Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

ציוד ההגברה לבאס במועדוני הופעות בארץ

tomersg

Recommended Posts

למישהו כאן יצא להופיע לאחרונה בבלום בר בתל אביב?

יש לי הופעה שם בערב רביעי ואני מעוניין לדעת איזה מגבר יש שם לבס, מה הספקו ומצבו וכו'.

כמו כן, אולי כדאי לפתוח שירשור כללי על מקומות הופעה בארץ וציוד ההגברת בס שיש בהם, מצבו ואיכותו, מה צריך להביא ומה לא.

מהנסיון של החברים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להופיע רק בחלטורות של המגמה שלי שאנחנו עושים לבית ספר ככה שלא יצא להופיע בברים ובמקומות כאלה ככה שאני לא יכול לדעת מה איכות הציוד שם אבל מאוד אהבתי את הרעיון שלך לעשות כאן סוג של מאגר של מידע על האיכות של הציוד במקומות בארץ אז אפשר להתחיל פה איזה משהו שכל פעם שמישהו מופיע במקום כלשהו הוא יעשה איזה ביקורת על הציוד אם אנשים יזרמו זה יהיה מגניב (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהיה שם מגבר לא רע בסה"כ. הבאתי איתי להופעה שם ראש של גליאן ובוקסה 2X10 ובסוף לא הייתי צריך להשתמש בו כי המגבר שלהם סחב בסדר.

מצד שני, זה היה לפני יותר מ-3 שנים.

מצד שלישי - במקומות שכאלו קשה לי להאמין שדבר השתנה.

מניסיון, אתה יכול לשאול את מי שאחראי/ת שם על ההופעות, בד"כ מקבלים תשובה מהם על ציוד.

וכן, הרעיון של אשכול עם ציוד בכל מקום וכו' הוא רעיון אדיר. אפשר להשתמש בו לא רק לבס, ואז זה יהיה אפילו יותר מקיף ורלוונטי לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז שיניתי את שם הטופיק ל "ציוד הגברה לבס במועדוני הופעות בארץ" ונראה מה יהיה שיתוף הפעולה מצד חברים.

אני אתחיל ממה שאני מכיר מכמה מהופעותיי בחודשים באחרונים במועדונים בארץ.

בארבי תל אביב : הכי טוב שיש - אמפג SVT CL על בוקסה 8X10. מה יותר טוב מזה.. נראה די מתוחזק.

רוטשילד 12 תל אביב : מרשל גדול ישן ודי מקרחרץ אבל חזק ואפשר להתמודד איתו. על בוקסות 4X10 + 1X15. מצב תחזוקה לא להיט.

לבונטין 7 - הבנתי שבדרך כלל אמור להיות משהו טוב אבל כאני שהייתי הוא היה מקולקל והיה מרשל MB כלשהו די חלש ומעפן.

בשאר המקומות שהופעתי גם הייתי צריך להביא מגבר.

ובלום בר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבלום יש GK בקליין 15 אינץ', לא רע בכלל, גם אם חבוט משהו. אבל הוא ישמש אותך רק כמוניטור לבמה, הם מוציאים את הסאונד מה D.I. שלו.

בלבונטין יש סטאק של אשדאון - בוקסות 15 אינץ' ו 410 אינץ', ראש מסדרת MAG, לא זוכר איזה. מצבו לא משהו בכלל, אבל שמיש. שוב, ישמש אותך רק כמוניטור לבמה, הם שמים D.I. זול של סמסון לפני הכניסה למגבר ומוציאים ממנו את הסאונד להגברה.

בפאפאיתו החדש יש קומבו של אורנג', לא זוכר איזה, אבל גרם לי להבין שעד עכשיו לא אהבתי את אורנג' כי ניגניתי עליהם בווליום נמוך. בווליום גבוה הוא נשמע פצצה.

כל המידע הנ"ל נסמך על זיכרוני הרעוע, אז קבלו מראש את התנצלותי אם אני טועה ומטעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה ברוב המקומות המגבר משמש כמוניטור לנגן.. וזאת גם גישתי בדרך כלל.

גם את האמפג בבארבי לא נותנים להרים בו ווליום כמעט.. הרוב מה DI ל PA והמגבר לבמה. ולא יותר מידי כדי שלא יפוצץ ויפדבק.

אני אסתדר עם ה GK בבלום בר.

אם זה מעניין מישהו אז זה האבנט.

https://www.facebook.com/events/1405601133047735/

הערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפאפאיתו החדש יש קומבו של אורנג', לא זוכר איזה, אבל גרם לי להבין שעד עכשיו לא אהבתי את אורנג' כי ניגניתי עליהם בווליום נמוך. בווליום גבוה הוא נשמע פצצה.

האורנג׳ בפפאיתו אכן נשמע פצצה. באופן כללי יש שם סאונד מעולה, אבל הבמה מאוד קטנה וצפופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבלום בר (תומר, מקווה שזה לא מאוחר מדי..),

הופעתי שם בתחילת אפריל, והתאכזבתי לגלות שהבוקסה בגליאן בקליין הקיים כבר לא עובדת (מיותר לציין שלמרות ששאלתי את הסאונדמן מבעוד מועד, ויותר מפעם אחת, אף אחד לא ציין את זה).

אז הם מוציאים את הבס ב DI מהראש להגברה החיצונית, ואתה אמור להסתמך על זה שתשמע משהו מבחוץ, או מהמוניטור..

שורה תחתונה:

תביאו לשם בוקסה קטנה או מגבר, כדי שגם אתם תהנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית היוצר (נמל ת"א) יש Markbass CMD151P שנשמע מצוין אבל הטוויטר לא עובד. הרבה נמוכים ו Low Mid. יש מספיק ווליום אבל למי שרוצה גבוהים ואולי גם יותר פאנץ' מומלץ להביא בוקסה 8 אוהם נוספת, 2X10 או 1X12 (לא לשכוח כבל רמקול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוהרטי עצמו מתברר מעורר לא מעט מהומות:

http://www.haaretz.co.il/gallery/lastnight/.premium-1.2309887

"המיתולוגיה סביב הזמר גדולה מהמוזיקה שלו; בהופעה שהסתיימה בקריסתו לאחור יחד עם מגבר של גיטרה וסיגר ביד הוא סיפק את הסחורה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

אוקיי, אתמול הופעתי בגגארין. סאונד מעולה, במה מרווחת, והריג - תענוג: ראש Markbass Little

Mark Tube שהולך לתוך בוקסות SWR Workingman 210 שחסר בה ספיקר אחד, ו115, ועוד תגבור לנמוכים דרך הline out של המגבר שהולך לתוך ספיקר PA.

10406668_294180844122233_7429169284148467356_n.jpg?oh=ca162d0c6f26ac75381a7bee00999c3a&oe=54EF4869&__gda__=1423709920_eeb70ff43bd1da3f09ccfcec080835bd

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברבן סטריט הרצליה - קומבו Harke VX 3500.

350 ואט לתוך 410, אוברקיל עצבני למקום בהתחשב בבמה הצפופה ומגבלות הווליום של המקום. אבל נשמע מעולה, בניגוד לגיטרות שהולכות לאיבוד.

הופעה הבאה - פולי בשדרות רוטשילד, אבל שם אין הגברה לבס בכלל, מתחברים ישירות לDI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חשבתי ככה, אבל לא הייתי בטוח.. בכל מקרה אתמול ניגנתי בבלייז בירושלים: טרייס אליוט קומבו 15" מפציץ. מזמן לא ניגנתי על מגבר כזה, סאונד קראנצ'י לפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...