Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

fretless bass למכירה

Nitzan

Recommended Posts

היי לכולם, אני מוכר את אחת הגיטרות שלי

פרסיז'ן פרטלס, הגיטרה לא היתה פרטלס תמיד, עשו עליה עבודה סופר מקצועית, והיא שימשה אותי בעיקר להקלטות.

הצוואר אמריקאי, הגוף יפני. על הראש אין את הכיתוב של פנדר, כי לצורך העבודה החלק הזה שויף קצת. מאחר וקניתי אותה ממי שהרכיב אותה בעצמו, הוא סיפר לי את זה אישית לכן אין מה לדאוג. הוא עשה עבודה נהדרת.

גיטרה מגניבה לאללה למי שמחפש להכנס לעניין הפרטלס במחיר נוח,וסאונד על הכיפאק לגמרי!

היא אחרי סטאפ, טיפול קל באלקטרוניקה, ככה שהיא מוכנה לצאת לדרך.

2,500 ש"ח, אם יש מישהו רציני, אפשר לדבר על הכל.

טריידים פחות באים בחשבון

ניצן 0544913005

עריכה: מחקתי את איזכורי המילה "פנדר" מטעמים המוסברים בפוסט הבא.

אין בכך כדי להביע דעה לכאן או לכאן על איכותה של הבס שניצן מציע למכירה - רק אמצעי זהירות.

אילן

6447992377_66bab8e384.jpg

IMG_0106 by NitzanBass, on Flickr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הראש אין את הכיתוב של פנדר, כי לצורך העבודה החלק הזה שויף קצת. מאחר וקניתי אותה ממי שהרכיב אותה בעצמו, הוא סיפר לי את זה אישית לכן אין מה לדאוג

בחייאת אללה, ניצן... לצורך איזה "עבודה" בדיוק צריך לשייף את הלוגו מהראש? חוץ מעבודה בעיניים, כמובן. מישהו עבד עליך טוב.

אני לא כותב את זה כדי לבאס אותך, אבל יש לי פה קצת אחריות ולא הייתי רוצה שעוד מישהו כאן ייפול בפח.

עד שתביא הוכחה משכנעת שמדובר בפנדר (ומיד הבהרה: "הוא נשבע לי" זאת לא הוכחה), אני מוחק את המילה Fender מכותרת הפוסט שלך, כדי לא להטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכבד את מה שאתה אומר לי, אבל אם יש לך קצת אחריות, אבל צורת ההתנסבחות שלך קצת לא נעימה, אם לדבר בכנות.

"בחיאת אללה ניצן..."? בחיאת אללה אילן, אם יש לך פה קצת אחריות, מינימום כבוד לבנאדם שחבר פה בפורום זה לא לפנות אליו ככה. אני מכבד את מה שאתה אומר לחלוטין, ואין לי בעיה, ואתה לא פוגע לי במכירה. אל תפגע בי. בתור מישהו שיש לו אחריות פה, אתה יכול לפנות אליי קצת יותר בנעימים.

כולנו בני אדם - רק תזכורת

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ומיד הבהרה: הוא נשבע לי...." וכו' - אילן, ממש לא נעים. ממש.

אני לא ילד. אפשר להסביר בדרכים אחרות.

בהצלחה בניתוב האחריות שלך למקומות קצת יותר נעימים. ותודה על התיקון אני בכל זאת מעריך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מישהו עבד עליך טוב."

?

אה, אתה לא מנסה לבאס לי את המכירה?

אני בטוח שכולם כאן ממש ירוצו לראות את הבס אחרי זה.

אני מבקש מכם מנהלי פורום יקרים, ואכן, אתם יקרים, ויש לי את מלוא הכבוד אליכם, לדבר אלינו קצת יותר בגובה העיניים ובכבוד הראוי.

אני לא שונה מכם, אתם לא המנכ"לים של אף אחד פה, ולא אילן, אתה לא יכול להרשות לעצמך לדבר אליי איך שבא לך.

