Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

קבוצת רכישה לקניית גיטרות של Dingwall

GilGB

Recommended Posts

אהלן חברים יקרים,מתארגנת לה קבוצת רכישה לצורך הזמנת גיטרות של DINGWALL מכל הסדרות דרך החנות Wild Guitars,לכל המעוניינים,נשמח אם תרשמו את שמותיכם והפרטים הרלוונטיים לצורך יצירת קשר.

לכל מי שלא מכיר,Dingwall הן גיטרות בס Multi Scale-Fanned Fret.

מזה אומר באופן כללי? כל מיתר הוא יחידה אינדיבידואלית מבחינת אורך הצוואר,כל מיתר מקבל את האורך והמתיחות הנדרשת לצורך ניצול מיטבי של המיתר וככה מקבלים סאונד בריא מכל המיתרים על הכלי.

איך זה שונה מכלים אחרים? ברוב הכלים נוצר חוסר איזון בין מיתר למיתר מבחינת המתיחות ככה שמתקבל סאונד לא בריא מהמיתרים (בעקבות מיתר מדלדל). אפשר להגיד שהכלים שמשתמשים בשיטות האלה הם כלים מתקדמים ומנוצלים היטב, יש הרבה אנשים שיגידו שזה גימיק זול וזה רק למראית העין אבל אני מניח שזה לא לדיון.

בין השאר יש עוד חומר בנושא באינטרנט המתוק מדבש עם הסברים הרבה יותר איכותיים משלי :).

אתר החברה:

https://dingwallguitars.com/

הבדלים בין רמות הכלים:

http://www.dingwallguitars.com/basses/bass-specifications/

חדש! - רשימת המחירים שהתקבלה לידינו מ-Wild Guitars בשיתוף עם Dingwall:

https://dl.dropbox.com/u/2292685/iBass/dingwall_2013_pricelist.pdf

בכל אופן,מקווה שיהיו מספיק מעוניינים ושזה יצליח :).

מעוניינים:

גיל גרוס

מוטי אלביליה

ויקטור עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לשמוע את הסאונד המפלצתי הזה , ולהבין שהגיטרה הזאת עולה סה"כ 1200 דולר (5000 ש"ח ?!) , בשביל להצטרף בעינים עצומות :)

והנה הדגמה קטנה מחבר פורום יקר:

(אור לוביאניקר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהה! :) אכן יוזמה מבורכת, יש לי העונג להחזיק 2 מהכלים האלה בבית

Combustion

Z3

שתי הבסים האלה, הן מהטובות שיצא לי לנגן עליהן בחיי... אוכל ליצור קשר עם שלדון דינגוול בכל עת ולארגן את היבוא של הגיטרות דרך מפיץ ישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לשמוע את הסאונד המפלצתי הזה , ולהבין שהגיטרה הזאת עולה סה"כ 1200 דולר (5000 ש"ח ?!) , בשביל להצטרף בעינים עצומות :)

איך הגעת ל1200$? המחירים מתחילים מ2000 יורו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינגוול פרטלס זה כלי מאוד מעניין, גורם לך להסתכל על הבס אחרת ולשקול יותר כל תו, אם כי לא הייתי מסתכן בלנגן על אחת :)

המחירים של דגמי הCOMBUSTION הם באזור ה1200$, שאר הדגמים 2500 דולר ומעלה אבל שווה כל פזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת! אני מחזיק בעצמי combustion ואני חייב לומר שזו אחת הבסים הטובות שאי פעם ניגנתי עליהן (וזה עוד הדגם הזול ביותר שלהם). ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת! אני מחזיק בעצמי combustion ואני חייב לומר שזו אחת הבסים הטובות שאי פעם ניגנתי עליהן (וזה עוד הדגם הזול ביותר שלהם). ממליץ בחום!

מגניב לשמוע! לא היה לי מושג שיש עוד בעלים מאושרים של דינגוול בארץ...תמונה? (של הבס, לא שלך.. :)  )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב לשמוע! לא היה לי מושג שיש עוד בעלים מאושרים של דינגוול בארץ...תמונה? (של הבס, לא שלך.. :)  )

כבר ראית כמה תמונות שלה לדעתי. היא כרגע אצלי בגרמניה אבל כשאחזור לארץ היא באה איתי ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום יקרים! (ובתקווה גם מעוניינים להצטרף להזמנה במטרה שזה יקרה באמת)

התקבלה לידינו רשימת מחירים מ-Wild Guitars.

תודה רבה לאור ותום על יצירת הקשר ובאמת שהמחירים מפתיעים(לטובה!!!).

אתם מוזמנים להעיף מבט ברשימה כאן:

https://dl.dropbox.com/u/2292685/iBass/dingwall_2013_pricelist.pdf

המחירים כוללים את עלויות המשלוח,מע"מ ומכס. :)

שוב,למי שמעוניין להצטרף להזמנה,נא ליצור קשר איתי או עם מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אבל לא ברור לי משהוא: האם יש דרישה למינימום הזמנה (מספר כלים מינימאלי או סכום קניה מצטבר) בכדי שהעיסקה תצא אל הפועל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אבל לא ברור לי משהוא: האם יש דרישה למינימום הזמנה (מספר כלים מינימאלי או סכום קניה מצטבר) בכדי שהעיסקה תצא אל הפועל?

התשובה שקיבלתי מתום לנושא:

"מכיוון שלוקח להם חצי שנה לספק גיטרה אני לא חושב שנביא את הגיטרות במרוכז, אולי שתיים-שלוש במכה אם אנשים יעשו הזמנות צמוד אחת לשניה.

את דגם ה-Combustion הם מסוגלים לספק הרבה יותר מהר כך שהגיטרות האלו יישלחו בנפרד."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אהלן רק רציתי לעדכן שאני גם הזמנתי את שלי אתמול,מאוד דומה לבס הזו:

Dingwall005WPB.jpg

רק ששלי היא 5 מיתרים,אלקטרוניקה אקטיבית של GLOCKENKLANG ועם 3 פיקאפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי תגיד כשהיא תגיע, הייתי שמח לשמוע לנסות פעם כזו. לראות מה הקטע. אם מתאים לך.

בכיף אחי... ;)

בלי קשר, מנסיון נגינה על הZ של אור, זה מרגיש טבעי לחלוטין , לא מוזר בכלל , האמת שאפילו יותר טבעי מבס רגילה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...