Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

אירגון מפגש פורום רציני במקביל לפתיחת האתר/פורום

GilGB

Recommended Posts

לאור חגיגת הבסיסטים הקטנה או גדולה,משתנה בהתאם לאנשים שפה,נראה לי שמתאים

אם כולנו נפגש,נארח כמה אנשים שקשורים לאתר ומפעילים אותו וכל מי שבסיסט ורוצה לבוא יוכל לבוא.

נראה לי הגיוני לעשות כזה דבר,אבל צריך הסכמה,מקום וזמן לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לראות סוףסוף את כל הבסיסטים המטורפים שיש לנו בפורום בלייב נשמע לי אדיר!  ;)

ולמרות שכרגע אני לא רואה איך אני יכול לעזור.. אני אשמח לנסות (אפילו תמיכה נפשית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אפצ'י

חברים, בואו נארגן מפגש, המפגש הקודם היה מגניב לחלוטין ואני מאמין שעכשיו אנחנו יותר מאורגנים וגדלנו קצת מבחינת קהילה אפשר לארגן מפגש בסיסטים עם הרבה גרוב וFאנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא זוכר - בשנתיים האחרונות התארגנו שני מפגשי בסיסטים (אחד אני ארגנתי ועוד אחד ע"י החברים היקרים). נק' המוצא היתה הפורום בהיידפארק אבל היה מדובר במפגש בסיסטים בלתי תלוי (גם מי שלא חבר פורום).

מה היה לנו?

נפגשנו בחדר של זולטא בת"א, שהוא מרווח יחסית (ומה לעשות - כשנפגשים 15 איש צריך ספייס), כמה חבר'ה הביאו מגברים (מרקבס קומבו, אבל לא רק) והיו שיחות על גיטרות, תצוגה של גיטרות וציוד, ואפילו כמה ג'אמים מאולתרים. במפגש השני קיבלנו הרצאה מעולה של בונה הגיטרות עמיר חביו, שהביא דוגמאות והסביר לנו על עצים, על בניה, עם הדגמות. היה מרתק.

הנה קליפ מהמפגש הראשון:

ה"נוהל" היה - כל מי שבא מביא משהו לנשנש ומשהו לשתות (ככה יש כיבוד מגוון - בירות, גרעינים, במבות, וופלים, מרשמלו ,וכו'), מי שרוצה מביא כלי + סטנד לכלי, אפקטים (אם רוצה), ומגבר למי שיש (מה לעשות, בחדרי חזרות יש מגבר בס יחיד).

למפגש הבא אני מציעה שמישהו פה ינסה לארגן סנר/מצילות/מקלות לתופים (הרבה מאיתנו יכולים ויודעים לתופף, אבל צריך את הציוד ;) ) או אפילו להביא מתופף-מחמד בשביל הג'אמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למפגש הבא אני מציעה שמישהו פה ינסה לארגן סנר/מצילות/מקלות לתופים (הרבה מאיתנו יכולים ויודעים לתופף, אבל צריך את הציוד ;) ) או אפילו להביא מתופף-מחמד בשביל הג'אמים.

מי שמביא מתופף מחמד חייב להביא גם קולר ורצועה, רצוי גם קצת אוכל ייעודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונזו למתופף...

בכל מקרה בחדר חזרות פלוטו יש ראש כפול של מרקבס - LMK שלמיטב הבנתי אפשר לנגן עליו בשתי באסים בו זמנית, כך שזה כבר יתרון.

וגם נקי. ויש אחלה פלאפל ג'ינה מתחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה בחדר חזרות פלוטו יש ראש כפול של מרקבס - LMK שלמיטב הבנתי אפשר לנגן עליו בשתי באסים בו זמנית, כך שזה כבר יתרון.

וגם נקי. ויש אחלה פלאפל ג'ינה מתחת.

רק שהוא קטנטן או שאין לך בעיה לשבת על הפנדר רודס או ההמונד או מה שזה לא יהיה :+)

הפפאיטו הוא דיי גדול (יותר מזולתא נדמה לי)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם לפני חודשיים וממש לא זכור לי שהוא קטנטן. אפילו די מרווח. אנחנו מדברי על אותו חדר נכון? זה שמעל הנויז.

גם פפאיטו בסדר.

