Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

הארווי ברוקס - הבסיסט שניגן עם דילן, הנדריקס ומיילס דייוויס, עכשיו ירושלמי

huckbuc

Recommended Posts

איש מקסים, גר לידי..  לקחתי אצלו שיעור פעם מתוך סקרנות. plays the blues, הרבה feel ונגינה פשוטה ואפקטיבית. חבל שלא הרחיב עוד על ה bottom נראה לי שזה משהו שיש הרבה מה ללמוד ממנו, לא מה מנגנים אלא איך הוא תופס את התפקיד של הבסיסט בלהקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, נועם, איזה כיף לך.  הכתבה ממש עשתה לי חשק לקחת אצלו גם כן שיעור.

אילן, כולנו מצפים ממך להרצאה מלומדת על הפרסיז'ן שבתמונה, עם ניתוח מדויק של ההיסטוריה של כל מולקולה.  לנוחיותך, הנה עוד תמונה:

image.thumb.png.223e2c9098e0777b8ff25c70351d97d6.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.4.2020 at 14:52, huckbuc כתב:

אילן, כולנו מצפים ממך להרצאה מלומדת על הפרסיז'ן שבתמונה, עם ניתוח מדויק של ההיסטוריה של כל מולקולה.  לנוחיותך, הנה עוד תמונה:

פנדר פרסיז'ן בצבע שנקרא רשמית Walnut אבל הוא כמובן לא וולנאט אלא צבע חום שקוף על גוף ash. זה היה אחד הצבעים הפחות מצליחים של פנדר, ידוע יותר בשמות mocha וגם poopy brown. במשך שנים בטבלאות התימחור של סוחרי וינטאג', איפה שיש למשל תוספת מחיר עבור קאסטום קאלר מסוימים, יש רק שני צבעים שגוררים הפחתת מחיר ביחס לצבע סטנדרטי (לרוב סאנברסט): אנטיגואה ומוקה. אלה שני צבעים שבמשך שנים היה קשה מאוד למכור. היא בין 1976 ל-1980 לפי הפונט על ההדסטוק. הגימור במצב על הפנים לפי התמונה, התאמב-רסט הועבר מעל הפיקגארד - דבר שמחייב קדיחת עוד שני חורים בגוף, ומישהו כמובן הוסיף מתישהו פיקאפ J אחורי ונוב ווליום נוסף. ואלוהים יודע מי סידר לו את האינטונציה בגשר בזמן הצילום אבל אני מקווה שמאז הוא או מישהו אחר כבר סידר את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו...? הוא ירושלמי החל מ-2009... לא ברור מדוע הארץ נזכרו לשלוף אותו מהבוידעם דווקא עכשיו.

בהחלט איש עם חתיכת סיפור חיים, נקווה שהחיים בארץ יטיבו עמו. לא פשוט להיות מוזיקאי מזדקן ונטול אמצעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...