Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

תראו איזה סלב התחיל לנגן בס

tomersg

Recommended Posts

בנויות במזרח ובגלל זה הן כאלה זולות. זה הכל
מה הבעיה איתן? תלוי את מי שואלים. אני אישית חושב שעם סטאפ טוב ואולי (רק אולי) החלפת פיקאפים הן ישמעו טוב מאוד

סתם לצורך העניין: כל יום שלישי אני מנגן על בס איבנז SG200 שעלתה בסביבות האלפיה - נראה לי הבס הכי זולה שיש להם.
כבר 4 שנים שהיא עובדת כמו סוס בלי תקלות, דורשת תחזוקה סופר מינימלית. והסאונד שלה סבבה לגמרי. 
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, נכנסנו לדיון על האם גיטרה זולה היא בהכרח גרועה? אז ככה. מתחת למחיר מסוים, גם בהתחשב בכוח העבודה הזול במזרח אסיה, המשמעות היא בדרך כלל אלקטרוניקה נחותה ולא מעט בעיות. זה לא סוף העולם (למרות שכבר ראיתי גיטרות סיניות שההשקעה הנדרשת כדי להביא אותן למצב נגינה בסיסי יקרה יותר ממה שעלתה הגיטרה כולה). אבל יש כלים מאוד זולים שהם טובים - פשוט צריך לדעת לבדוק, וקצת ניסיון בסט-אפ בסיסי. מצד שני... האם גיטרה יקרה היא בהכרח טובה? אני חייב לציין שרוב האלמביקים שניגנתי עליהם, כלים של הרבה יותר מדי אלפי דולרים, אפילו במתנה לא הייתי לוקח הביתה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בתור אחד שניגן עד עכשיו (3 שנים) על ibanez GSR200 שעלתה 650 שקל ביד שנייה היא באמת בסדר, נשמעת גרוע אבל קלה כמו נוצה ונוחה מאוד, צוואר ממש דק, לא התקלקלה בכלל פרט לנוב שיצא מההברגה וב20 שניות חזר למקום. מחר אני קונה סטינגריי, הולך להיות כבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...