כן... הוא פשוט מסודר בצורה "מוארכת" נקרא לזה... לא יודע  לפי זכרוני הוא לא נוכח.

אבל כן הפפאיטו (החדר הגדול) ממש ממש מתאים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השליכוהו אל הבור...  ;D ;D

בקשר לחדרים, אני לא חושבת שיש חדר בגודל של החדר של זולטא בת"א. הפלוטו הוא חצי מהגודל (אם לוקחים את החדר של זולטא וחוצים באמצע, ושמים לרוחב, זה הפלוטו) והפפאיטו גם לא גדול באותה מידה. יש את הלייבו סטודיו בכפ"ס (גילי לייבוביץ' גם הוא בסיסט אם אינני טועה) ויש את החדר בבית חנן שתומר מכיר, שניהם גדולים יותר מזולטא... אבל צריך חדר גדול, הכי גדול שאפשר. הרבה בסיסטים, הרבה בסים, כמה "נקודות" עם מגברים, ויש קקופוניה נוראה של תדרים נמוכים בווליום גבוה... אין ברירה, צריך מרחב.

(אם הגענו לדיון על ה"איפה" זה אומר שיהיה מפגש, רק צריך לקבוע מקום וזמן?  :P )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלק שמח לראות שיש התעניינות,רק תחליטו על תאריך ומקום ואני אסגור הכל.

מבחינת הדברים שאני יכול להביא,אני אביא את המגבר החדש,הגיטרות,הפדאלים,יהיה מעניין.

אני אשתדל לגרור איתי גם את אחי(גם בסיסט,אולי ארז ועוד כמה מכירים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא בלייבו, לטרייס אליוט הזקן שלהם יש סאונד של ברגים חורקים.

נראה לי זאת שאלה של כמה אנשים מתכננים לבוא, הפפיאטו חדר יותר איכותי וגדול מספיק אבל אם באמת יגיעו יותר מנגיד 15 איש אולי יהיה קצת לא נעים שם וכדאי כבר להגדיל לזולטא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הלייבו נשמע כמו אופציה מצויינת מכמה סיבות.

- איך נשמע המגבר המקומי לא מש מעניין כי אני מבין שהחבר'ה מביאים את הציוד שלהם.

- המקום ענק!

- יש גישה עם רכב עד פתח החדר וניתן לגלגל משם את המגברים פנימה ללא מדרגות או מכשולים פיזיים אחרים.

יש עוד חדרים גדולים למדי במרכז (החדר של סבתא, אוסטינאטו) אבל הגישה אליהם פחות נוחה למי שסוחב ציוד.

רפי.

מתופף (אבל לא מחמד של אף אחד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

28 לאוגוסט זה היום הולדת שלי ם: אז אני לא ממש יכול

או שבעצם כן, גם ככה אני לא מתכנן לעשות הרבה ופשוט בערב לצאת לאיזה פאב עם חברים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נקח שלושה תאריכים ראנדומליים ונעביר הצבעה על מי מתכוון להגיע לאיזה תאריך

אז - הפורמט של הפעמיים הקודמות?

מפגש 2008, מפגש 2009

* יום שבת אחה"צ-ערב (מ 15:00?)

* חדר גדול ל 15 איש (זולטא בת"א, לייבו בכפ"ס, או ההוא שבבית חנן)

* כ"א מביא משהו לנשנש ומשהו לשתות + כ-20-15 ש"ח לכיסוי החדר

* מגבר נייד - למי שיש

* גיטרה (מי שרוצה) + סטנד עבורה

* ציוד נלווה (מי שרוצה - אפקטים, כבלים, מפרטים, רצועות, ספקי כח, מיתרים, סוללות 9V, חרדל דיז'ון....)

+ מתופף (רפי?) או ציוד לתיפוף

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד מתישהו באוגוסט (כבר אמרתי את זה), לדעתי זה יכול לכלול גם סוג של אירוע השקה לפורום הכיפיי הזה.

דרך אגב אולי תדברו עם אלכס, שיעביר איזה הרצאה על הדרך הנכונה להתאמן, או כל מיני דברים כאלה, זה יכול להיות ממש כיף, או שאולי נעשה סט של הרצאות, כל אחד בתחום שהוא טוב בו, נגיד רפי (חברו הטוב ביותר של הבסיסיט) יגיד מהו מחפש מבסיסיט בהרכב, או כל מיני דברים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מצוין, ארז.

