Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

המלצות לפרטלס יקרה

Katush

Recommended Posts

לא.

אני מבקש המלצות על ג'אז בס פרטלס.

אני מעדיף שזה יהיה משהו אחר חוץ מפנדר,כי אני מעדיף שפנדר תהיה האפשרות האחרונה.

ואני מבקש שזה לא יהיה משהו זול,כי אני לא רוצה לקנות בס זולה ואחר כך להתחרט על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אני מבקש המלצות על ג'אז בס פרטלס.

אני מעדיף שזה יהיה משהו אחר חוץ מפנדר,כי אני מעדיף שפנדר תהיה האפשרות האחרונה.

ואני מבקש שזה לא יהיה משהו זול,כי אני לא רוצה לקנות בס זולה ואחר כך להתחרט על זה.

G&L JB-2 Fretless

Not a fender and in your price range

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על הסדרה של ה- Fender Jazz Bass Special

אלה גיטרות ש פנדר הוציאו בשנות השמונים, ניתן לזהות אותן ע"י צבע גוף מטאלי (בדרך כלל) ו headstock בצבע שחור.

אלה גיטרות עם פרהאמפ והן פשוט מ-צ-ו-י-נ-ו-ת !!!!!!!!!

יש אותן באיביי והמחיר ממש הוגן.

ניגנתי על אחת כזו פרטלס והיא מצלצלת על הכיפאק ויושבת טוב בידיים. הבחור לא היה מוכן למכור לי אותה ...

אגב כזו באס יש לערן צור עוד מימיי טאטו (למי שזוכר. בנוסף לג'אז באס הישנה שהיתה לו שנגנבה). הבאס שלו היא עם שריגים. אתה יכול לשמוע בהקלטות שהיא נשמעת יופי.

בקיצור אלה באמת אחלה של גיטרות...

הנה אחת באיביי:

http://cgi.ebay.com/1987-FENDER-POWER-JAZZ-BASS-SPECIAL-ELECTRIC-GUITAR-MIJ-/290533159857?pt=Guitar&hash=item43a52033b1

הנה קליפ של כרמלה גרוס ואגנר בשיר "כרמלה גרוס ואגנר" (איזו מוסיקה מדהימה היתה להם....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fender JB special יוצרו ביפן באמצע שנות ה 80 והן פאסיביות - ללא פריאמפ.

לבנצי גפני יש/היתה כזו פרטלס לבנה. אפשר באמת למצוא אותן במחירים טובים באיביי או טוקבייס.

פנדר מייצרים את הדגם הזה עכשיו כסיגניצ'ר של מישהו, לא זוכר מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנצי גפני יש/היתה כזו פרטלס לבנה. אפשר באמת למצוא אותן במחירים טובים באיביי או טוקבייס.

דאף מקגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? אני זוכר שהן אקטיביות. גם בלינק ששמתי לבאס באיביי רואים שיש לבאס פרהאמפ.

אולי חלק היו אקטיביות וחלק לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פאסיביות והיו אקטיביות. לפאסיביות היה ראש שחור. האקטיביות נקראו Power Jazz Bass והראש שלהן לא היה שחור לגמרי אלא עם מעין דוגמת רשת (בתמונה משמאל). עוד דרך להבחין ביניהן במהירות היא הפיקאפ P הקדמי, באקטיביות הוא היה הפוך.

PowerJazzBassSpecial&LiteLrg02.jpg

mijguitar-com-3501392905331598570.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגנתי על אחת כזאת..

ממש לא אהבתי.

ניגנתי על הרבה G&L(לא רק ג'אז אלא גם כאלו עם האמבקרים) ואף אחת לא נשמעה לי טוב.

חלילית, אה? הגיטרות שם תלויות על המתלים ממלחמת יום כיפור, וחבל. G&L זה בעצם פנדר משופר והגיטרות שם לא משקפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע מעניין,אבל הן PJ.

כמה עולה לעשות פריטלוס לבס?

כי אם זה לא משהו רציני,אני חושב שאני פשוט אקנה בס פרטד ואלך למישהו שיעשה פריטלוס במקום לשבור את הראש בשביל למצוא פרטלס שתהיה במחיר שלי..

