Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

חוויות מביקור במיוזיק סנטר - אכזבה קשה

tomersg

Recommended Posts

אה..היתה לי פעם ג'גואר גיטרה. יפנית. למשך איזה שנה בערך, בהשאלה. גיטרה יפה אבל כבדה, מתוסבכת באלקטרוניקה, בסטאפ ובהרגשה. סאונד מגניב לפריטות אקורדים ולפרוקים וכל מיני תפקידים מגניבים. אבל פחות לסולואים. לטעמי. אבל מעניינת. זכתה לעדנה ותשוקה בעידן הגראנג' והאלטרנטיב, כמו שגיבסון לס פול קמה לתחיה בתקופת גאנז'נ'רוזס.

אבל הייתי שמח לנסות פעם ג'גואר בס. לא של פנדר דווקא אלא של סקוויר. עוד גיטרה טובה וזולה שהדבילים לא מביאים לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ממש שונא את הסאונד האקורדי שלה ואוהב לחרטט כל מיני שטויות,

כדקלמן :

http://www.youtube.com/watch?v=shF3-1C28l4

[התלהבתי מהסרטונים היום, עמכם הסליחה. אה, לפחות מיקרופון חדש וזה. שלא תגידו שאני לא משקיע בקהילה. {סתם סתם.}]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cripe, אם אתה מגיב להודעה האחרונה בשרשרת אין צורך לצטט אותה - לא בשלמותה ולא חלקים ממנה.

זה רק מכביד על הדטהבייס, מאט את טעינת הדפים, מאריך את העמוד בציטוטים שבין כה קוראי השרשרת כבר קראו, מנפח את בסיס הנתונים ואת נפח האחסון שתופס האתר, מגדיל את התעבורה של האתר על לא צורך, ומאט את הפעולה.

אם אתה כבר בוחר לצטט (אתה מתיחס להודעה מוקדמת יותר בשרשרת), צטט רק משפט-שניים עליהם אתה מגיב, ולא הודעה שלמה. זה מופיע בכללי הפורום.

שים לב, שזו התזכורת השניה לכך היום. הערתי לך גם מוקדם יותר (ועדיין בשרשרת הזו, עשית את זה בשתי הודעותיך האחרונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני הולך להרגיז כמה אנשים פה.

אנחנו כל הזמן בוכים ומתלוננים,על החנויות בארץ אבל בואו נישאל על הקליינטים בארץ.

אנחנו רוצים הכי הרבה , הכי טוב,והכי בזול .ובסוף קונים באינטרנט. ובאים בתלונות .

אני לא הייתי מעז לפתוח חנות למוסיקה בארץ.

לדוגמה רעש געש לא סתם עשו רילוקשיין.

אני מקיר בפורום הזה כמה נגנים שכל הגיטרות שלהם ניקנו בח׳ול והם עדיין בוכים

אני מקיר גם נגן מהפורים שלפחות שנתיים ,בדק את כל הגיטרות בארץ ,חדשות ומשומשות

ניג׳ס לכולם ובא בתענות והוא בכלל לא מעוניין לקנות בס חדשה.

זה מין תחביב, אז לפני שאנחנו מתלוננים בואו נעשה חשבון נפש.

אנחנו רוצים צרכנות כמו באמריקה ? זה מגיע לנו ?

אני את כל הגיטרות שלי קניתי בארץ, רובן חדשות ולא מעט.

ואני מרוצה

כשניסיתי למכור אחת משומשת אז הבנתי על בשרי כמה לייצנים יש בתחום הזה.

זה לא שהחנויות שלנו לא טובות , אנחנו קליינטים גרועים.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחסוך ציטוט ארוך אבל באופן כללי פה יהיה כתוב כל מה ש- kikos כתב מעל.

במילה אחת, לא.

זה מקרה קלאסי של ביצה ותרנגולת רק שהפעם התרנגולת (החנות) הייתה לפני הביצה (הלקוח), היחס של החנויות והתימחור המאוד גבוה ,כי סה"כ הם יודעים שהם תופסים את הלקוח בביצים הם אלא שהניעו את הלקוחות לקנות בחו"ל/אינטרנט, ובצדק.

כל מה שכתבת ידידי הוא שטות גמורה.