במפגש 2009 עמיר חביו נתן הרצאה מעולה על בנית גיטרות. על עצים. על מה לשים לב ומה לא. היה מצוין.

אשמח גם הפעם, אם יהיה מרצה אורח, שאחרי כחצי שעה/שעה של הכרות וקשקושים, נתישב להרצאה מרתקת כמו פעם קודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק עם אלכס ברשדסקי אם הוא מעוניין ואם יש לו זמן, וגם עם רפי חסון.

מבחינת מיקום אני חושב שזה יהיה הכי מתאים אם זה יתקיים באזור תל אביב, כך יהיה נוח גם לצפוניים וגם לדרומיים.

רעיון נוסף: אני מנגן בהרכב פיוז'ן עם חומר מקורי. אני מוכן לבדוק עם החבר'ה שלי אם הם מעוניינים לעשות מעין "הופעה פרטית" לרגל המפגש, משהו כמו חצי שעה ממיטב הקטעים שלנו, ככה בשביל לפתוח בצורה מוזיקלית מאורגנת, ואחר כך לעבור לג'ימג'ומים.

אגב חדר נוסף שכדאי לשקול הוא החדר בו אני עובד בקביעות וזה החדר הגדול בכאוס בתל אביב. לדעתי זה אחד החדרים עם הסאונד הכי טוב (לדעתי!) אבל הוא לא מאוד גדול.

עידכון בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק עם אלכס ברשדסקי אם הוא מעוניין ואם יש לו זמן, וגם עם רפי חסון.

תודות על ההצעה אבל ראשית, אני כלל לא בטוח שאהיה שם.

שנית, אין בי תכונות של מורה/מרצה ולכן אני לא מתחבר לקונספט של לנאום/להרצות בפני אנשים (אם היה כבר מזמן הייתי משלים הכנסה כמורה לתופים).

שלישית, באמת שאין לי יותר מדי מה לתרום וורבלית לקבוצת בסיסטים.

רפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה רפי מקובל לחלוטין, דבר נוסף שאפשר לעשות, מכיוון שנכון לעכשיו אנחנו מתכננים להיפגש באוגוסט, אולי אנשים פה בפורום, יציעו נושאים שבא להם לשמוע אליהם, ככה נוכל אולי לארגן סידרה של הרצאות, אני אשמח לדבר עם וולניץ עם מישהו מעוניין בכך, קיצר אני חושב שזה אחלה רעיון לקבל סידרה של הרצאות, אם כל הכיף שבלג'מג'ם עם בסיסיטים, תמיד יהיו את אלה שהם קצת יותר ביישנים בקשר לנגינה שלהם, והמפגש הזה נועד לנן בסןפו של דבר, ולכן כדי שכולם יקבלו ממנו משהו שהם יוכלו לקחת איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעולה, ארז. יכול להיות אחלה פורמט, נגיד מפגש בן 5 שעות (נניח 15:00 עד 20:00), ובו:

15:00 התכנסות, הכרות, אוכל, שתיה, ציוד, שואו-אוף וכו'

16:00-16:30 הרצאה/סדנה/הופעה ראשונה

17:00-17:30 הרצאה/סדנה/הופעה שניה

18:00-18:30 הרצאה/סדנה/הופעה שלישית

18:30-20:00 ג'אם סשן חופשי בהשתתפות מתופף....

אם אריה וולניץ יתן לנו 30 דקות מזמנו זה יכול להיות אחלה.

אולי אנשים פה בפורום, יציעו נושאים שבא להם לשמוע אליהם, ככה נוכל אולי לארגן סידרה של הרצאות

רעיון מצוין. יאללה חבר'ה, תשרשרו מה בא לכם לשמוע/ללמוד, ומה אתם יכולים ללמד/להרצות/להדגים/לנגן.

נגיד אני אשמח ללמוד מאילן על פנדר וינטאג', תארוך גיטרות, סימני זיהוי, סוגי עץ וצבע, סיפורי עם ואגדות שהיו באמת ... (רק שחצי שעה לא תספיק ;D )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...