Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

הזמנה thomann

Basskik

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מעוניין להזמין thomann או מגירמייוזיק או מ sweetwater.

ציוד אולפני .קצת מתקשה בעליות שילוח וכו

מבחינת שירות הלקוחות טומאן באמת עונים 

השאלה לגבי מחירים מה יותר זה ואיפה 

מדובור במוניטורים וכרטיס קול 

אשמח לעזרה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם כולם, Sweetwater הכי טובים, אין בכלל ספק.

קח בחשבון שלא כל דבר הם ישלחו לארץ בגלל הסכמי יבוא של יצרנים למיניהם.

אם יש משהו ספציפי שאתה רוצה לקנות מהם והם לא שולחים לארץ אתה תמיד יכול להשתמש בשירות של uShops שהם מעולים.

עלות משלוח בדרך כלל תדע תמיד מראש. תוסיף את מה שאתה רוצה לקנות לסל ובשלב התשלום תדע עלויות משלוח.

Sweetwater משתמשים בשירות של פדקס למשלוחים לארץ. יש להם הסכמים איתם ולכן מחירי השילוח די זולים יחסית ואתה תקבל את ההזמנה שלך תוך מספר ימים עד הבית.

קח בחשבון שמעבר לעלויות שילוח יהיה לך תשלום של מע״מ על סך 17% מערך ההזמנה + מחיר המשלוח. את זה אתה תשלם לחברת ההובלה.

כמו כן, החברות הגדולות כמו UPS, FedEX ו-DHL גובות עוד עמלות למיניהן כמו אגרת מחשבף אגרת ביטחון, עמילות מכס... העמלות האלה נעות בין 150 ל-250 ש״ח.

זה בגדול מה שאתה צריך לדעת.

תעשה שיעורי בית, תשווה מחירים וקבל החלטה.

לפעמים לא שווה לחסוך 100 ש״ח בשביל הכאב ראש של יבוא אישי, בטח שאם מדובר במוצר שאתה צריך עליו אחריות.ֿ ויש יבואן מסודר בארץ.

מקווה שזה עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, iBass כתב:

מניסיון עם כולם, Sweetwater הכי טובים, אין בכלל ספק.

קח בחשבון שלא כל דבר הם ישלחו לארץ בגלל הסכמי יבוא של יצרנים למיניהם.

אם יש משהו ספציפי שאתה רוצה לקנות מהם והם לא שולחים לארץ אתה תמיד יכול להשתמש בשירות של uShops שהם מעולים.

עלות משלוח בדרך כלל תדע תמיד מראש. תוסיף את מה שאתה רוצה לקנות לסל ובשלב התשלום תדע עלויות משלוח.

Sweetwater משתמשים בשירות של פדקס למשלוחים לארץ. יש להם הסכמים איתם ולכן מחירי השילוח די זולים יחסית ואתה תקבל את ההזמנה שלך תוך מספר ימים עד הבית.

קח בחשבון שמעבר לעלויות שילוח יהיה לך תשלום של מע״מ על סך 17% מערך ההזמנה + מחיר המשלוח. את זה אתה תשלם לחברת ההובלה.

כמו כן, החברות הגדולות כמו UPS, FedEX ו-DHL גובות עוד עמלות למיניהן כמו אגרת מחשבף אגרת ביטחון, עמילות מכס... העמלות האלה נעות בין 150 ל-250 ש״ח.

זה בגדול מה שאתה צריך לדעת.

תעשה שיעורי בית, תשווה מחירים וקבל החלטה.

לפעמים לא שווה לחסוך 100 ש״ח בשביל הכאב ראש של יבוא אישי, בטח שאם מדובר במוצר שאתה צריך עליו אחריות.ֿ ויש יבואן מסודר בארץ.

מקווה שזה עזר.

המון תודהנעל המענה המיקצועי.אני עדיין חושב שטומאן יותר זולים יש מוצר ספציפי שאני מחפש.ולפעמים זה שווה וחסכון ענק לעומת הארץ.אני רק לא מבין איך לחשב פלוס מינוס בכללי כמה יכול לעלות לי מוצר שנכנס לארץ .אולי איזה מחשבון או משהו אני אשמח אם תיתן לי כיון.אפשר לדבר איתך בפרטי?