כל עוד לא הייתה אופציה לקנות מחו"ל היינו אוכלים קש וקונים איפה שאפשר מהמגוון שיש כי לא לכולם היה דוד מאמריקה, אבל ברגע שיש אופציה לקנות ביותר זול (!) עם יותר מבחר (!) ושירות יותר טוב (!!) פה זה נגמר, התרנגולת הביאה את זה על עצמה.

הרבה עסקים נפלו בגלל האינטרנט בהמון תחומים, גם לכלי הנגינה (בישראל) או לפחות אלו שמוכרות מותגים יקרים זה יגיע, אני מניח שחנויות שמוכרות לדוגמא קורט ושאר המותגים המישניים והזולים יחסית ישארו, פנדר וגיבסון ושאר המותגים מאותה הרמה במידה ולא יעשה שינוי בתפיסה יעלמו מפה כלא היו.. בסוף יהיו פה רק חנויות מגברים,תופים ופסנתרים, כי כרגע אלו הדברים היחידים שלא שווה להזמין מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבירן, למרות שבהרבה מקרים פער המחירים מול חו"ל נובע גם מסתם תאוות בצע, בוא לא נשכח ש"התרנגולת", כמו שאתה קורא לה, בניגוד לתרנגולת באמריקה ששולחת לך כלים, צריכה להחזיק בישראל חנות ומחסנים ומלאי ולשלם לעובדים ולתת אחריות, וכל אלה עולים כסף, ואת כל אלה המוכר בארה"ב לא מספק לך. אז ההשוואה אחד מול אחד היא קצת לא הוגנת.

אבל כן, מרגע שעבר להרבה אנשים פה הפחד מלקנות ציוד בחו"ל בלי לראות אותו קודם בעיניים, החנויות בארץ צריכות אולי לחשוב על שינויים במודל העסקי שלהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש געש לא עושים רילוקיישן בגלל הביצים (הקונים...) אלא בגלל בעל הלול!

אבל ברצינות, הסיבה שהם עושים רילוקיישן היא בעיקר בגלל שהם מאסו בבירוקרטיות המייגעות בארץ, המיסים המטורפים וכל הקשור לקשיים בייבוא לישראל ובניהול עסק קטן.

כאחד שהיה עצמאי ובעל עסק קטן 15 שנים וחזר להיות שכיר, אני כל כך מבין אותם. הלוואי ולי היה את האומץ לעשות אז את מה שהם עושים היום. יכול להיות שהייתי במקום אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kikos (מצטער, לא יודע מה השם האמיתי)

אני לא יודע מאיפה להתחיל לכתוב אני אני פשוט אפרק שורה שורה ממה שאמרת. רק בשביל הרקע, 5 מתוך ה6 בסים שיש לי עכשיו נקנו בארץ, כולל כל המגברים, הפריאמפ, הבוקסות ורוב האפקטים שלי:

- אנחנו לא רוצים הרבה ובזול, אנחנו רוצים מחירים הגיוניים. הגיוני למשל שאם גיטרה עולה בחו"ל 700 דולר, בארץ  היא תעלה 900-1000 דולר, לא הגיוני שהיא תעלה 1500-1800 דולר, דוגמאות לא חסר

- הרילוקיישן של רעש-געש הוא לא בגלל תאוות בצע של לקוחות אלא בגלל שמדינת ישראל נורא "מעודדת" יבוא ובסופו של דבר נמאס להם משיטת הייבוא בארץ והתעסקות עם גופים כמו מכון התקנים. אותה שיטת ייבוא עכבה לי את המגבר (אמפג) 3 חודשים, ואת האיבנטייד כמעט 4 חודשים, כי מכון התקנים החליט שהשנאי לא מתאים לתקנים בארץ (למרות שהוא עבר כל תקן בעולם ובראש ובראשונה את האמריקאי). זאק נאלץ בסוף לזרוק את השנאים המקוריים ולבקש מטרנס-נגבה שיכינו לו שנאים חדשים. ואחרי זה תגיד לי שהם סגרו בגלל הלקוחות.

אם אתה עדיין לא מאמין לי, תתקשר לזאק ותתכונן לשלם חשבון טלפון גדול בסוף החודש כי יש לו סיפורים שירתקו אותך לשפורפרת למשך יום שלם לפחות.

