Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

רד הוט בארץ הקודש

YuvalBass

Recommended Posts

מוקדם מאוד מאוד לחגוג.

אמנם הפעם האחרונה שבה פירסמו שלהקה "כמעט סגרה" כאן הופעה הייתה במטאליקה שאכן סגרה כאן הופעה, אבל כל עוד הכול לא סגור וחתום - אני ממליץ לכם להשאיר את השמפניות במקררים. בפעם הקודמת רד הוט הבריזו למרות לחץ שהופעל עליהם, אפילו מצד ביל קלינטון, ולא נראה לי שכ"כ איכפת להם אם הם יגיעו לכאן או לא, ואם הם יבטלו או לא.

חשוב לציין - זוהי לא אשמתו של שוקי וייס במקרה של רד הוט, אלא רק אשמת הלהקה עצמה ומי שמנהל את הטורים שלה.

בינתיים, כמו שכתוב, עלינו להחזיק אצבעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקווה שלא יסקלו אותי פה באבנים, אבל אני חייב לשאול...

אני היחידי שפשוט.. ממ.. -לא- ממש אוהב אותם?

אוקיי, קליפורניוקיישן זה באמת מאסטרפיס, ויש להם אחלה שירים קליטים והכל, וגם לאנטוני באמת יש אחלה קול מיוחד וזה..

אבל... המתופף שלהם לא עולה על רמה של ילד בן 16, משום מה אף פעם לא התחברתי לטכניקת התקף-האפילפסיה של פליי, ורוב השירים החדשים שלהם.. איך נגיד... ממש ממש לא משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר שאתה לא אוהב אותם ולא מתחבר וכו', זה עניין של טעם. אף אחד לא יסקול אותך.

אבל פאק, להגיד שצ'אד סמית מתופף כמו ילד בן 16? ראית פעם הופעה של רד הוט?

זאת בעיה. צ'אד סמית הוא אחד המתופפים הכי אנדרייטד שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל... המתופף שלהם לא עולה על רמה של ילד בן 16

אני ממש אבל ממש לא אוהב את מה שהם עושים החל מקליפורניקיישן, כולל.

אבל להגיד שצ'אד סמית' הוא מתופף גרוע??!?! יש לו גרוב ופיל אחד מהטובים בגלקסיה. רק מהסאונד של הסנר שלו אפשר להרטיב במכנסיים.

אמן הבן שלי ינגן ככה בגיל 16:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה לפני כמה שנים עם הגיטריסט הקודם בטוח הייתי הולך,אבל לחשוב שהם ינגנו מהאלבום החדש גורם לי לחשוב פעמיים...

איך זה שפלי סוף סוף לומד תאוריה ומוציא אלבום שכולו אוקטבות בשמיניות כאלו?ציפית למשהו יותר מתוחכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני בכלל ציפיתי שהוא ינגן walking basslines עם דגשים פוליריטמיים על ה3

זה אלבום רוק פופ מצויין, ויש בדיוק שני שירים באלבום שבקטעים מסויימים מהם הוא מנגן אוקטבות דיסקו כי זו מהות השיר.....

וגם זה מבוצע בשיא הטוב טעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אבל ממש לא אוהב את מה שהם עושים החל מקליפורניקיישן, כולל.

אבל להגיד שצ'אד סמית' הוא מתופף גרוע??!?! יש לו גרוב ופיל אחד מהטובים בגלקסיה. רק מהסאונד של הסנר שלו אפשר להרטיב במכנסיים.

אמן הבן שלי ינגן ככה בגיל 16:

...  ::)

אני מצטער, אבל הוא עדיין נראה לי כמו ילד בן 16 שעושה הרבה רעש. [אולי זה באמת רק אני.]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לאהב הכל אבל גם צריך להבין שלא תמיד מבינים הכל ולפעמים עדיף לא להשמיץ כי עושה רושם כשההבנה שלך בגרוב דיי מינימלית בלי להעליב, מה שצ'אד מנגן בוידאו זה לא איזה משהו פסיכי 12\5 אלא זה פשוט גרוב מעולה, ואני רוצה לראות אותך מנגן חצי מזה, או מלווה את זה עם הבס ושזה ישאר גרובי כמו שזה.