תודה רבה איש יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, iBass כתב:

למיניהם.

אם יש משהו ספציפי שאתה רוצה לקנות מהם והם לא שולחים לארץ אתה תמיד יכול להשתמש בשירות של uShops

זה אופציה שמופיעה שם בבחירת המשלוח?

אני מאוד חדש בנושא הביקורת על טומאן ברשת טובה יותר עדיין אין לי מושג ואני קצת לא מבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי לך בפרטי ואני כותב גם כאן למען אחרים:

הדוגמא שלך היא דוגמא קלאסית למוצר שלא כדאי להזמין מחו״ל. הוא נמכר במחיר סביר מאוד בארץ, עלות המשלוח והמיסים תביא אותך לאותו המחיר שהוא נמכר בארץ אם לא יקר יותר, בארץ אתה מקבל אחריות, אתה יודע בדיוק כמה תשלם, אתה יכול לפרוס לתשלומים, ואתה מקבל את המוצר ביד במקום.

לא כדאי. החלטה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אהלן,

באיחור קל אבל אני מצטרף לשאלה. 

כתבת ש"קח בחשבון שלא כל דבר הם ישלחו לארץ בגלל הסכמי יבוא של יצרנים למיניהם."

אני מחפש את הגיטרה הבאה:

https://www.sweetwater.com/store/detail/PBassAO6RLPB--fender-american-original-60s-precision-bass-lake-placid-blue

בכלי זמר אמרו שהיא לא במלאי וכרגע בגלל המצב הם גם לא ממש מתכוונים להזמין ולהחזיק במלאי את הדגם הנ"ל מה שאומר שאני צריך להזמין במיוחד (ואז אני גם נקרע במחיר וגם משלם להם אקסטרה על משלוח). האם בכל זאת Sweetwater לא ישלחו לי את הגיטרה לארץ למרות שזה לא דגם שכרגע בכלל נמכר בארץ?

יש לציין שעשיתי Checkout באתר ועצרתי ממש לפני התשלום. לא קיבלתי שום הודעה שהמוצר הנ"ל לא נשלח לארץ אבל לא בא לי לגלות את זה רק כשיתקעו לי את הגיטרה במכס.

תודה מראש לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין קטן במשלוחים של גיטרות, אבל לא נראה לי שאתה צריך לדאוג מהעניין הספציפי שהעלית.  אם סוויטווטר מחויבים מול יצרני גיטרות מסוימים לאיזשהן הגבלות ייצוא לישראל, אז הם אמורים לא לשלוח בכלל לארץ את הכלים ה"אסורים".  אם הם משום מה כן שלחו למרות האיסור, ההסכמים של סוויטווטר ממש לא מעניינים את המכס וזה לא מתפקידו לאכוף אותם.  (כמובן שהמכס יכול לעשות צרות אחרות.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, המכס הוא לא ההוצאה לפועל של פנדר והסכמי הבלעדיות שלהם.

השאלה היא אם סוויטווטר יראו את הכתובת שלך בהזמנה ויודיעו לך שהם לא יכולים לשלוח מוצר שיש לו בישראל יבואן בלעדי. בכל מקרה, לא מזיק לנסות. מה יש לך להפסיד מזה?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאין לי ממש מה להפסיד, פשוט רציתי לעשות את זה עם מינימום סיבוכים.

אבל אני אבדוק את זה השבוע...מקרה הכי גרוע נשתמש ב-Ushops.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

פלוס ענק על סוויטווטר.
לא יצא לי להזמין מהם המון אבל כל פעם שהזמנתי היה מישהו בצד השני שהייתי יכול לפנות אליו.
לגבי המשלוח עם פדקס - דבר עם סוויטווטר לפני ההזמנה כי הבנתי שיש אופציה לשלוח גם עם USPS.
יקח יותר זמן (כי דואר ישראל) אבל חוסך את כל העמלות ההזיות של פדקס ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...