Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

קונטרבס 3/4 סיני "מתקדם"

Cripe

Recommended Posts

(לא מהכלים הפשוטים שקונים ב4000 שקל!)

קונטרבס סיני "מתקדם", קטן וורסטילי מאוד.

נמכר עקב חוסר שימוש, אופנוע חדש וחוסר התחשבות מצד המציאות.  :D

נראה ובעיקר נשמע טוב, נוקה בתדירות גבוהה.

אני לא מבין גדול וגם לא מתיימר להיות, הבנתי שמוכרים כלים כאלו ב18.

אני דורש 13 ומוכן להתגמש קצת אבל לא לשפגט. 

אין טעם לשאול שאלות אני באמת לא מבין גדול, לבוא לראות ולהחליט.

ימכר עם סטנד של הרקולס וקשת "פשוטה".

אני גר בדרום ת"א

0543261670

mv5iqw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתיקח אותו לבונה כינורות ותחזור עם כמה פרטים הכרחיים. למשל, האם הוא פלייווד (דיקט), עץ מלא או הייבריד. למשל, האם הפינגרבורד הוא אבוני או משהו אחר. האם הוא פלאטבק, או ראונדבק. מאיזה תוצרת הוא (מה כתוב על המדבקה, כולל דגם). בלוק רה או בלוק מי במול. מי עשה סטאפ ומתי. דברים כאלה. זה יעזור לך למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאפשר לראות דבר כזה בתמונה כזאת. צריך לראות חתך צד של הטופ - בשוליים, או בשוליים הפנימיים של חורי ה-f, ושם תוכל לראות אם זה carved top או דיקט. אם תאיר בפנס לתוך הגוף תוכל לדעת אם הגב הוא דיקט או עץ מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לוקאץ' המון תודה על העזרה והטיפים והכל, אבל רק הכאב ראש של "להוציא את זה מהבית" יעלה לי בבריאות ששווה זהב עבורי.  :)

שאתה מציג את זה ככה, אני לא אתנגד אפילו אם מישהו סתם יבוא לבדוק אותו ולהגיד לי מה זה. אני מוכן לשלם גם הוצאות על הדלק, למתנדב האמיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אתה צריך לראות את השוליים של הטופ, להסתכל על השוליים מהצד, או בחורי ה-f. בעץ מלא אתה תראה את הגריין (ה"קווים") חוצים את כל העובי מצד לצד. יהיה קל להבחין בזה בחלק התחתון של הגוף (ליד הרגלית). במקרה של דיקט אתה תראה שכבות סנדוויץ', או שהכל יהיה צבוע כדי שלא תראה את הסנדוויץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראתי את הפוסט הזה לבחור מהעבודה שמאוד מעוניין בקונטרבס (כלשהו) , איך לך דרך לברר עוד פרטים?, כרגע זה דיי חתול בשק ו-13 אלף לא באים ברגל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי כמו שאמרתי, אני לא ב"לחץ" למכור (לא תמצאו את המודעה ביד 2 כי זה יבזבז לי הרבה מאוד זמן ועצבים שאין לי.) והאמת שזה קצת עצוב לי, אבל אני מוכר נטו מחוסר שימוש והעדפה שהכלי יחיה וינגן. (אני חורש את החשמליות שלי 6-7 שעות ביום, בקונטרבס אני נוגע פעם בשבוע. לחצי שעה. אני מרגיש שהוא מוזנח ושחבל על הכלי המבוזבז. בלי האופנוע והקטע של לוותר על האגו שלי ולהגיד שנגן קונטרבס אני לא, לא הייתי מוכר.)

ולגביי אותו חבר - אתם מוזמנים לבוא להתרשם וגם אם לא ימצא חן בעינייכם אין חובת קניה ככה נוכל גם לגלות מעט פרטים נוספים אודות הכלי (ששוב, אין לי כ"כ דרך להוציאו מהבית ולקחת לבונה..) המחיר שוב, גמיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קונטרה סיני משלמה - עץ מלא - גם אצלי הF צבועים שחור אבל אפשר לראות שזה חתיכה אחת ולשכבות מודבקות - תנסה לראות קצת יותר לעומק - תרגיש עם האצבע תוריד משם את האבק עם טיפה טיפה מים תראה אולי אתה תגיע למשו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה לפחות הפרונט והצדדים נראים עץ - אם הקונטרה עץ מלא זה גם הגיוני שאמרו לך ששווי הכלי 18 אלף שקל - כלי סיני עץ מלא חדש עולה 20 אלף שקל אחרי סידורים של שלמה רויאל - קניתי אחד לפני חודשיים (סיפור ארוך עם תאונת אוטו, קונטרה שבור וביטוח אנגלי  :)) אז תבדוק את הפרטים טוב טוב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר להגיד לפי התמונה הזאת שום דבר בעניין עץ מלא או דיקט.

