Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

הטיונר החדש של TC Electronic עכשיו באייפון

iBass

Recommended Posts

למי שעדיין לא מכיר את ה-Polytune של חברת TC Electronic, זה טיונר שמסוגל להציג את רמת הכיוון של כל המיתרים בו זמנית ולאפשר לכוון את כל המיתרים של הגיטרה ו/או הבס בבת אחת. עכשיו הם יצאו עם גירסת אייפון, ואני כמשתמש אייפון מושבע, רוכש את האפליקציה מיד.

לאחר החזרה שלי היום אחר הצהריים אני ידווח על איכות הטיונר. בינתיים צפו בהדגמה קצרה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיונר הזה והאמפליטיוב לאייפון  - http://itunes.apple.com/us/app/amplitube-free/id373309342?mt=8

ואתם מסודרים במיקרו ריג מהגיהנום..

רק מה קורה אם מצלצלים באמצע הגיג?

סוף סוף סיבה מוצדקת ל"מצב טיסה" :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי טיונר סביר כרגע באייפון וזה שהראתם נראה יותר מגניב D:

יש הורדה חינמית לעיניין?

ובקשר לאפליקציה של האפקטים לא הבנתי אם צריך חיבור מיוחד שלהם או שאני יכול סתם למצוא מתאם בשקל ולהשתמש בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה דעתי האישית על הטיונר של TC Electronic (אני מתכוון לאפליקציית אייפון בלבד, וזו דעתי האישית לאחר שקניתי, לקחתי לחזרה היום וניסיתי).

ראשית, הטיונר די יציב. הוא מגיב יפה כשהוא מקבל את התו וה"מחוג" לא רועד ומרצד.

עושה רושם שהכיוון שלו טוב ומדוייק, אבל החיסרון הגדול שלו הוא שצריך להשתיק את כולם כי הוא "שומע" הכל. אם יש רעש רקע, פשוט בלתי אפשרי לכוון את הבס.

חסרון נוסף הוא, שלעומת ה-StroboSoft של Peterson, שלדעתי הם הטיונרים הכי טובים שאפשר למצוא בשוק, אין לו אפשרות לחבר PL ישירות לאייפון ובכך לעבוד איתו כמו עם טיונר רגיל ולעקוף את המיקרופון החיצוני.

זה היה פותר את הבעיה של רעשי הרקע.

יש לי את המתאם של Peterson יחד אם האפליקציה לאייפון. ניסיתי לחבר את הבס עם המתאם ישירות לאייפון ולכוון דרך ה-TC Electronic אבל הוא לא זיהה סיגנל.

שתי האפליקציות עולות אותו הדבר. המתאם עולה עוד $12. ההבדלים הם שמיים וארץ. אני נשאר עם ה-Peterson. טיונר מלא וסופר מקצועי ומדוייק בפחות מ-$25. שווה!

IMG_1185EW.jpg

ה-iStroboSoft של Peterson עם המתאם לאייפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התדרים של הבס לא פוגעים במכשיר ?

אני מתכוון בחיבור ישיר

מסתבר שלא. הסיגנל לא עובר דרך המיקרופון אלא ישירות פנימה למכשיר.

אני עובד עם זה כבר שנה ולא היתה לי כל בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגניב. מאוד.

מישהו יודע איך קוראים לאפליקצייה?

ואיך בכלל עושים את זה?

כמו שאתם רואים, לא מחובר שום דבר לאייפוד. זוהי רק אפליקציית שליטה מרחוק. האייפוד מחובר דרך רשת ה - WIFI לשליטה על פלאגין במחשב. ואל המחשב כבר מחובר הבס. זה סוג של התחלה חדשה, ואני חושב שאנחנו נתחיל לראות את זה בקרוב על במות.

על אותו עקרון עובד גם האומניספר של ספקטרסוניק.

למה שיפגעו? הרי אין רמקול.

אין שום קשר לרמקום. בגיטרות בס שלנו , הפיקאפים הם מגנתיים, וזה אולי מסתכם במילי וולטים, אבל זה בהחלט יכול לשרוף כניסה.

אני מניח שיש שם סוג של מעגל הנחתה לעוצמה האופטימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...