- תעבור על הפוסטים פה שוב ותגיע למסקנה שרוב האנשים הביאו ציוד מח"ל כי פשוט אין אותו בארץ. בין אם זה וינטג' מודיפייד של סקוויר, פנדר בלאקטופ, FBass, או ריקנבאקר. אני למשל מחפש עכשיו ריק 4003, אז מה אתה מציע שאני אעשה? אשב ואחכה כמו פטריוט טוב עד שמישהו יחליט לייבא אותה לארץ?

- מסכים איתך שלא חסר פה לקוחות חרא, שנכנסים לחנות בעודם שגורים במשפטים כמו "אני לא אצא פראייר" ו"תעשה לי הנחה, תגרום לי לצאת מפה עם חיוך" אבל זה עדיין לא אומר ששאר הצרכנים צריכים להידפק בגללם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן כמובן שיש עוד משתנים מלבד תאוות הבצע, אני גם מודע לקשיים הלוגיסטים שישראל לוקה בהם ואני מבין שבעל עסק רוצה גם להרוויח (והרבה) ולא רק לצאת break even, אם ניקח את המחיר שכלי זמר (לדוגמא) קונה בו כלי כלשהו מהמותג אותו היא מיבאת בבלעדיות ונוסיף את כל המשתנים שכתבת להוציא תאוות בצע אבל נשאיר רווח נגיע למחיר הוגן ואולי מעט גבוה (אבל עדיין סביל) מלהביא כלי מחו"ל (שילוח,מכס ושאר ירקות) אבל ברגע שנוסיף תאוות בצע, מרכיב שתמיד אבל תמיד קיים כי התמחורים לרוב גבוהים בכ-50% ללא הצדקה ,הצרכן כאשר הוא יודע שיש לו עוד אופציות תמיד יבחר לקנות את אותו המוצר במקום אחר, שוב רק בגלל שהצרכן (כבר) לא טיפש והוא יודע שעושים על הכיס שלו רווח לא הגיוני רק בגלל שאין תחרות.

ואחרי כל זה אני אישית לא מוכן לקנות בארץ רק בגלל השירות, על המחיר אני לפעמים מוכן להבליג אם בוער בי הרצון לקנות עכשיו ולא לחכות שבועיים אבל אין עוררין שהשירות בארץ שווה לתחת, אותי בתור לקוח לא מעניין אם את המוכר שיגעו כל היום ילדים בני 12 עם שאלות מטופשות, זו העבודה ואלה "הסיכונים" שבאים עם העבודה לא טוב לך תתפטר ואל תתן לי יחס מזעזע לא משנה מה עבר עליך באותו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי כל זה אני אישית לא מוכן לקנות בארץ רק בגלל השירות, על המחיר אני לפעמים מוכן להבליג אם בוער בי הרצון לקנות עכשיו ולא לחכות שבועיים אבל אין עוררין שהשירות בארץ שווה לתחת, אותי בתור לקוח לא מעניין אם את המוכר שיגעו כל היום ילדים בני 12 עם שאלות מטופשות, זו העבודה ואלה "הסיכונים" שבאים עם העבודה לא טוב לך תתפטר ואל תתן לי יחס מזעזע לא משנה מה עבר עליך באותו היום.

MS WORD

עריכה : בעיקר ברשתות הגדולות. נכון לעכשיו יש 2 מקומות בארץ שאני כן שמח להוציא שם את הכסף שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן כמובן שיש עוד משתנים מלבד תאוות הבצע, אני גם מודע לקשיים הלוגיסטים שישראל לוקה בהם ואני מבין שבעל עסק רוצה גם להרוויח (והרבה) ולא רק לצאת break even, אם ניקח את המחיר שכלי זמר (לדוגמא) קונה בו כלי כלשהו מהמותג אותו היא מיבאת בבלעדיות ונוסיף את כל המשתנים שכתבת להוציא תאוות בצע אבל נשאיר רווח נגיע למחיר הוגן ואולי מעט גבוה (אבל עדיין סביל) מלהביא כלי מחו"ל (שילוח,מכס ושאר ירקות) אבל ברגע שנוסיף תאוות בצע, מרכיב שתמיד אבל תמיד קיים כי התמחורים לרוב גבוהים בכ-50% ללא הצדקה ,הצרכן כאשר הוא יודע שיש לו עוד אופציות תמיד יבחר לקנות את אותו המוצר במקום אחר, שוב רק בגלל שהצרכן (כבר) לא טיפש והוא יודע שעושים על הכיס שלו רווח לא הגיוני רק בגלל שאין תחרות.