אין לי בעיה אם מישהו לא אוהב להקה או נגן אבל עושה רושם שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

צ'אד מתופף מעולה אם תרצה או לא, אתה יכול להגיד שאתה לא אוהב את הסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, בסה"כ הוא אמר שהוא לא אוהב אותם.

בכל אופן, אני חשוב שצ'אד סמית' הוא אחלה מתופף, וזה לא סותר את זה שהוא מנגן כמו ילד בן 16. מביא אחלה גרוב, מנגן חזק, מאוד ילדותי לטעמי- אני אוהב את זה. זה לאו דווקא רע. אני מסכים עם קרייפ בנוגע לרוב מה שהוא אומר.

אגב, אני חושב שמי שנתן פה דוגמאות ללמה הוא כן מתופף טוב נתן את הדוגמאות הכי גרועות שאפשר לתת.. הfantastic meatballs או איך שלא קוראים להם זה הרכב די מביך- בסה"כ נשמע לי לא מוזיקלי בכלל. והג'אם הזה הוא גם לא דוגמא לשום דבר. באמת נגינה של ילד בן 16.

אז (ולפני) הייתה התקופה הטובה של רד הוט צ'ילי פפרס, מבחינת כל הנגנים, לטעמי. אחרי זה כבר אין מה לחפש.

אגב, לא אבסולוטית. יש יציאות מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'אד אחלה מתופף, וזה מתבטא המון בזה שהוא יודע את מקומו ולא מנסה להתבלט בלהקה

שהתפקידים שלה עמוסים ממילא בדרך כלל. אם לא שמתם לב - הוא ממעט למשוך תשומת לב על

הבמה, וגם בקליפים רואים אותו הרבה פחות מיתר חברי הלהקה. כנראה שככה הבנאדם.

מבחינת ההופעה - גם אני מתלבט אם יהיה שווה ללכת להופעה של להקה שאני מאוד אוהב, אבל היא

בהחלט עברה את שיאה כבר ממזמן, ויבואו עכשיו בלי פרושיאנטה (שהוא אמן מדהים! חובה לשמוע מי שלא מכיר).

והביטול של 2001....איך קרה לנו כזה דבר בכלל.... :P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לאהב הכל אבל גם צריך להבין שלא תמיד מבינים הכל ולפעמים עדיף לא להשמיץ כי עושה רושם כשההבנה שלך בגרוב דיי מינימלית בלי להעליב, מה שצ'אד מנגן בוידאו זה לא איזה משהו פסיכי 12\5 אלא זה פשוט גרוב מעולה, ואני רוצה לראות אותך מנגן חצי מזה, או מלווה את זה עם הבס ושזה ישאר גרובי כמו שזה.

אין לי בעיה אם מישהו לא אוהב להקה או נגן אבל עושה רושם שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

צ'אד מתופף מעולה אם תרצה או לא, אתה יכול להגיד שאתה לא אוהב את הסגנון.

מישהו קם על רגל שמאל :(

חבר, אני פנאט של קרדיאקס.

אני לא ארד עכשיו להעלבות ולמי יש "גרוב" או לא "גרוב", אבל אם אי פעם שמעת על קרדיאקס.. אני מניח שתבין שאולי יש לי קצת מושג על מה אני מדבר.

לילה מקסים.  :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו קם על רגל שמאל :(

חבר, אני פנאט של קרדיאקס.

אני לא ארד עכשיו להעלבות ולמי יש "גרוב" או לא "גרוב", אבל אם אי פעם שמעת על קרדיאקס.. אני מניח שתבין שאולי יש לי קצת מושג על מה אני מדבר.

