Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

וורוויק

tomersg

Recommended Posts

אני רק מקווה שזאת לא איזו אחת שנראת כמו בס אקוסטית סינגל קאט  >:(

בס אקוסטית סינגל קאט:    http://www.warwick.de/modules/produkte/produkt.php?katID=23256&cl=EN

בגדול, יש להם עכשיו כמה קוי מוצר:

Warwick basses made in Germany - הבסים הכי יקרות שלהם, מיוצרות במפעל בגרמניה

ומשם המחיר יורד  ;) :

Warwick Artist Series made in Korea (מעין סדרת סיגנצ'ר קוריאנית, סטייל סיגנצ'רים של פנדר ממקסיקו כמו דאף מק'גן): Adam Clayton, Stuart Zender, Robert Trujillo, Bootsy Collins

Warwick Pro Series made in Korea - בסים "סטנדרטיות" המיוצרות בקוריאה (סטרימר LX, קורבט סטנדרט, קורבט סטנדרט אש)

Rockbass Series Made in China - בסים "סטנדרטיות" המיוצרות בסין (סטרימר סטנדרט, סטרימר LX, קורבט בייסיק, קורבט קלאסיק, קורבט $$, וומפייר)

Alien Acoustic Made in Vietnam - סדרת בסים אקוסטיות המיוצרת בויטנאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס אקוסטית סינגל קאט:    http://www.warwick.de/modules/produkte/produkt.php?katID=23256&cl=EN

בגדול, יש להם עכשיו כמה קוי מוצר:

Warwick basses made in Germany - הבסים הכי יקרות שלהם, מיוצרות במפעל בגרמניה

ומשם המחיר יורד  ;) :

Warwick Artist Series made in Korea (מעין סדרת סיגנצ'ר קוריאנית, סטייל סיגנצ'רים של פנדר ממקסיקו כמו דאף מק'גן): Adam Clayton, Stuart Zender, Robert Trujillo, Bootsy Collins

חשבתי שלדגם של בוטסי הם משתמשים במכונה מיוחדת שעושה את הצבעים והגרפיקה

אבל המכונה הזאת, אני הבנתי שאמורה להיות במפעל שלהם בגרמניה לא?

יכול להיות שמה שאני שמעתי עליו פשוט היה סיגנצ'ור אחד שעשו במפעל הגרמני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה שוב הבס של סטיב ביילי -

http://bassplayer.com/article/warwick-steve-bailey/April-2011/130751

Steve-Bailey-Signature-Bass_web.jpg

בעיקרון נראה שזאת וורוויק 6 מיתרים בולטאון פרטלס מעצים מובחרים, ששמו לה פיקגארד קצת מוזר ואת אלקטרוניקת הסיגנצ'ר של סטיב ביילי תוצרת סיימור דנקן (פיקאפים + פראמפ) שהולכת איתו כבר לאורך כמה יצרנים(חוץ מהפנדר). רע זה לא יכול להיות. רק מה הפלא שבנו לו בס בזמן כל כך קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנייקווד הוא עץ בעל ציפות גבוהה עוד יותר מאבוני, וכשמשתמשים בו לפינגרבורד יש לו צליל כמו של אבוני. אטאק חד וקשה, וצליל בהיר.

זה עץ קשה מאוד, ולכן מתאים לפינגרבורד של פרטלס. הוא יראה פחות שחיקה מרוזווד ואפילו פחות מאבוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר קצת איך היא, מבחינת סאונד, תחושה, צוואר, אלקטרוניקה....

אם בא לך - שים על soundcloud דוגמיות סאונד מהצירופים השונים...

אחורי בלבד, אחורי בלבד סינגל קויל, אחורי סינגל + קדמי סינגל (סטייל ג'ז בס) וכו'....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

קיבלתי אותה עם מיתרים חלודים ומתים (שכנראה לא היו מאותו סט), החלפתי לפלאטס ששמתי על הרוקבייס לפני כחודש. בעיות האינטונציה שהיו ברוקבייס נעלמו כלא היו למרות שמיתר E לא יושב פרפטקט לגמרי, אבל סנטים בודדים לא משנים באמת. יש שקעים קטנים בגוף איפה שבוהן נחה בפיקאפים, והנובים טיפה טיפה רופפים. על הצוואר יש מעין סדקונים קטנים כאלה שמקבילים לכיוון הסיבים של העץ, אבל בתמונות באתר של וורויק זה מופיע גם בוונגי אז כנראה שככה זה אמור להיות.

מבחינת הפוש-פול לאלקטרוניקה אקטיבית, אני די בטוח שזה לא עושה שום הבדל בסאונד. זה נשמע אותו דבר, גם מבחינת ווליום וגם מבחינת צבע. בהתחלה חשבתי שאולי המוד האקטיבי לא עובד, אבל הוצאתי את הסוללה (חדשה לחלוטין) והמוד האקטיבי הפסיק לעבוד. ככה זה אמור להיות? או שאני מפספס פה משהו?

הצוואר סבבה. אולי טיפה יותר דק ממה שיש ברוקבייס, אבל חוץ מזה אפשר להגיד שהוא זהה לגמרי.

