Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

שאלה לגבי טיסה עם ציוד

BassR

Recommended Posts

• 2 חודשים מאוחר יותר...

באמת כל הכבוד! הבנתי שזה גם מיועד לבס.

בנוסף אולי היפנים גם יתחילו לחנך אנשים לפעול בשיטת "ניקמת הנינג'ה" נגד שודדי מכס ישראל.

יש פה למישהו שוריקונים?  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אז לגבי הבס עצמה נראה שכולם מסכימים שעם מספיק התעקשות זה אפשרי. אבל מה עושים לגבי פדאלבורד? מישהו הצליח להעלות פדאלבורד לטיסה עצמה או שעם כל האלקטרוניקה זה לא סביר שאצליח? ואם לא לטיסה, במזוודה או כבורד? ואיפה רושמים אותם כדי שלא אשלם עליהם מכס כשאני חוזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם המון פעמים עם גיטרות. מלבד מקרה אחד תמיד שלחתי אותן בבטן המטוס ומעולם לא היתה לי בעיה.

לגבי פדאלבורד - עשיתי סיבוב קצר באירופה עם הפדלבורד. העלתי אותו למטוס בלי בעיה... כן - כשזה עובר שיקוף ורואים מלא קופסאות מתכת וחוטים (ובמיוחד אם גם דכחת שם את השעון יד שלך :)) אז פותחים ובודקים לך את היוד - אבל לא היו לי בעיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לפדאלים אבל אני הבאתי איתי מניו יורק ראש של Eden בטיסה ישירה.

הגעתי לשדה, בבידוק פתחתי את המזוודה עם הראש (שמתי אותו בטרולי עם מגבת בשביל ליצור לחץ), אנשי הביטחון שאלו אותי מה זה, אמרתי להם מה זה, הם לקחו אותי שנייה לצד והעבירו על הראש מן בד עם כימיקל שמגיב לחומרי חבלה/סמים וזהו... הכי קל.

אנשי ביטחון רואים כל יום דברים כאלו, בין אם זה גיטרות לפדאלים או קיאקים אפילו... הם יודעים טוב מאוד מה זה ולא צריך לחשוב שבגלל שהם רואים משהו עם חוטים זה ישר גורם להם לחשוב על פצצה, סה״כ הם גם רואים מי עומד מולם וגם אין ניסיון הסתרה.

אפשר לעלות על טיסה עם כל דבר כל עוד הוא בסדר מבחינת משקל/גודל (כל חברת תעופה והרגולציה שלה) וכל עוד הדבר לא יכול לסכן אף אחד במטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...