כמה הבס שוקל? תעמוד איתו על המשקל ואחר כך בלעדיו, ותחשב את ההפרש. אני שואל כי זה עשוי לתת רמז אם הבס הוא דיקט או עץ מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרונט רואים קווי מתאר ברורים של עץ כמובן שזה יכול להיות דיקט ושהשכבה האחרונה היא יותר גסה - בדר"כ דיקט יהיה חלק יותר - אני אומר ממה שנראה בתמונה. מעבר לזה על הצדדים יש דוגמת עץ שדיי קשה לזייף - שוב באמת קשה לדעת רק לפי תמונה אבל אם תמחרו את הכלי ב18 אלף שקל זה הגיוני שלפחות חלקו עץ... כמובן שזה בא בחשבון רק אם המתמחר הוא בונה מקצועי שבאמת יודע לתת הערכת מחיר...

חוץ מזה אני מרגיש שזה לא בסדר לחלוק על דעתך.. קטונתי... תקשיב לאילן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרונט רואים קווי מתאר ברורים של עץ

גם על הריצפה בחדרי הילדים שלי יש קווים ברורים של עץ, והיא בכל זאת למינציה מפלסטיק שקניתי באיקאה לפני עשר שנים ב-55 שקל למטר מרובע.

לכל כלי למינציה (דיקט) יש קווים של עץ. זה שמדובר בדיקט לא אומר שזה נראה כמו לוח דיקט מהנגרייה.

אבל אם תמחרו את הכלי ב18 אלף שקל זה הגיוני שלפחות חלקו עץ

רוצה לקנות תלתל של אלוויס ב-28,000 דולר? נשבע לך שהוא של אלוויס, והנה ההוכחה: אחרת מאיפה המחיר? ההיגיון מחייב שזה של אלוויס אורגינל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לקנות תלתל של אלוויס ב-28,000 דולר? נשבע לך שהוא של אלוויס, והנה ההוכחה: אחרת מאיפה המחיר? ההיגיון מחייב שזה של אלוויס אורגינל.

ההיסטוריה של האנושות במשפט אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורי כמו שאמרתי, אני לא ב"לחץ" למכור (לא תמצאו את המודעה ביד 2 כי זה יבזבז לי הרבה מאוד זמן ועצבים שאין לי.) והאמת שזה קצת עצוב לי, אבל אני מוכר נטו מחוסר שימוש והעדפה שהכלי יחיה וינגן. (אני חורש את החשמליות שלי 6-7 שעות ביום, בקונטרבס אני נוגע פעם בשבוע. לחצי שעה. אני מרגיש שהוא מוזנח ושחבל על הכלי המבוזבז. בלי האופנוע והקטע של לוותר על האגו שלי ולהגיד שנגן קונטרבס אני לא, לא הייתי מוכר.)

ולגביי אותו חבר - אתם מוזמנים לבוא להתרשם וגם אם לא ימצא חן בעינייכם אין חובת קניה ככה נוכל גם לגלות מעט פרטים נוספים אודות הכלי (ששוב, אין לי כ"כ דרך להוציאו מהבית ולקחת לבונה..) המחיר שוב, גמיש.

השאלה הגדולה היא ....

איזה אופנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הT2 של סאן יאנג, נכון אמנם סאן יאנג וקצת יקר.. אבל אני לא אוהב את הקטע של ה"שכיבה" כמו בבייבי נינג'ה. (שהיה לי בגדול תקציב אליו, אבל ידעתי שזו גניבה בדוקה + חוסר נוחות אולטימטיבי.)

אחלה אופנוע, קיצר. נורא נוח לעיר, עוד לא יצאתי איתו להורים.  :D

ולצורך המחשה : http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/483373_114350592050302_192903932_n.jpg .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כשלא ידוע מה מוכרים אז גם לא בטוח מה קונים... אם אני יודע משהו על אנשים שקונים באינטרנט זה שהם רוצים לראות את כל המידע ולהתקשר אם זה מתאים, כשאין מידע והמתעניין יודע מראש שהוא עתיד לשאול מלא שאלות שכניראה לא יהיו תשובות עליהן הוא פשוט מעדיף לא לצלצל... שוב במיוחד כשמדובר בסכום כסף לא קטן.

לצורך העניין הבחור מהעבודה שלי שהתעניין לא מבין בקונטרבסים כמו שאני לא מבין אז לא לי ולא לו יש טעם לצלצל.. גם אחרי שאמרתי לו שנלך לראות הוא אמר לי שהוא לא יכול לבוא לראות משהו שהוא באמת קלולס לגביו והוא בטח לא ילך לראות משהו שהמחיר שלו גבוה ואין עליו שום מידע.

הוא יודע דבר אחד שהוא מעוניין לקנות קונטרבס אבל הוא גם רוצה לדעת שיש אמא ואבא לכל סכום שהוא הולך להוציא, כרגע זה יותר סיטואציה של לך תוכיח שיש לך אחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...