Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מה זה הדבר הזה?

nemo

Recommended Posts

מה שזה בעצם עושה זה משתיק את המיתרים הפתוחים.

בסיסטים משתמשים בזה לעשות סלאפ שיהיה מושתק , וגיטריסטים לרוב משתמשים בזה בשביל שעושים טאפינג או דברים שמצריכים הרבה דיוק ולא רוצים שישמעו את המיתרים האחרים שלא נוגעים בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סקראנצ'י, כזה שעושים איתו קוקו בשיער. שמים אותו מאחורי הנאט כשהוא לא בשימוש, ואם מנגנים טאפינג, אז מגליצ'ים אותו לשריג הראשון, כדי שיאטום את המיתרים הפתוחים שלא יפריעו (כי בטאפינג אין לך יד שלישית שתאטום את המיתרים הפתוחים).

הרוב שמים סקראנצ'י שלקחו מאחותם הקטנה, אבל ברשת תמצא כמובן דגמים ייעודיים לבס, שעולים כמובן יותר - ועושים בדיוק את אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה קיבלתי אחד כזה עם בס שקניתי יד שניה. זה עושה בדיוק מה שאילן מתאר אבל יותר טוב מסתם גומיית בד נמתח לשיער. סוג של קאפו רך שמאפשר לכוון לחץ באופן שווה על כל המיתרים. נחמד.

בהתחלה חשבתי שאתה שואל על הבס. זו בס של חברה איטלקית בשם Laurus.

אני לא מבין למה אנשים מתעקשים להדגים סלאפ עם flatwounds. זה נשמע כ"כ גרוע לעומת rounds.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סקראנצ'י, כזה שעושים איתו קוקו בשיער. שמים אותו מאחורי הנאט כשהוא לא בשימוש, ואם מנגנים טאפינג, אז מגליצ'ים אותו לשריג הראשון, כדי שיאטום את המיתרים הפתוחים שלא יפריעו (כי בטאפינג אין לך יד שלישית שתאטום את המיתרים הפתוחים).

הרוב שמים סקראנצ'י שלקחו מאחותם הקטנה, אבל ברשת תמצא כמובן דגמים ייעודיים לבס, שעולים כמובן יותר - ועושים בדיוק את אותו הדבר.

קוקיה. (אין דבר שאני אוהב יותר מלתקן עורכי לשון לשעבר!)

אני משתמש בקוקיה שגנבתי לאחותי, וזה עושה את העבודה יופי. היא גם מעמעמת קצת את המיתרים הפתוחים כשהיא צמודה לנאט ומבטלת הרמוניות, קצת כמו שהאצבע שלוחצת על המיתר בשריג גונבת קצת הרמוניות.

כשזה לא סלאפ, אני ממש אוהב את הצליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...