Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

למכירה Fender Highway one

NavehRenzer

Recommended Posts

מוכר fender highway one שנת 2007, 

נקנתה בשנת 2011 בכלי זמר תל אביב,

הבס במצב מעולה מבחינת הנגינה עליה ומבחינת הצלילים שהיא מוציאה, יש כמה פגיעות ויסואליות קטנות (ניתן לראות בתמונות) אבל זה לא משפיע על הנגינה.

נמכרת ב 2,400, מחיר מציאה!!

הבס באה עם קבל+ טיונר+ רצועה וקייס רך (הריצ'רץ' של הכיסים של הקייס שבור),

לפרטים ועניינים 054-2187640 או [email protected]

photobuv.jpg

[img width=448 height=600]http://img9.imageshack.us/img9/8374/photo1zqg.jpg

[img width=600 height=448]http://img41.imageshack.us/img41/2883/photo3huc.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבעלים של אותה הבאס וקניתי אותה באותה שנה. הבאס שלי יוצרה ב-2009, יכול תוכל להביא צילום של המספר הסידורי למען הסר ספק?

מה זאת אומרת "אותה הבס"? למה אתה מבקש את המספר הסידורי, אתה חושד שהבס בתמונה אינה שלו?

למען הסר ספק, אני מכיר אישית את נווה ואת הבס שהוא מוכר. היא שלו ואך ורק שלו והיתה שלו מאז שקנה אותה בחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא הייתה לי כוונה להטיל ספק בקניינו של נווה. כשאמרתי אותה באס התכוונתי לאותו הדגם, שניקנה באותה שנה מאותה רשת. הספק שהוטל על ידי היה לגבי מהיימנות המידע לגבי שנת הייצור. אבל עכשיו כשאני מביט במספר הסידורי אני מבין המידע נכון. מצטער אם גרמתי לאי הבנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

נבנת במקסיקו (בניית הגוף וכו') ומוגמרת (צביעה ופינישים) בארה"ב.

אין יותר מדי הבדל בינה לבין הסטנדרט, אותו גוף וצוואר. החומרה היא אותה חומרה כמו של הפנדר ספיישלים.

ההבדל המהותי במחיר הוא בגלל הפיניש, הHW1 היא בעלת פיניש ניטרו שהוא זול יותר וידוע שהפיניש הוא אחד השלבים היקרים בגיטרות.

הסיפור אומר שהשם HW1 הוא על שם הכביש שמחבר בין 2 המפעלים שנמצאים לא הרחק אחד מהשני רק שבינהם יש גבול. אבל יש מצב שזו אגדה אורבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאד הבדל. למעשה הן דומות רק בצורה ובסוג העץ ושונות כמעט מכל בחינה אחרת.

מבחינת אביזרים: גשר אחר, מפתחות כיוון אחרים, פיקאפים אחרים, פיניש אחר, רכיבי אלקטרוניקה אחרים, קונסטרוקציית צוואר אחרת.

מבחינת עבודה: גימור ברמות שונות לגמרי, תשומת לב לפרטים שונה, התאמת צוואר לגוף ברמה אחרת, עבודת שריגים ברמה אחרת, נאט ברמה אחרת.

פרט לגשר שב HW1 הפך להיות badass באיזשהו שלב, כל ההבדלים הם לטובת האמריקן סטנדרט. מבחינת רכיבים ומבחינת רמת עבודה ותשומת לב לפרטים.

כל זה לא בא לומר משהו רע על ה HW1. אלו בסים מצוינים שנותנים תמורה טובה למחיר.

את הבס הספציפית שכאן למכירה אני מכיר אישית וממליץ בלב שלם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחדד את הדברים שלי קצת, מבחינת עץ כפי שרונן ציין וגם אני ציינתי מדובר באותו העץ קרי אותו גוף ואותו הצוואר.

החומרה(Hardware כגון מפתחות וסטרינג טרי) זהה לפנדר ספיישלים (אמריקאיות) ולדגמי הדלוקס המקסיקנים (בדומה לזו שפרסמתי פה למכירה), לדוגמא החלק האחורי שלי המפתח הוא ללא כיסוי בHWY , כאשר בסטנדרט המוט של המפתח (החלק הסלילי שמתלבש על גלגל השיניים) מכוסה.

הגשר בשנת 2006 הוחלף לbadass, לפני כן הגשר היה גשר "רגיל".

הצביעה והפיניש כאמור שונים.

לגבי הפיקאפים אני מודה שאני לא יודע, ממה שאני כן יודע מדובר באותה האלקטרוניקה אבל כאמור את זה אף פעם לא בדקתי.