עוד מעט אני אקליט כמה דברים. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קצת הקלטות

מצטער על הנגינה הגרועה.  :-\

כל ההקלטות זה שני הפיקאפים ביחד, לא היה לי כוח לעשות כל אחד בנפרד. אם יהיה ביקוש אני אקליט.

http://cronomi.com/both-single.mp3

http://cronomi.com/both-series.mp3

http://cronomi.com/both-parallel.mp3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הנה שני הסנטים שלי

אני מאד מחבב את הוורוויק קורבט שלי, רכשתי אותה יד שניה לפני כמה חודשים. סאונד טוב אחלה סאסטיין.  והנה הנקודה הכואבת:

צוואר שמן שפשוט מחריב את היד בכל פעם שאני מנגן עליה הרבה זמן.

יש וורויקים עם צוואר יותר דק? אני שוקל החלפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם. אני לא פעיל בפורום אבל משתדל לעקוב ונהנה מאד להחכים מהדיונים שמתפתחים כאן.

יש לי דילמה. הלכתי לבדוק היום סטרימר ג'אזמן שמישהו מוכר. אחלה גיטרה, יופי של סאונד וורוויקי, בנייה מדוייקת, התאהבתי. 3 דברים שהפריעו לי וגרמו לי לשוב בידיים ריקות:

1. היה HISS מטריד, שפסק רק כשהמפסק היה בפראלל ופאן באמצע. הבחור אמר שזו בטח בעיית הארקה או סוללה והבטיח שאם אבוא שוב זה ייעלם. נשמע לכם סביר?

2. היה חסר לי כפתור מיד. משום מה חשבתי שזה סטנדרט בג'אזמן. טעיתי?

3. במחיר המבוקש עם תוספת מסוימת אני יכול לקנות סטרימר LX נטורל חדשה מהניילונים. גם זה כלי מצוין (אמנם לא ניגנתי על נטורל פיניש) עם סאונד שאני אוהב - ובעצם מי לא? אבל כאן יש את הסיפור של תחזוקת הפיניש (עם 3 ילדים בבית, כשישי לי שעות חסד לנגן אינני רוצה להתעסק בצבעות...).

סתם משתף אתכם בדילמותיי ומקווה לתגובות שיעזרו לי לקבל החלטות. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נשמע מתאים, יש עניין של סינגל קויל ודבל קויל שקשור בהארקה, מעבר לזה יצטרך כאן מישהו יותר מומחה ממני לומר.

3. נטורל פיניש זה סבבה. בעיני זה פשוט חתיכת עץ מגניבה. אני משמן אותה בלימון פעם בחודש חודשים, תלוי במזג אויר. היו ימים שנתתי טיפול יותר אינטנסיבי מזה לקרש החיתוך שלי במטבח. עם שלושה ילדים. זה ממש עניין של התחשקות, כיף לפעמים להתעסק עם הגיטרה, ושום דבר לא קורה אם שוכחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, שמתי לב שכשמתשאלים את גוגל על "streamer jazzman", הלינק הראשון (!) הוא של חברינו גיא!!! כן כן! כבוד רב להיות מקום ראשון בחיפוש של גוגל  :)

שנית, לפי אתר וורוויק, האלקטרוניקה היא:

Active MEC 3-way electronics

היינו - יש כפתור MID.

כלומר - או שהבחור לא ידע להסביר לך מה הוא מה, או ששינו שם משהו.

הקונטרולים הם:

כפתור אחד STACKED (כזה שיש לו טבעת מסביב). משיכה שלו החוצה - זה PASSIVE. כשהוא בפנים זה ACTIVE. הכפתור עצמו הוא ווליום, והטבעת היא PICKUP BLEND - היינו - בחירה בין הפיקאפים (או שילוב מסוים).

שלושת הכפתורים מסביב הם בס, מיד וטרבל, משהו בסגנון  15db-/+ על הטרבל, 10db-/+ על המיד, ו 12db-/+ על הבס (הספציפיקציות המדויקות אפשר לקבל במייל מ MEC), וסוויץ' שלושה מצבים:

One 3-way mini switch for humbucker configuration (parallel/serial/single coil)

אלו הקונטרולים. או שעשו שינוי, או שאם זה כמו במקור, פשוט לא הסבירו לך טוב.

מעבר לזה, גיא הוא המומחה לג'זמן. הוא גם הוסיף KILL SWITCH שמנתק ת'בטריה, שדרוג שווה ביותר. הכי כדאי לחכות לתגובתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש קטן באתר של וורוויק מסתבר שפעם לג'אז מן היה פריאמפ סימור דנקן ולא MEC. באתר של SD נראה שהפריאמפ הוא אכן בס וטרבל בלבד. חבל שלא הסתכלתי על המספר הסידורי של הגיטרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה, גיא הוא המומחה לג'זמן. הוא גם הוסיף KILL SWITCH שמנתק ת'בטריה, שדרוג שווה ביותר. הכי כדאי לחכות לתגובתו.

קודם כל ממליץ על הבס !

מאוד וורסטילית ונשמעת טוב כמעט בכל מצב.

לעניין הפריאמפ לדעתי גם בדגמים של SD צריך להיות MID. אם תסתכל בתחילת הוידאו שלי אני מראה מה כל כפתור עושה. מקסימום תחזור ותבדוק.

בעניין הHISS, ככה זה, כמו שהסביר לך noambt זה עניין של סינגלים.

תעדכן מה החלטת...

בהצלחה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...