עשיתי לעצמי תרגיל מחשבתי (בעצם - יותר תרגיל חישובי) לגבי המחירים בכלי זמר.

התרגיל עובד ככה - ניקח את המחיר בכלי זמר ונעמיד מולו את המחיר שיעלה לי להביא את אותה גיטרה מארה"ב. לצורך החישוב לקחתי את המחיר בגיטר סנטר + 150$ משלוח, כל זה בתוספת 16% מע"מ ובשער דולר של 3.75

הנה התוצאות שמצאתי עד כה (בתור התחלה בדקתי פנדרים):

Fender American Standard Jazz Bass Guitar

מחיר בהזמנה מחול: 5872

מחיר בכלי זמר: 6560

Fender Geddy Lee Jazz Bass

מחיר בהזמנה מחול: 5002

מחיר בכלי זמר(במבצע): 4200

Fender Highway One P Bass

מחיר בהזמנה מחול: 4000

מחיר בכלי זמר (במבצע): 3500

Fender US Vintage '62 Jazz Bass

מחיר בהזמנה מחול: 7177

מחיר בכלי זמר: 8060

נכון, אלה רק דוגמאות, ובטוח שיש דוגמאות הפוכות...

אפשר להתלונן על המבחר בחנויות ועל דגמים שלא מגיעים, אפשר להתלונן על היחס ורמת הידע של המוכרים. אבל לדעתי האישית, כלי זמר למדו את הלקח ואפילו התחילו ליישם אותו בעניין התמחור.

(שלא תבינו לא נכון - גם אני הייתי רוצה לשלם את אותו מחיר כמו בארה"ב על המוצרים, אבל אני מכיר בעובדה שזה לא יקרה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3.75 זה ממש אופטימי!

שילמתי אתמול מע"מ על ה-F שהבאתי ומסתבר שלמכס יש שער דולר משלו: 4.2 !!!

וצריך לקחת בחשבון גם שכשמשלמים בדולרים לחנות בחו"ל בכרטיס אשראי והחיוב מגיע לארץ, חברת האשראי גם לוקחת עמלת המרה וגם ממירה לפי שער גבוה יותר מהשער של בנק ישראל.

כששילמתי על הבס, השער היציג עמד על 3.72 וישראכרד המירו לפי 3.78 + עמלת המרה.

נכון שאלה אגורות אבל הן מצטברות לסכומים של כמה מאות שקלים ברכישה גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחשיב את עצמי לקוח חכם בכל הנוגע לקניית ציוד נגינה. לפני מספר שנים קניתי לעצמי גיטרה חשמלית רבע נפח של איבנז בכלי זמר. ביצעתי סקר שוק ויצא שליבא את אותה גיטרה באופן עצמאי יהיה מחיר רק בממש מעט יותר נמוך מהמחיר של הגיטרה הספציפית הזו בכלי״ז. עם אחריות ויכולת לפצל למספר תשלומים וכמובן האפשרות לבדוק ולשמוע את הגיטרה לפני הקניה היוו פקטור משמעותי עבורי. למשל, אני כיוונתי לאפיפון רבע נפח שהתגלתה כנחותה משמעותית לעומת האיבנז, גם בבניה, בגימור ובסאונד. ויותר יקרה.

אין לי שום בעיה לפרגן אם יש על מה. במקרה הספציפי הזה כלי״ז היו בסדר גמור. מצד שני מאוד מרגיז אותי שכליז לא מביאים הדגמים המעולים והפופולריים וגם זולים של סקוויר שיכלו להחטף כלי מניות חמות וכשעד שהביאו הופנר, הביאו דגם מיוחד שעולה עשרות אלפים ונעול בכספת מאשר להביא דגמי אייקון וסיטי שגם זולים ויכלו להחטף. זו טיפשות וגישה רעה ומזיקה שמרגיזים אותי מאוד.

אבל אנא שימו לב.

תלונתי כלפי מיוזיק סנטר כמעט ולא עוסקת במדיניות התמחור אלא בגורמים אחרים שהשפיעו על החוויה האישית שלי בחנות, ולא פחות חשובים מענייני המחיר.

להזכיר בקצרה: אתר אינטרנט עלוב ולא מעודכן, חוסר ידע של מוכרים, חוסר שרותיות של המוכרים, אפשרות נגינה בעייתית, מלאי מוגבל שלא תואם את מה שרשום באתר, וקטלוג שמופץ אבל לא קשור למלאי ולא ברור מתי יהיה. קטלוג של 2011 כאשר אוטוטו 2012 והמוכרים לא מתמצאים בקטלוג של המוצר אותו הם אמורים לייצג ולמכור.

