Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מחפש חלקים לג'אז בס

Tomer.N.T

Recommended Posts

יש לי ג'אז בס (גרועה) של סילברהד שאני רוצה להשקיע בה קצת כסף (מקסימום 2000) כדי שהיא תישמע לא רע ושעדיין תהיה הרבה יותר זולה מבס חדשה.

אז אני מחפש צוואר פרטלס מסומן ופיקאפים אקטיבים (לג'אז בס כמובן, אין לי שום כוונה להתחיל לחפור עכשיו בגיטרה)

אז אם יש למישהו את אחד מהדברים או הצעות או הארות שיכתוב לי

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אימרה מצוינת באנגלית שנכונה מאוד למקרים כאלה:

Don't throw good money after bad

עשית טעות אחת, אל תנסה לתקן אותה בעוד טעות. במקרה הזה מינוס כפול מינוס זה ממש לא פלוס. כל השקעה בסילברהד היא כסף שיורד באסלה.

ברור שאחרי ניסיון שידרוג היא "עדיין תהיה הרבה יותר זולה מבס חדשה" אבל למה לקנות בס חדשה? יש משומשות עד 2,000 שקל שיהיו הרבה יותר טובות מהסילברהד.

נכנסתי ליד2 וזה מה שמצאתי נכון לעכשיו - הכל עד 2,000 שקל והכל יותר טוב מסילברהד מפרוטלסת.

ימאהה BB615 אקטיבית - 2,000 שקל, יש גם BB614 ב-1,800

[glow=yellow,2,300]G&L SB2 - אחלה אחלה אחלה בס, אמריקאית, טובה פי מאה אלף מהסילברהד - 2,000 שקל![/glow]

פנדר ג'ז בס מקסיקאית - ועוד בצבע מגניב - 1,900 שקל

איבנז ATK שחורה - 1,480

ווסטון קונקורד יפאנית בת 30 - סופר איכותית, רק עכשיו מתחילים להעריך את הכלים האלה - 1,450

איבנז SDGR - כי אתה רוצה אקטיבית - 1,300

וזה רק מכניסה אקראית ליד2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הG&L מלפני שבועיים - אני מקווה בשביל מי שמתעניין בה שהיא עוד לא נמכרה.

ב. אני בדילמה דומה, לי יש סקוויר ג'ז בס שקניתי ב95. מה דעתכם? שווה להשקיע בה 1000-2000 באלקטרוניקה ופריטלוס? אולי רק פיקאפים ופוטנציומטרים בתור התחלה? או שכמו שאילן אומר - זה לזרוק כסף ועדיף לקנות כלי זול אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שסקוויר שנת 95 פחות טובה ממה שיש לסקוויר להציע היום, אבל זה תלוי מה מצבה ואיך מידת שביעות הרצון שלך ממנה. אולי פריטלוס יכול לעבוד יפה.

פוטנציומטרים זה כסף קטן, ופיקאפים גם לא חייב להיות הוצאה כבדה. יש לסיימור דאנקן דברים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הG&L מלפני שבועיים - אני מקווה בשביל מי שמתעניין בה שהיא עוד לא נמכרה.

ב. אני בדילמה דומה, לי יש סקוויר ג'ז בס שקניתי ב95. מה דעתכם? שווה להשקיע בה 1000-2000 באלקטרוניקה ופריטלוס? אולי רק פיקאפים ופוטנציומטרים בתור התחלה? או שכמו שאילן אומר - זה לזרוק כסף ועדיף לקנות כלי זול אחר?

אני אומר תקנה סקוויאר VM פרטלס כמו שאני הזמנתי.

:) היא נשמעת טוב,ויש לה פיקאפים יותר טובים ממה שתמצא בבסים זולות.

מקסימום אם לא תאהב בה שום דבר תחליף פיקאפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבס אמורה לבוא עוד כמה ימים.

המוכר שילם על המשלוח לשני הכיוונים,ורשם על הקופסה שזה מוצר שהוחזר,ובמקרה שבכל זאת ירצו שנשלם מע"מ,הוא שם את הערך שלה על דולר אחד.

מה שהפתיע אותי זה שאנחנו שלחנו אליו את הבס דרך EMS,שבסוף זה יצא בערך 80 דולר,ואמרו שזה יבוא אליו תוך 3-4 ימים.

אני לא מבין למה הוא לא משתמש בזה גם.

אז עוד כמה ימים אני אעדכן כשהבס תבוא סוף סוף עם תמונות :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור...

הם לא אמורים לקחת מע"מ בכל מקרה כי זה מוצר שהוחזר.

הקטע עם הדולר אחד זה רק למקרה שהמדינה שלנו לגמרי מטומטמת :).

זה בערך כמו שהוא ירשום שזאת מתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...