BullHorn,למען האמת ניגנתי על חלק שיש בחלילית,אבל רוב ה G&L שניגנתי עליהן היו שייכות לנגנים שאני מכיר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מעייף השרשור הזה...

מה עם פנדר ג'ז בס פרטלס יפנית? יש מצב שזה ישב בול בתקציב שלך.

אם מפריע לך שהיא פנדר, אפשר לשפשף את הלוגו או לצבוע בטוש סימון. או לשים מדבקה של סקוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח..

אני שמעתי הרבה דברים טובים על פנדרים יפניות.

ראיתי את האחת הזאת באיביי:

http://cgi.ebay.com/Fender-Japan-62-Fretless-Jazz-Bass-1993-Fujigen-Gakki-/280665640429?pt=Guitar&hash=item4158f9cded

נראית טוב(סגנון ג'אקו,משהו שגם רציתי בשביל היופי),יפנית,1993 ואני יכול להביא אותה במחיר נמוך מ 4000 כולל משלוח ומע"מ..

מה אתם חושבים?נראה כמו מחיר טוב?

ולא מפריע לי שזה פנדר.

אני פשוט העדפתי לשים את פנדר כאפשרות אחרונה,כי אני יודע שיש הרבה חברות שהן לא כל כך מפורסמות ויש להן אחלה בסים במחירים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדר היפניות מעולות. לי יש אחת (פרסיז'ן) ולעוד חברים פה.

המחיר גם בסדר, סטנדרטי. גם מחיר המשלוח אם כי אפשר למצוא לפעמים בפחות.

אתה יכול לראות ולשוות פה -

זאת המוכרת היפנית החביבה עלי - http://shop.ebay.com/ookini55/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=25

ובאישיבאשי - http://stores.ebay.com/ishibashimusic/FENDER-JAPAN-/_i.html?_fsub=2089712013&_sid=915522713&_trksid=p4634.c0.m322

סה"כ רואים שהמחיר של הג'אקו הזו שליננקת אליה הוא בסדר גמור.

לדעתי לך על זה. בלי חשש. היא יפייפיה לדעתי. אם לא תיקח אני אקח.  :D

לגבי חברות שהן לא פנדר אבל מייצרות "תואמי" פנדר -

אז בד"כ זה או "תואמים" זולים - כמו SX או סקוויר ועוד מלא חברות, או "תואמים משופרים" ויוקרתיים -- ואלה בדרך כלל גם יקרים , כמו סדובסקי, נורסטנד, אלבה קופולו ועוד הרבה.

יש גם לייקלנד שמאוד פופולריות בארה"ב אבל אין בארץ. וחבל.

וסנדברג שמעת? למרות שלא נראה לי שמחזיקים פרטלס שלהם בארץ.

גם מיוזיקמן עושים פרטלס מצויינות - עיין ערך פינו פלדינו וטוני לוין למשל. אבל אתה הרי מחפש ג'ז בס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סנדברג שמעתי,לצערי הם נמצאים במקום רחוק ממני,ואין לנו אף אחד במשפחה שגר באיזור אז אין לנו אפילו איך לעבור במקרה שם.

לאף אחד שאני מכיר אין אחת כזאת.

ה ookini הזה שמוכרים אני מכיר וראיתי את המוצרים.

אבל!

הבנתי שהמוצרים שלו הם Manufacturer Refurbished,מה שאומר שיכול להיות שהיה להם בעיות,והם הביאו למישהו(במובן של לא ליצרן המוצר)את הכלי שיתקן אותו(זה מה שאח שלי אמר...לי אין מושג בזה באמת).

וכרגע אין לו משהו כל כך מעניין.

מה שכן נחמד זה שהוא עושה משלוח בחינם.

ואם אני לא אמצא משהו יותר מעניין מהפרטלס שהראתי,היא כנראה שלי 8).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר שני רחובות מרעש געש אז אני אקפוץ לשם מתישהו ואדווח אם יש פרטלס, אבל נראה לי שלא... אם אני לא טועה המחירים שלהן מעל לתקציב שלך...

הכל מקרה - הג'אקו שהסתכלת עליה נראת אליפות, לך על זה!  :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...