מצטער. זה פשוט מעליב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקח את הסיכון של להעליב פה מישהו, וגם את הסיכון לקלקל למישהו מכירה, ואפילו אם בסוף יתברר שזה צוואר פנדר מקורי וסתם פגעתי בך - כל אלה בטלים בשישים בעיני מול הסיכון שמישהו פה יקנה דרך לוח המודעות שלנו "פנדר" שאיננה פנדר. אם יש לי חששות - ויש לי חששות כבדים מאוד שזאת איננה פנדר - אני לא יכול להרשות שזה יקרה כאן.

ואני עדיין מחכה לתשובה: לצורך איזה "עבודה" בדיוק (חוץ מעבודה בעיניים) צריך לשייף את הלוגו מהראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, מה אני אגיד לך, יצאת גבר. שאפו.

וואלה, אין לי מושג למה אני בכלל מנהל את הדיון הזה ואני מצטער שעניתי לך בכלל.

אילן, לא מדברים ככה לאנשים. פשוט לא.

זאת גיטרה, ואני בנאדם. על הגיטרה תגיד מה שאתה רוצה - אני בנאדם - דבר אליי יפה בבקשה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה זה "זאת גיטרה, ואני בנאדם. על הגיטרה תגיד מה שאתה רוצה - אני בנאדם - דבר אליי יפה בבקשה." הגיטרה לא הציעה את עצמה למכירה ולא תיארה את מקורות חלקיה השונים. אתה עשית את זה. אם יש לי חשש של הטעיה, אני מוריד כפפות, ואני אפנה אליך, לא אל הגיטרה.

לא נעלמה מעיני התעלמותך מהשאלה שלי: לצורך איזה "עבודה" בדיוק (חוץ מעבודה בעיניים) צריך לשייף את הלוגו מהראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שונה מכם, אתם לא המנכ"לים של אף אחד פה, ולא אילן, אתה לא יכול להרשות לעצמך לדבר אליי איך שבא לך.

אתה טועה.

אנחנו מנהלים את הפורום הזה, אתה לא.

עמלנו רבות, בעבר בהווה ובעתיד, על הקמת הפורום ותיחזוקו.

זה פורום פרטי. בעליו יכול לעשות מה שהוא רוצה ולדבר איך שבא לו.

לוח המודעות הוא שירות שניתן בחינם אך בבעלות ובשליטה בלעדית של בעלי הפורום. יש לנו אחריות, אותה אנחנו הגדרנו לעצמנו, כלפי גולשים וחברים בפורום.

במקרה שלך יש חשד כבד להולכת שולל. העובדה שבחרת להיעלב ואינך מתייחס לעניין עצמו רק מגבירה את החשד. אני מנחש שאם היו בידך הוכחות להסיר את הערפל לא היית מחכה לרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך בתור אחד שכן מתעניין בפרטלס, ישר כשראיתי את השיוף של הלוגו כתוצאה מ"עבודה" יצאתי מהפוסט.

אף אחד לא קונה את הלוקשים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לבדוק על ידי פרוק הצואר או אם יש איזשו כתוב גם תאריך של הגוף יכול לעזור אולי זו אמריקאית ואם כן זו אולי hy1 בגלל ה טראס רוד שנמצא באזור הנט תנסה להציל את המכירה על ידי נתונים מדויקים ובכל מיקרה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אני מחדד פה כמה נקודות:

סיכוי ענק שטעיתי. כנראה שטעיתי בתיאור שלי של הגיטרה למכירה.

ולא היתה לי בעיה עם תוכן ההודעה. אילן מבין הרבה יותר ממני בתחום, אני נגן, ולא מבין, ולא מתיימר להיות מבין גדול בכלים הללו. אמרתי את מה שמי שמכר לי אמר לי. זה היה לפני המון המון שנים. אז טעיתי.

למה שייפו? אין לי מושג? שייפו בכלל? אין לי מושג. רק כתבתי את מה שנאמר לי. לא התעסקתי הרבה במכירה של כלים, ולכן הטעות. מתנצל על כך.

