Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

פרויקט הפרטלס שלי

lukatch

Recommended Posts

גמרתי להרכיב היום. 

צוואר פנדר 1978 פרטלס מקורי (בלי סימנים), עם המפתחות המקוריים

גוף MJT בהזמנה - ash, קל מאוד (4lbs), סנברסט כמו פנדר 70s, מדיום רליק

גשר פנדר ישן

פיקאפ P של Tonerider

פיקאפ J פורק ע"י @RT מפנדר יפאנית

מעגל V/B/T (מאסטר ווליום - באלאנס פיקאפים - מאסטר טון) ללא חוטים - הכל מעגל מודפס, של Richter

הכל, כולל עלויות משלוח ומע״מ, הסתכם ב-4,150 ש״ח 

FL_PJ_MJT.thumb.JPG.4e06c3001cd35ba7eb32ddda6290cc72.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, RBU2003 כתב:

אפרופו פרטלס, חשבתי על פריטלוס הוושבורן הראשונה שלי. אני צריך לקחת את זה למקצוע או שאני יכול לבצע את ההליך בעצמי...

התשובה פשוטה: אם אתה יודע איך אתה יכול לבד. אם אתה לא יודע עדיף שתיקח לבעל מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, RBU2003 כתב:

אפרופו פרטלס, חשבתי על פריטלוס הוושבורן הראשונה שלי. אני צריך לקחת את זה למקצוע או שאני יכול לבצע את ההליך בעצמי...

הוושבורן הראשונה שלך כבר מרגע קנייתה משקשקת מפחד כי היא יודעת שהרגע הזה יגיע מתישהו. סתם, שתהיה מודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שנים מאוחר יותר...

נראית נהדר! ויפה מאוד שאם כבר מרכיבים בס חלקים בlayout של ג'אז בס אז עושים את המתבקש ומסדרים את האלקטרוניקה כפי שסידרת (ולא VVT)

שאלות:

1. למה צוואר פרסיז'ן?

2. למה ספליט קוייל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כי זה הצוואר שהיה לי, שנים הוא שכב אצלי, ופנדר לא עשו ג'ז בס פרטלס לא מסומנת, רק פרסיז'ן. אין לי בעיה עם זה כי אני רגיל לפרסיז'ן הרבה יותר מאשר ל-J. 

2. זה התחיל בעיקר כי הצוואר הוא וינטג' ולא רציתי שבגלל זה הבס תוצג אי פעם כפנדר וינטג' אמיתית - הייתי חייב משהו שיראה מיד שהגוף הוא לא פנדר. אבל זה ממש עובד טוב. הפיקאפ ששמתי (Tonerider) הוא מצוין. זה גם נחמד שיש לי משהו קצת ייחודי, שאם היו בו שני J הוא היה נראה כמו "אה, אז עוד אחד בנה ג'ז בס בהשראת ג'אקו". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...