וזכותי ואף חובתי לפרסם את חוויותי ודעותי בנושא, כחבר בפורום שבין היתר עוסק בעניינים אלו.

אני לא עושה זאת במטרה להכפיש ולהרוס אלא כביקורת בונה שנועדה לקידום הענף בישראל, עד כמה שזה לא קל להיות מוזיקאי פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עובד בתחום מכירות כלי נגינה בארץ, ואין לי חיבה או אנטרס לפרגן לאיזה חנות או יבואן,

אבל היתי שותף ביבוא מוצרי ספורט בעבר . אופניים.

אתם לא מבינים מה עובר על היבואנים בארץ, איזה הוצאות עצומות יש להם, ואני לא אפרט.

מה שקנינו בשקל בחול , כדי להרוויח היינו צריכים למכור ב2 שקל.יש המון הוצאות עקיפות שאתם לא מודעים להם . לכן אני מבין את היבואנים בארץ , זה לא שהם לא יכולים להוריד מעט את המחירים, אלא שלעולם זה לא יהייה במחיר של איזה אטר אינטרנט נידח שהחליט לעשות סייל לסוף שנה. זה לא פייר להשוות . למרות זאת אפשר למצא דילים טובים בסופי שנה בארץ , כמו הפנדר אמריקן ג׳זבס שנמכרה ב5500 ועוד כמה מציאות. בקשר למבחר , הוא די טוב בכל החנוית שבקרתי היה מבחר יפה (יש יותר היצע מביקוש לצערנו) אתם יכולים להיכנס לסניף מיוזיק סנטר בקריות ולראות לא מעט בסים היאנד בעשרות אלפי שקלים תלוית באין דורש.

בואו לא נירק לבאר שאנחנו שותים ממנה, כי סה״כ החנויות האילו נועדו לנו, ובמקום לנעוץ ולהשמיץ(בהרבה מהמיקרים ללא סיבה) בואו נפרגן.

יש מין זילות וקלות להשמיץ בפורום מבלי לתת באמת את הדעת, וזה לא יפה.

מה יש לנו , קליינט שניכנס לחנות ומכיוון שמישמו ניגן לפניו והוא היה צריך לחכות , הוא מתמרמר.

הוא מצביע על גיטרה אקזוטית יוקרתית בקטלוג 2112 מיתוך עשרות גיטרות, ומצפה שהיא תעמוד בתצוגה (רבק)ושוב לא מרוצה . הוא לא שם לב שהחנות מפוצצת בגיטרות יקרות משנים קודמות.

הוא בא לבית למחשב ומתחיל להשמיץ בהגזמה , מבלי להבין איזה נזק הוא עושה.

ואני לא מדבר על מישהו ספציפי . זה קורה המון בפורום הזה.

ויש לי הרגשה שהוא בכלל לא מעוניין לקנות גיטרה בקרוב.

זה פשוט כיף וקל להשמיץ לירטון ולהתבכיין ברשת(וזה לא עולה כסף)

אני לא שותף לזה ,אני די מרוצה מהחנויות בארץ , ואפילו יש לא מעט מוכרים שהפכו לידדים מכ הארץ ,

ותמיד מצאתי מה לקנות , כי יש והרבה . מי שרוצה לקנות ימצא.

מצטער שזה היה ארוך , שיהייה לכולנו שבוע טובבבב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה מביא את זה, אבל המבחר פה בארץ עלוב מבחינת באסים, אין ביקוש רב ולכן אין מבחר.

ובכל זאת אחוזי רווחיות שרצים בחניות מוזיקה הם לא קטנים, אני בא מרקע של מכירות ואני מבין איך עובד העניין.

מצד שני לא היה ביקוש למארק בייס בארץ ורעש געש הביאו אותם במחירים טובים ואנשים קנו!

ואז באו כלי זמר ונתנו בהתחלה מחירים טובים (לא מתלונן על זה) אבל לאחר כמה חודשים העלו את המחירים לשוב לא הגיוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד׳א לא התכוונתי למישהו ספציפי, אלא הצגתי מטפורה , ואם משהו נפגע אני מצטער זה לא אישי,

וזה בסדר גם לקנות מחו׳ל אם אין בארץ . או אם המחיר זול משמעותית או אם סתם מתחשק,

וזה יפה גם לתת ביקורת בונה, רק שלרוב זה נשמע כמו נקמה קטנה על זה שלא פרסו לי שטיח אדום כשהגעתי לחנות, לא?