אין ספק שהירידה לפרטים שונה, במילים של פנדר היא Roughly made במקסיקו ואת השאר הם מבצעים בארה"ב, בשאר אני מתכוון כיוונונים אחרונים וצביעה.

בקרת האיכות המרכזית היא עדיין במקסיקו, בקרת איכות משנית נעשת בארה"ב ואני מניח שרק לוודא שהבס עובדת לפי תקנים כאלו ואחרים ולא מעבר.

אף אחד בארה"ב לא בודק אם הפרטים שוייפו מספיק וכו'.

כאמור אין זה מעיד על האיכות של הכלי המוצע למכירה, הייתה לי כזו שנת 2005 (לפני החלפת הגשר) והיא הייתה נהדרת, הפיניש ניטרו גורם לה לקבל רליק במהירות וזה נחמד.

מבחינת מחיר הסיבה העיקרית למחיר הנמוך היא הצביעה ולא מעבר, בסים מקסיקניות מהדגמים "היוקרתיים" בעלי צביעה רגילה (Poly) שהיא יותר יקרה נמכרים באותם מחירים אם לא גבוהים יותר.

להגיד שיש הבדל מהותי אפשר, אם נכנסים לכל פרט ופרט כשלא באמת מדברים על סאונד אלא יותר על אסטטיות.

מבחינתי Sound wise לדעתי הן לא שונות ושני הדגמים נשמעים מעולה לאוזן אנושית נורמלית.

ובמחיר הזה שווה לקנות, אני אוותר כי בשביל מישהו שאוהב פרסיז'ן יצא שיש לי יותר מדי ג'זים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי, HW1 ואמריקן סטנדרט אלו כלים שונים לגמרי. כל הפרטים הקטנים (יש הרבה וחלקם כלל לא קטנים) שאתה לא רוצה להתעכב עליהם - הסה"כ שלהם מתבטא בכלי אחר. אותו סגנון, אותו סוג סאונד, הרגשה כללית בידיים דומה אבל כלי אחר לגמרי.

יש לי אמריקן סטנדרט ג'אז וניגנתי על הרבה נוספות, גם פרסיז'ן. ניגנתי גם על הרבה HW1.  הרבה.  מדובר בכלים אחרים בכל פרמטר.

הספיישל זה ליין שהחליף את ה HW1 כך שאיני מתפלא על הדימיון.

ייתכן שאמריקן סטנדרט משנים שלפני 2008 קרובות יותר ל HW1 אבל אלו מהשנים האחרונות הם כלים ברמה יותר גבוהה באופן אחיד למדי.

הפיניש והצביעה הם אכן גורם משמעותי במחיר אבל גם רכיבים כמו מפתחות וגשר של hipshot, חלקי אלקטרוניקה של switchcraft ופיקאפים ברמה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לחדד ולהוסיף כמה נקודות:

באמריקן סטנדרט של השנים האחרונות יש גשר HI MASS מתכנון עצמי - אמור להיות בסגנון הבדאסס אבל של פנדר.

פיקאפים קצת שונים - חזקים והפולים שקועים, והמפתחות הם אכן סגורים מאחורה - אלה מפתחות קלים מתוצרת היפשוט.

בהייווי1 יש מפתחות רגילים שיש בכל הדגמים של המקסיקניות, סקוויר ועוד.

ויש מעגל טון פטנט שלא צלח מעבר לסדרת ההייווי1 - דלי גריז. אמור לחתוך את הטון בלי לנפח את התדרים הנמוכים - שזה דווקא משהו שאנשים לפעמים מחפשים בפנדרים בעיקר בפרסיז'ן.

לגבי הפיניש ניטרו - ראו מה - בפנדר ראו שיש באז על הפיניש ניטרו של ההייויי ושל הרוד וורן - מה עשו? אצו רצו והוציאו כעת סידרת חדשה:

Fender Introduces Classic Series Precision and Jazz Basses with Lacquer Finishesאין על פנדר  :)

"יש לנו כל צבע שתרצה - כל עוד זה סנברסט, שחור או לבן..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק בעניין הזה...  בטוח שיש אנשים שההבדלים האלה ממש לא ישנו להם דבר. מוריס אגב (שאליו הגבת) הוא ממש לא אחד מהם  ;D

שוב - הבס של נווה מצוינת וכך גם המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

לפי התגובה הזאת, של מישהו מTB:

The pickups on my 2009 highway one jazz are american, i took them apart and saw the construction... believe me. its totally different to the standard mexican pickups which are totally pure crap.

הם אמריקאים. השאלה היא כמה הוא אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה איפה הם נולדו אם היא נשמעת טוב?

בתור בעלים לשעבר של אחת, עד היום אני קצת מצטער שמכרתי אותה (אפילו שזה היה לטובת אמריקן סטנדרט)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...