמרה החזרה"

מיותר לציין שלא חזרנו לשם בחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד ב"רפסודה" (החדר של מוקי שהוזכר כאן מקודם).

ואני יכול להגיד שאין להקה שלא יצאה מרוצה.

ההשקעה הלבבית של מוקי בחדר הזה בדרך כלל מביאה להקות ויוצרים שנכנסים לתהליך יצירה בחזרות,ולא רק "להריץ ראנים",להפוך את החדר הזה לבית שני שלהם, כי פשוט יש בו אווירה יצירתית שלא מרגישים בהרבה מקומות אחרים.

הוא גם מקליט כל חזרה לערוצים באיכות טובה,ללא תוספת תשלום.

החדר נמצא ברחוב המקצוע,קומה אחת מעל הכאוס.

אני צריך ממש דחוף את הטלפון של הרפסודה. אתה יכול בבקשה להתקשר אלי אני ממש אודה לך..  050-7121856  תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היי.. לא לגמרי בטוחה שאני בפורום הנכון.

אני מחפשת מקום עם פסנתר שאוכל לנגן בו פעם בשבוע. אין לי להקה, אין צורך במגברים או בסאונד מטורפים. רק חדר ופסנתר. ורצוי כיסא. מישהו מכיר משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ... אם אני זוכר טוב יש חדר חזרות בפלורנטין שאני לא זוכר את שמו אבל הוא ממוקם ברחוב ויטל בצמוד לחנות "רעש געש" ז"ל והוא נמצא "מתחת לאדמה" וכולו מעוצב בסטייל סיקסטיז/סבנטיז עם מלא תקליטים, אני לא מצפה ממך שתגעי את השם או המיקום אבל אולי מישהו פה יזכר בעקבות הפרטים שנתתי... בכל אופן יש שם פנדר רודס ועוד פסנתר כלשהו.

סורי, אבל זה כל המידע שיש לי... אף פעם לא שמתי לב אם יש פסנתרים בחדר מלבד בחדר ההוא.

אה בעצם יש גם בפלוטו : http://www.plutostudios.com/about

הוא ניראה לי יותר רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה...

הצצתי בפלוטו וזה נראה כמו מקום ממש איכותי. הקטע הוא שבגלל זה הוא בטח יהיה יקר...

אני באמת מחפשת מקום הכי פשוט שיש, נטו בשביל להתאמן על הנגינה בפסנתר. מסכנים השכנים שלי...=]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, טוב כל החדרי חזרות שאני מכיר או לפחות הכרתי בעבר הם יחסית יקרים בשביל אדם בודד בסביבות 60-100 ש"ח לשעת חזרה ומינימום 3 שעות בכל פעם.

סורי, אולי למישהו אחר יהיו תובנות יותר מועילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי נראה לי שהתכוונת לג'ניס ואני לא בטוח ולא יודע אם הוא קיים. תכלס גם לא אכפת לי..

אבל אם מדובר רק בנגינת פסנתר, מה לגבי פניה לאיזה קונסרבטוריון/בית ספר למוזיקה/אקדמיה בקשר לסידור לנגינה בשעות פנויות? יש כמה כאלה בתל אביב. אולי ניתן.

השכן מנגן שופן..עבודההה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פסנתר בחדר הגדול בכאוס גם, אבל שוב - השכרת חדר חזרות נעה בטווח המחירים שצויין מעליי.

דבר שני, ממליץ באמת לבדוק את אופציית הקונסרבטוריון/מרכז מוזיקה/וואטאבר הקרוב ביותר אלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...