בטוח שיש מה לשפר וליבואנים יש הרבה מה ללמוד ולשפר ואנחנו רחוקים שנות אור

מאר״הב, אבל הכל יחסי, כמות הקליינטים והביקוש הוא קטן מארה׳ב

ואולי יש מצב שאני טועה בגדול. אבל ככה אני מרגיש

וחוץ מזה למה אף פעם אין ביקורת טובה ?

בהזדמנות זו אני רוצה לשבח את אלי ממיוסיק סנטר קריות,

שנתן לי יחס של חבר ועשה הכל כדי שאני אהייה קליינט שלו,

ואני יודע שבחלק מהעסקאות לא הייתי רווחי ,ולמרות זאת קבלתי

יחס vip , ולמען ההגינות קוראים לי אשר שמואלי ואני בס׳הכ נגן

קבלתי ממנו שרות שאני בספק אם הייתי מקבל בחו׳ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שלרוב זה נשמע כמו נקמה קטנה על זה שלא פרסו לי שטיח אדום כשהגעתי לחנות, לא?

מבחינתי זה יותר התמרמרות על משהו שהזמנתי דרכם ובחיים לא קיבלתי. תקרא לזה איך שאתה רוצה, אבל אחרי מצב כזה אני לא יודע איך אפשר לא לשנוא חנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משהו להגיד על כמה דברים, לגבי הרעיון של "תפסיקו לקנות את הגיטרה ואז המחיר ירד", זה כל כך לא נכון שזה עצוב(כלפנו), הרי לא כלי זמר ולא מרום לא מתקיימות ממיוזיקמנים ופנדרים ב8K, הן חיות בקלאסיות ב400 שקל חשמליות ב2000 שקל ואקוסטיות באלפיה, זה הלחם והחמאה, זה וכל מיני חוזים גדולים מול גופים ציבוריים, זאת המציאו תבארץ וזה אגב רק באשמתם של הקונים, כמובן לא הישירה אבל גם אשמתם, אני אסביר את עצמי, בארה"ב שווה להחזיק במלאי 10 גיטרות מעל 2000 דולר ואפילו שווה לשים אותן בתצוגה, כי פעם בחודש מישהו יבוא ויקנה, בין אם זה מוזיקאי מקצועי(שבארה"ב יש הרבה יותר אנשים שחיים מזה כמקצוע) ובין אם מדובר בסתם מישהו שבשבילו 2000 דולר זה לא כזה נורא, בארץ כלי כזה יתומחר בלפחות 10K בגלל הרבה מאד גורמים, וכלי אחד כזה לא יעלה ולא יוריד חנות, כלי זמר מביאים כלים כאלה בשביל לקשט את החנות לא באמת בשביל למכור אותן.

עכישו לגבי השירות וכאלה, יצא לי כלקוח להתקל בסוגי השירות הכי גרועים שאפשר בארץ, בהרבה מאד חנויות, ומצד שני גם יצא לי לעבוד בתור מוכר באוחת הרשתות הגדולות, והבנתי דבר אחד, יש ויש, יש סניפים שמקבלים גועל נפש של אנשים ויש סניפים שעובד שם צוות טוב ומסור שאיכפת לו מהלקוח, זה הרבה מאד פעמים גם מנוהל מלמעלה לא כזה נכון, כגון הוראות מטומטמות של מנהלים שלפעמים אפילו לא כל כך מבינים בעולם המוסיקה והם שם כי הם סיילזמנים טובים ובעלי החברה החליטו להביא אותם עכשיו....זה מאד משתנה...

לגבי הלקוחות, ואו, בתור מוכר אני יכול להגיד לכם, יש טיפוסים שכל כך בא לך למלוק להם את הראש שזה מדהים, מוזיקאים זה לרוב עם מחורבן, במיוחד כאלה עם אישיוז אישיים וכל מיני חסכים שהם צריכים להוכיח שהם מבינים נהדר ויותר טוב וכאלה שחושבים שמגיע להם הכל....אין מה לעשות, זה עולם שבו יש תרנגולת פיסחת וביצה רקובה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...