Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

רד הוט בארץ הקודש

YuvalBass

Recommended Posts

ולדעתי סטדיום ארקדיום הוא אחד האלבומים המשובחים שלהם בכל הדיסקוגרפיה. גם ב - by the way יש כמה יצירות מופת. אבל אני מודה שלקח לי זמן להתחבר. לאלבום החדש עוד לא התחברתי בכלל. יש זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלבום החדש הפתיע אותי לטובה. כנראה זה בגלל שציפיתי שיהיה גרוע, אבל הוא באמת אחלה. החדש גיטריסט נחמד, קצת שומעים שהוא עדיין לא הכי מחובר, ובבאלאנס הוא ממש לא דומיננטי כמו השאר, אבל באלבום הבא אני מניח שזה יהיה שונה.

בכל מקרה, אני כבר עם כרטיס ביחד, 320 שקל למופע גדול מחו"ל זה הרע במיעוטו. נתראה שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלבום החדש כולו הכי טוב שיצא מאז קליפורניקיישן ואולי אפילו בלאד שוגר. מכיל כמה מהפזמונים הטובים ביותר שהם כתבו.

ג'וש קלינגהופר מדהים באלבום. לא "טוב", מדהים!.

סטדיום ארקדיום לא היה צריך להיות אלבום כפול.

אל תחפשו סולואי גיטרה.

אל תחפשו סלאפים.

רד הוט צ'ילי פפרס קיימת ממאדרס מילק, לקחה הפסקה בין 1992 ל-1998 ורק אז התאחדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלבום החדש כולו הכי טוב שיצא מאז קליפורניקיישן ואולי אפילו בלאד שוגר. מכיל כמה מהפזמונים הטובים ביותר שהם כתבו.

אל תחפשו סולואי גיטרה.

אל תחפשו סלאפים.

+10000000000

האלבום החדש שונה מהאחרים ,  ואני לא בטוח שזה קשור לגיטריסט, יש לי תחושה שרד הוט מעט "התבגרו"..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מגזים בהגדרות, אבל מבחינתי כל מה שיצא אחרי OHM הוא ללא ספק אכזבה ונשמע כמו לא יותר מלהקת קולג' רוק ממוצעת.

אני איתך פה...טוב אולי לא כמו להקת קולג', אבל ללא ספק אכזבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחפשו סולואי גיטרה.

אל תחפשו סלאפים.

התגובה הכי נכונה כאן.

מעבר לזה שאני מאוד אוהב את האלבומים היותר מוקדמים ממאד'רס מילק אבל זה אכן לא רד הוט צ'ילי פפרס שאנחנו מכירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים הגיטריסט החדש באמת נשמע קצת לא מחובר ללהקה, ומזל שההופעה עוד שנה, כך שבינתיים יהיה לו זמן להתחבר ולהתאקלם.

הוא גיטריסט תותח, שאפשר לשמוע את היכולות שלו בפרוייקטים אחרים.

לדעתי האלבום הבא שלהם יהיה הרבה יותר טוב.

וסתאדיום ארקדיום האלבום הכי טוב שלהם אחרי בלאד סוגר, הוא פשוט מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מה שנאמר פה - עברו את השיא מזמן, צ'אד סמית מנגן כמו ילד בן 16 (אבל עדיין גרוביסט מעולה שיודע לשרת את השיר ונותן לבס את כל החופש שמגיע לו, זה לא סותר), פלי לא ממש היווה או מהווה השראה בשבילי, האלבומים האחרונים נשמעים מאוד אנמיים לעומת BSSM ו- OHM, אין פרושיאנטה, הדיקציה של קידיס יכולה ממש לעצבן אותי לפעמים ואני עדיין שומר להם טינה על הביטול ב-2001....

אבל, למרות כל זאת יש לי כרטיס להופעה כי זו הולכת להיות ההופעה הכי טובה, הכי מלאת אנרגיות והכי כיפית שהייתה או תהיה פה בזמן הקרוב.

אם הם לא יבטלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא יבטלו...

כלכך לוזרים, כמובן שביטלו שוב.

איך מישהי מאוד נחמדה כתבה בפייסבוק: פאק יו אנטוני קידיס, לך לא תיהיה תמונה עם שמעון פרס.

ותוספת קטנה מצידי, זה דיי עלוב שילד בן 17  (מיסטר ביבר) לא פחד להגיע או לפחות מפיקי המופע שלו לא פחדו שהוא יגיע וחבורת חבר'ה בני 40 משתינים במכנסיים לנוכח המילה ישראל, פאקינג לוזרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאשים אותם בקטע הזה, גם אני לא הייתי מגיע.

אתם שוכחים (ישראלים אוהבים לתפוס מישראל מקום מרכזי בעולם, היא ממש לא!)

אביב גפן אמר בזמן שהיה באנגליה דבר נכון, ישראל היא האבק מאחורי השירותים של העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחבר שלי התחיל את הפרסום המקורי מ-2001 ואני סתם המשכתי אותו... פה בפורום הוצאתי גם דברים מהלב רק בשביל להגיד אמרתי לכם (שהם יבטלו) בספטמבר.

תשאירי את זה וניראה מי יאכל את הכובע :+)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...