לילה מקסים.  :)

רק התייחסתי למה שאמרת - אתה זה שאמרת שהוא מנגן כמו ילד בן 16 - אז הנאום הנחמד של "אני לא ארד להעלבות ולמי יש "גרוב או לא גרוב" " מאוחר מדי.

מכיר את הקרדיאקס, זו לא תעודה. והדיבור שלך מקודם הסגיר אותך ועכשיו הנסיון של "מישהו קם על רגל שמאל" סתם מעצבן אותי כי דיברתי איתך לעניין על דברים שאתה אמרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התייחסתי למה שאמרת - אתה זה שאמרת שהוא מנגן כמו ילד בן 16 - אז הנאום הנחמד של "אני לא ארד להעלבות ולמי יש "גרוב או לא גרוב" " מאוחר מדי.

מכיר את הקרדיאקס, זו לא תעודה. והדיבור שלך מקודם הסגיר אותך ועכשיו הנסיון של "מישהו קם על רגל שמאל" סתם מעצבן אותי כי דיברתי איתך לעניין על דברים שאתה אמרת.

אחינו, אני אמנם אפס קטן ומושתן בן 19 שלא מבין שיט מהחיים שלו, אבל בחייאת.

זה כולה פורום, וכולנו פה בסיסטים ובסה"כ כולנו פה [אני מניח..] חולקים את אותו התחביב ואת אותה אהבה לכלי הארוך [ :-[]

בוא לא נתחיל לריב ולגרור את זה לפנים לא יפים, כי זה באמת לא במקום. אתה צודק לגמריי ובאמת שהתגובה שלי הייתה קצת טיפשית ומתנשאת,

בתור אחד ששומע אייל גולן ודודו אהרון ליד הקרדיאקס הנפלאים שלו, באמת אין לי זכות דיבור על "ילדים קטנים" במוסיקה. אז אני באמת מצטער שוב.

מקווה שנוכל לסגור את זה כאן.  :P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הבוסים שלי עיצבנו אותי בטירוף אתמול והיה לי צורך לא מוסבר להוציא את זה על מישהו.  :'(

סתם, ידעתי שנוכל לפתור את זה כמו ילדים גדולים, אם היינו פורום גיטריסטים סביר להניח שכבר היינו שולחים מתנקשים אחד לבית של השני. *סטאגדיש*  :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום רעש ושום צלצולים, כל מה שאמרו בתקשורת הוא שעושים מאמצים גדולים כדי להביא את רד הוט כי הם היעד מס' 1 השנה להופיע בארץ. אחריהם, כמו כל שנה, יש את קולדפליי וכל השאר.

אבל בכל מקרה אף אחד לא טען שזה היה סגור וחתום כבר, ככה שההתלהבות מלכתחילה הייתה מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה! לא מאמין, אבל קניתי כרטיסים לי ולאשתי לדרעק הזה!

ביזבוז כסף טוטאלי...!

הלהקה הזו לא קיימת מאז OHM, מדובר במתחזים ממשיכי דרכם.

קיצר, נתראה שם (אפילו שמדובר סה"כ בלהקת קאוורים ל RHCP)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלכלך על אנשים שכתבו מוזיקה כלכך טובה והעולם השתנה מסביבם וגם הם איתו.

פשוט מגעיל אותי איך רק בפורומים ישראלים אני רואה אנשים מלכלכלים עליהם כאילו זו לא להקה שהם נהנו ממנה כל הילדות - גיל ההתבגרות.

בפורום אמריקאי של מוזיקאים אנשים שראו כבר מספר הופעות שלהם והם הודיעו שהם מגיעים גם לאזור שלהם, הם רק אומרים תודה וכמה שזו להקה מעולה.

וגם הדיסק החדש שלהם מתעלה בכמה רמות על רוב הדברים שיוצאים כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...