Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

?הקלטה במחשב

YuvalBass

Recommended Posts

איך אתם מקליטים את עצמכם מנגנים במחשב? (לא דרך מצלמה)

אני לא מבין בזה כלום והייתי רוצה שתתנו לי אופציות שונות. כבר הרבה זמן שאני רוצה לשמוע את עצמי מנגן וזה לא קורה..

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקליט את עצמי סתם עם כבל שהולך מהבס לכניסה של הכרטיס המובנה של המחשב, האיכות יחסית סבבה ורק מדי פעם יש לאג מטורף. אמנם אם היה לי כסף לא ככה הייתי מקליט את עצמי, אבל זה לא המצב אז מסתדרים  :P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לשאלה של יובל ואמית אם היה היה לך כסף בשביל להשקיע

במה היית משקיע וכמה בערך זה היה עולה ואני גם לא בטוח אם זה קשור

באמת לנושא הזה (אם לא מקסימום המנהל יפצל את הדיון)אבל מזה בדיוק DI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את השיטה של העניים שזה לדחוף כבל מהגיטרה לכניסה של המיקרופון במחשב.

אני מזהיר מראש - זה לא ישמע טוב, אבל זה זה ישמע מספיק טוב בשביל לדעת איך אתם מנגנים.

אם יש קצת כסף לשים אפשר להשקיע בציוד רציני יותר (כרטיס קול עם כניסות חיצוניות וכאלה). תלוי כמה אתם מוכנים להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לשאלה של יובל ואמית אם היה היה לך כסף בשביל להשקיע

במה היית משקיע וכמה בערך זה היה עולה ואני גם לא בטוח אם זה קשור

באמת לנושא הזה (אם לא מקסימום המנהל יפצל את הדיון)אבל מזה בדיוק DI?

עמית בע'  ;)

אם היה לי כסף הייתי קונה כרטיס קול עם חיבור FireWire, בטח עד 2000 כזה, מעבר לזה הייתי פשוט מחבר את המגבר שלי מהDI המובנה שלו.

לגבי השאלה שלך על הDI אני מניח שהיא במקום אבל אני לא יודע לענות לך תשובה מעבר לזה שאפשר לחבר גיטרה ככה לחיבור של מיקרופון על הכרטיס/מוניטור אבל אם יש לך כוח, תקרא את זה:

http://en.wikipedia.org/wiki/DI_unit

אני נשברתי אחרי הפיסקת פתיחה  :P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית בע'  ;)

אם היה לי כסף הייתי קונה כרטיס קול עם חיבור FireWire, בטח עד 2000 כזה, מעבר לזה הייתי פשוט מחבר את המגבר שלי מהDI המובנה שלו.

לגבי השאלה שלך על הDI אני מניח שהיא במקום אבל אני לא יודע לענות לך תשובה מעבר לזה שאפשר לחבר גיטרה ככה לחיבור של מיקרופון על הכרטיס/מוניטור אבל אם יש לך כוח, תקרא את זה:

http://en.wikipedia.org/wiki/DI_unit

אני נשברתי אחרי הפיסקת פתיחה  :P

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ להמנע מדברים שעובדים על Firewire. הטכנולוגיה מתה סופית.

אפשר לשאול איך הגעת למסקנה הזאת..?

הטכנולוגיה חיה וקיימת ובמיוחד בענייני סאונד היא קיימת ללא ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפיירוויר כבר הולך למות. אני שם לב לזה בפורומים שונים. זה פורמט שנועד לציודי אודיו וידאו ואחסון ברמה די מיקצועית וקודם על ידי אפל.

אפל כבר לא כוללת את הפיירוויר בחלק מהדגמים החדשים, ועולם הוידאו והאודיו מסתדר בחלק גדול מהמקרים עם ממשקים אחרים. כמו USB2. ה USB3 נראה שמתקרב (אבל כבר הרבה זמן) בקיצור.. גם סקזי הלך חזק פעם במחשבים. עכשיו הוא בטראנס חפירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפיירוויר כבר הולך למות. אני שם לב לזה בפורומים שונים. זה פורמט שנועד לציודי אודיו וידאו ואחסון ברמה די מיקצועית וקודם על ידי אפל.

אפל כבר לא כוללת את הפיירוויר בחלק מהדגמים החדשים, ועולם הוידאו והאודיו מסתדר בחלק גדול מהמקרים עם ממשקים אחרים. כמו USB2. ה USB3 נראה שמתקרב (אבל כבר הרבה זמן) בקיצור.. גם סקזי הלך חזק פעם במחשבים. עכשיו הוא בטראנס חפירות.

סקזי עדיין קיים במחשבים או יותר נכון בציוד מחשוב מקצועי - שרתים. גם לפיירוויר תהיה נישה אי שם במחלקת הציוד המקצועי.

בכל מקרה, אני עדיין מעדיף לעבוד עם ציוד PCI. יש לי הרבה זכרונות טובים עם מוצרי הDelta של M-Audio ואני שוקל לרכוש לעצמי אחד בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איך הגעת למסקנה הזאת..?

הטכנולוגיה חיה וקיימת ובמיוחד בענייני סאונד היא קיימת ללא ספק.

הטכנולוגיה חיה וקיימת אצל מי שיש אותה.

לי אישית יש ממשק אודיו מבוסס firewire ואני מבסוט עליו.

העניין הוא כזה - לפני כמה שנים היה או USB 1.1 או FW. כמובן ש USB היה מסריח - זה יכל להעביר רק איזה ערוץ אחד בו"ז ובעיות דרייברים ומה שאתה לא רוצה. אז השתרשה הקונספציה ש FW עדיף, וזה היה נכון. למרות שהוא לא היה חסר בעיות, ועדיין היית צריך לחשוב טוב טוב מה אתה מחבר עם מה שלא יהיו בעיות.

כאשר USB 2.0 יצא לשוק, כל החסרונות של 1.1 נמוגו כלא היו. USB 2.0 עדיף על FW בערך מכל בחינה, ויעידו על כך מגוון הממשקים החדשים שעובדים על USB 2.0. אפילו RME מתחילים להוציא ממשקים שעובדים על USB כי הם מבינים שאין מה להשקיע ב FW. לך תמצא עכשיו מחשב חדש (בעיקר לפטופים) שיש לו יציאת FW. אין כזה. כש USB 3.0 יהפוך להיות פופולרי, אני חושב שסופית זה יחסל את ה- FW.

סקזי עדיין קיים במחשבים או יותר נכון בציוד מחשוב מקצועי - שרתים. גם לפיירוויר תהיה נישה אי שם במחלקת הציוד המקצועי.

בכל מקרה, אני עדיין מעדיף לעבוד עם ציוד PCI. יש לי הרבה זכרונות טובים עם מוצרי הDelta של M-Audio ואני שוקל לרכוש לעצמי אחד בקרוב.

אם אני קונה שרת חדש עכשיו, עם הרדיסקים חדשים, זה יהיה עם סקזי? או שזה נשאר כ backwards compatibiliy?

הבעיה עם PCI (או נכון להיום, PCI-E) שהוא לא נייד. לך תקח את הממשק שלך למחשב אחר (או אפילו ללפטופ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...