למה להכפיש שם של חבר פורום בצורה כזו?

תהיו בריאים, אתם והאגו שלכם. יום נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן אני מסכים איתך שטעית, אבל אני גם מסכים איתך שיש דרך להגיד זאת לחבר ותיק בפורום, ולא ככה.

אני מבין שמנהלי הפורום דואגים רבות לכך שאף אחד לא יצא בהרגשה שרימו אותו בפורום וזה מעולה,

אבל אני הייתי עושה זאת אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה Bassben.

אין לי ספק שטעויות יכולות לקרות, הנה, עשיתי אחת! ובאמת שהתנצלותי העמוקה על כך.

באמת תודה על התגובה אני מעריך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן היה פוסט של רועי, שבטעות מחקתי כי חשבתי שאני מצטט אותו בשביל תגובה שלי, בשעה שלמעשה מחקתי אותו... מצטער, רועי. את מה שכתבת אפשר למצוא מצוטט בתגובה הבאה, אז זה לא הלך לאיבוד לגמרי. אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

מרגיש שהאצבע הייתה קצת קלה על המקלדת.

מסכים שהפורום פרטי ויש מנהלים וצריך שיהיה סדר שקיפות הגינות וכו'.

אבל,

לטעמי דברים כאלו ראוי לסגור בשקט במסרים אישים, ולתת להם במה פומבית רק אם זה לא מתוקן (ואין לי ספק שהמודעה חייבה תיקון) בדרך שקטה.

הבהרה : אני לא מכיר את ניצן ויתכן שהוא לא כ"כ תמים, אבל גם יתכן מאד שהוא עשה טעות בתום לב.

רועי

++10 !

צריך לתת לאנשים (ובעיקר כאלו הפעילים בפורום זמן רב) את הקרדיט שאולי

הם טעו או הוטעו ולא להתייחס אליהם כפושעים עד אשר הוכח אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ניצן. שים רגע את ההיעלבות בצד. ממילא לא הייתה לי שום כוונה לפגוע בך, ועדיין אין לי. אף אחד לא צריך לטרוק את הדלת.

הצעת למכירה בס חלקים בתור פנדר עם סיפור מסוים. העליתי בפומבי ובאופן בוטה חשד שהתיאור לא מדויק. בדקת והגעת למסקנה שצדקתי. עד פה העובדות.

אני יוצא מהנחה שהטעות נעשתה בתום לב. אין לי יסוד להניח אחרת.

אבל אם מישהו היה משלם כסף על מה שהוצג כפנדר, ואז מגלה שהוא לא, תום הלב לא היה עוזר לו. לכן פעלתי כמו שפעלתי. כך אני מתכוון לפעול גם בעתיד בכל פעם שיעלה חשד שציוד המוצע פה למכירה אינו מתואר במלוא הגילוי הנאות. אולי יש פורומים אחרים שבהם אפשר להציג גיטרת חלקים בתור פנדר עם סיפור מפוקפק על מחיקת הלוגו; הפורום הזה הוא לא אחד מהם.

פרסם את הבס כמו שהיא - פרטלס סטייל P שהורכבה מחלקים איכותיים - ואפשר להתקדם עם החיים.

רועי: נכון, יכולתי לעשות את זה במסרים פרטיים ובשקט. אז למה בכל זאת לא עשיתי את זה בפומבי ובפונט אדום? בגלל שבינתיים מישהו היה עלול לשלם כסף טוב עבור מה שהוצג כפנדר ואיננו בדיוק כזה. לכן עשיתי את זה מיד, ובנחרצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

עדיין עדכני, כמו שחודדתי פה, הבס היא בעצם unbranded p bass, לתיקון הטעות שהיתה.

נשמעת נפלא, לא הופעתי איתה מעולם, רק הקלטתי איתה, ואני מוכר אותה משום שפשוט אין לי שימוש בה כרגע.

מוזמנים להגיע אליי לשמוע אותה.

ניצן 0544913006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...