Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

Squier jazz bass 77 vintage modified

penguin

Recommended Posts

למכירה / החלפה

Squire jazz bass 77 modified

במצב מצויין נקנתה בארה״ב אם אני לא טועה לא מוכרים אותה בארץ

נעשו בה כמה שינויים

לוגו , כפתורים ומפתחות

נשמעת מצויין כמו חדשה

מחיר מבוקש 2000 שקלים

לפרטים נוספים צרו קשר בהודעה אישית

החלפה אפשרית על משהו מעניין

imageayx.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה זו Squier 70 VM jazz bass. ה-77 זה דגם דומה, רק שהגוף עשוי אגאתיס, צבוע שחור, וה-inlays בצבע לבן. לדעתי (בלבד) חבל שהחליפו את הלוגו, כי מי שמבין רואה שזה לא מתאים לפנדר שנות ה-70 (מבחינת מיקום הפיקאפים).

לי יש את ה-70 עם 5 מיתרים. מביאה כבוד לשם סקוייר. סאונד סוף הדרך! בהצלחה במכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה זו Squier 70 VM jazz bass. ה-77 זה דגם דומה, רק שהגוף עשוי אגאתיס, צבוע שחור, וה-inlays בצבע לבן. לדעתי (בלבד) חבל שהחליפו את הלוגו, כי מי שמבין רואה שזה לא מתאים לפנדר שנות ה-70 (מבחינת מיקום הפיקאפים).

לי יש את ה-70 עם 5 מיתרים. מביאה כבוד לשם סקוייר. סאונד סוף הדרך! בהצלחה במכירה!

סתם מתוך סקרנות- מה ההבדל במיקום הפיקאפים של ג'אז משנות השבעים לעכשווית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אולי זו שאלה ללובי ולא לאשכול מכירה. בכל מקרה, בשנות ה-70 הפיקאפ גשר הוזז כחצי אינץ' לכיוון הגשר בעיקר מסיבה קוסמטית (כדי שלא יבלוט מחוץ ל"מאפרה" - pickup cover). בסוף שנות ה-70 הוחזר הפיקאפ למקומו המקורי משנות ה-60 ונשאר שם עד היום. האם זה משפיע על הצליל? כן. האם זה טוב או רע? בגדול, זה טעם אישי. לדעתי, אם הסאונד של הפיקאפ במיקום שנות ה-70 היה הרבה יותר טוב - פנדר היו משאירים אותו שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתגע על מיקום בפיקאפ קרוב לגשר בסטייל שנות ה 70. הפיקאפ גשר הופך לחלש יותר וחסר נוכחות במיוחד אם הוא מוגבר יותר ביחס לפיקאפ צוואר. טוב שבוטל. (לא בראישו למינהן, גדי לי, מקסיקן קלסיק 70 וכו')

+ נוסף על הבס למכירה. אחד הבסים הטובות שאפשר לקנות במעט כסף יחסית. יש לי כזו, אומנם עם הרבה יותר מודיפיקציות. אבל היא נהדרת גם ישר מהמפעל.

להלן סקירה שרשמתי למי שמעוניין

http://www.act.co.il/index.php?action=review&status=view_rev&rev_id=335

נראה לי שבזו גם הוחלף הגשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...