Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

הchunk cystems 00 funk מוצע למכירה ב175 דולר בtalkbass.

Guest shai-

Recommended Posts

יש מגוון רחב של מוצרים המוצעים למכירה בטוקבייס, בקשת רחבה של מחירים. יש גם באתרים נוספים. יש גם באיביי.

מה גורם לך להפנות את תשומת ליבנו לשם בכלל ולמודעה הזו בפרט? זה בן דוד שלך מוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

זה פדל מבוקש ומצוין, רוב הדברים שמוכרים שם זה פדלים די סתמיים.

לא תמצא את הפדל הזה במחיר הזה בשום מקום... בטח שלא באיביי.

(תאמין לי, אני חיית איביי)

600 שקל? עולה ברעש געש 1400 חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

$175 זה 630 ש"ח לפני עמלת המרת מטבע.

תוסיף לזה עוד $30-60 משלוח, לפי קריזת המוכר, אם הוא בכלל מוכן לשלוח לכאן.

תוסיף מע"מ.

תוסיף עמלת דואר חדשה.

תוסיף עוד כל מיני היטלים שעשויים לצוץ.

אין אחריות.

מהפינה הקטנה שלנו כאן זה לא נראה לי כזה שוס....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סורק מדי פעם את האתר ומחפש מכירות שוות.

וזאת בהחלט עונה על ההגדרה..

אם מבקשים מהמוכר לכתוב על החבילה $40 דולר למשל, לא משלמים מכס או מס מסוג כלשהו.

(אם משלמים בפעמיים ומביאים למכס את הקבלה על 40$) אז זה מסדר את העניין.

[כי הרי זו מכירה של פריט יד שניה - הוא יכול למכור לך מגבר של סולדנו ב2 דולר אם בא לו] העיקר שיכתוב used.

רק ש.. במכס לא מקבלים קבלת paypal של תשלום על מוצר כלשהו בלי שכתוב שם המוצר.. אז צריך לדאוג גם לזה.

בכל מקרה זה אחלה פדל, במחיר טוב. ולשלוח פדל כזה עולה גג 25 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני מכרתי פדאל כזה פה בפורום לא מזמן.

זה באמת אחלה פדאל וגם אחלה מחיר. ברעש געש לא תמצאו חדש ב-1400, פשוט כי אין להם במלאי (לא היה כבר במלאי במשך יותר משנה, וגם לא סביר שיחזור בקרוב).

מידי פעם יש מציאות ב-talkbass, שווה להסתובב שם, קניתי משם Boss BF-2 שזה פלאנג'ר וינטאג' מטורף ב-60$ :)

לדעתי זה ממש סבבה שיפרסמו פה מציאות טובות שאנשים נתקלים בהם בפורומים בחו"ל, זה אף פעם לא מזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט ולא נתקל בדברים טובים למכירה בטוק בס שהמוכרים גם מוכנים לשלוח מחוץ לארה"ב.

אני מדבר על גיטרות.

בפדאלים אני כמעט ולא מתעניין.

יש להם את כל הסיבות בעולם לא לרצות לשלוח מחוץ לארה"ב. אני במקומם גם לא הייתי מסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין את הראש שלהם, ולדעת להגיד את הדברים הנכונים.. והם ישלחו לכל מקום.

קודם כל דבר ראשון, אתה אומר להם שאתה מוכן לשאת בכל הוצאות המשלוח והטיפול. (זה לא כזה ברור בפורומים שם).

שנית, אתה אומר שהאחריות למשלוח הבינלאומי היא עליך. (אין לזה הרבה משמעות - כי חברת השילוח - דואר או פרטית תפצה במקרה של נזק או אובדן), אבל זה משהו סמלי.

שלישית - אתה ממליץ למוכר על איזה שיר טוב\להקה שאתה מכיר, ומתידד איתו בשיחה של 2-3 הודעות, והוא אפילו יוסיף לך כרטיס ברכה.

(ואני אומר את זה בתור מישהו שקנה קרוב ל10 מגברים מחו"ל,בוקסה,  עשרות אפקטים, ועוד טריליון ואחד שטויות ואפילו החליפו לי מגבר שהתקלקל (שקניתי מבנאדם פרטי) באחד חדש ישירות מהחברה).

ולא לרשום:

Hi, I live in Israel, would you ship it over here?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתחרה בך אבל יש לי ניסיון מספיק עשיר כדי לנהל את הויכוח הזה...

אם האדם בצד השני אינו בקיא בחומר ולא ניכווה בעבר יש סיכוי גדול שתצליחו לשכנע אותו לשלוח - לפי מתודת שי.

אם הוא כן בקיא או שמע סיפור או שניים מחברים אין שום סיכוי ששי יצליח לשכנע אותו לשלוח לפי התנאים שלו (של שי).

הדרך היחידה הבטוחה בשבילו לשלוח זה אם הכסף מועבר אליו בהעברה בנקאית - כזו שהיא בלתי הפיכה.

מכיוון שהדרך המקובלת עלינו לשלם על עסקאות היא ע"י פיי פאל  ולרוב מבקשים שהמשלוח יהיה דרך USPS שזה שליש מחיר מפדקס או ups - ותמיד מבקשים להצהיר על ערך נמוך (וזה הערך המבוטח) - המוכר שם עצמו בסיכון.

אם הקונה טוען שהחבילה לא הגיעה או הגיעה קרועה וחסרה ותובע את כספו חזרה המוכר נשאר עם התחתונים ביד. ואם הוא מצליח לקבל דמי ביטוח זה על הערך הנמוך שהצהיר...

זה אולי נשמע תלוש אבל העולם (וישראל בתוכו) מלא בתחמנים ושקרנים ונוכלים ואנשים בארה"ב נעקצים לא פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב.. זה שאמרתי "לפחות" הזכיר לי בדיחה:

אחד מנסה את מזלו ביומו הראשון בעבודה בחנות כלבו.

בסוף יום העבודה בא אליו הבוס, שואל אותו: נו ג'וני, לכמה אנשים מכרת היום?

הממ, לאחד.

לאחד??? זה הכל?? טוב נו... בכמה כסף מכרת לו?

100,000 דולר.

מה?? איך לעזאזל עשית את זה?

טוב.. הגיע לכאן איש אחד הבוקר, ומכרתי לו חכה.

אח"כ עשיתי איתו קצת סיבוב בחנות והוא התלהב מחכה טלסקופית עשויית קרבון, אז הוא לקח גם אותה.

אחרי כמה דקות שכנעתי אותו לקנות את אחת הסירות החדשות שעומדות בתצוגה, והתברר שאין לו איך להסיע אותה,

אז מכרתי לו טנדר עם עגלה נגררת מאחורה.

הבוס: כל זה והוא בסה"כ הגיע לקנות חכה?

לא, הוא בכלל בא לקנות טמפונים לאשתו, אז אמרתי לו שאם כבר הלך הסופשבוע, שלפחות ייצא לדוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...