Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

ג'אמים ופיתוח נגינה בהרכב

BZakaBZ

Recommended Posts

לכפר סבאים והשרונאים שכאן:

בפאב של חבר - שונא בר - לשעבר הבית השני ,

ההודעה בפייסבוק:

"הבמה הפתוחה חוזרת !!!

ערב ג"אם למוזיקאים , להקות , והרכבים .

ימי שני... סאונד משובח... חצי ליטר בירה ב-19 שח.

...

כדאי לתאם זמן במה מראש בטל- 054-6682882

למי ששכח... החרושת 8 כפ"ס.

מתחילים ב- 6.8 , יום שני ב-21:00 .

הכניסה חינם!"

מצטער שלא יצא כל כך לעדכן, אבל העליתי את נושא התשלום כניסה בפני שי והוא אכן ביטל אותן, והכניסה היא חינם לגמרי. וללא הגבלת גיל עד כמה שידוע לי. כולם מוזמנים. בכל סגנון ובכל כלי.

חזרתי משם לפני זמן לא רב אחרי ערב ג'אם חביב מאוד, היתה זרימה יפה בין נגנים מנוסים שמנגנים ביחד לבין אנשים יחסית חדשים, זמרים ונגנים, ואולי נפתחו דלתות חדשות והרי זה גם חלק מהעניין בללכת לג'אמים, גם אם לא תמיד הרמה והטעם המוזיקלים מסונכרנים בין כל המשתתפים.

המקום הוא בר חמוד ונקי עם קומת מוזיקה ומסיבות ויש גם גג לדיבורים וישיבות ומשחקי חברה. :)

יש חניה בערב. יש גרם מדרגות די ארוך אך רחב בדרך לפאב.

הציוד כולל מערכת הגברה חביבה שלא יזיק לה איזה כיול מקצועי אקוסטי וחיווטי. אבל יש קווים ומיקרופונים מסוגים שונים. יש מערכת תופים מתוחזקת, בעל הבית הוא אחלה מתופף. שי קריים. ברור מגניב וחבר טוב שלי. יש גם כל מיני כלי הקשה, אקורדיון, גיטרות, בס פריסז'ן SX חביבה שאני מטפל בה מידי פעם, כרגע אין מגבר,  >:(  עירקי נו  ;D  אבל אחלה גבר  ;D

אלא אם בא לי להביא, כרגע יש DI ודרכו זה נשמע אעה בסדר...  אה וגם רמקול מוגבר חזק, אז אפשר לחבר ולנסות בכיף פראמפים למיניהם ואפקטורה ומה לא. הגליאן MB200 הקטן שלי נשמע שם ממש פצצה כ DI ל PA ופראמפ לבוקסה הזאת, ואני מסתובב עם ווירלס אז בכלל אני חוגג  :)

בסה"כ נחמד מאוד, אנשים טובים, אווירה סבבה, לנגן בכיף.

הפרטים למעלה. /M\ :)

תבואו  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעאע למה שני? אינעל הצבא הזה... טוף בהנחה שאני מגיע באיזה חופש... איך קוראים למקום בדיוק ואיפה הוא? והאם אתה ממליץ להגיע עם בוקסה או להסתפק בראש? (Aguilar TH500, נורא קל להביא ושווה את זה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אחראי יא גבר. אבל עם זאת עדיין פרסמת פה בשמו - ואני בדרך כלל לא נוהג להתקשר לבעל המקום לפני שאני מגיע... כולה אומר בסופו של דבר שמעתי על הג'אם הזה מהפורום ואתה פרסמת אז אל תבוא עכשיו ותעלב - אני לא מבקש החזרים על הדלק כולה מציין פה משו - בכל אופן תבדוק עם חבר שלך כי אם כן נשמח לבוא שוב כשכן פתוח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לו סמס עם תעתיק ההודעה שלך. לא חזר אליי. מקווה שהוא בסדר..לך תדע.. אבל באמת חבל. גם אני מתבאס שפירסמתי מקום וכשבא מישהו אז היה סגור. לא נעלב. אבל יותר מזה אני לא יכול לעשות. אני בעצמי לא מגיע כל פעם.

והדלק זה באמת סיוט!  >:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 שנה מאוחר יותר...

אני מהאחראים על הבמה פתוחה באברהם הוסטל שבדוידקה (לא האברם בר שגם בדוידקה), זה לא בקטע של ג'אמים אלא יותר אנטרטיימנט וזה כיף לאללה, כל יום ראשון ב9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא סבבה אם לנגן עם קחון או דרבוקה (שיחכו לכם שם), או כל ציוד שהמתופף יביא, הבאס והגיטרה יחכו לכם שם (אלא אם תרצו להביא את שלכם), תעשו שניים שלושה שירים בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...