Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

YYZ >=< JAZZ ?

RT

Recommended Posts

אוקיי, מי מתנדב לתת רשימת האזנה מומלצת (וקצרה...) ל-Rush?  הם חור בהשכלה שלי.

ונכון שהבסיסט בקליפ הנ"ל דומה לאללה לטרוור נואה, המגיש של הדיילי שואו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלאסיקות זה Moving Pictures (1981) או Permanent Waves (1980)  או Power Windows (1985), אבל אישית אני הכי אוהב את אלבום הבכורה שלהם, Rush משנת 1974.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, huckbuc כתב:

רשימת האזנה מומלצת (וקצרה...)

אין רשימה קצרה.

אלבומים נוספים:

Signals
2112

Hemispheres 

A Farewell to Kings

Exit Stage Left

לפני 43 דקות, lukatch כתב:

אלבום הבכורה שלהם, Rush משנת 1974.

באלבום הזה ניל פירט עדיין לא היה בלהקה. Enough said.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד Roll The Bones  (כולל) אני אוהב מאד מאד את כל מה שהם הוציאו. אבל אם לבחור את ה-אלבום שהכי עשה לי את זה, זה יהיה -Power Windows. האלבום שפשוט הפיל אותי לרצפה וכ"כ הרבה שנים מאז, עדיין ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Power Windows זה האלבום הראשון עם ה-Wal השחורה. כשהוא יצא שמעתי אותו עשרות פעמים. בשמיעה ראשונה הופתעתי מהשינוי הדרמטי בצליל של הבס, התרגלתי עד אז לשמוע אצל גדי את הסכינים של הריקנבאקר, ופתאום משהו עגול יותר ועם מידריינג'. 

image.thumb.png.a0bc4f28ee18049721b0b43b0cdf4878.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, lukatch כתב:

Power Windows זה האלבום הראשון עם ה-Wal השחורה. כשהוא יצא שמעתי אותו עשרות פעמים. בשמיעה ראשונה הופתעתי מהשינוי הדרמטי בצליל של הבס, התרגלתי עד אז לשמוע אצל גדי את הסכינים של הריקנבאקר, ופתאום משהו עגול יותר ועם מידריינג'. 

image.thumb.png.a0bc4f28ee18049721b0b43b0cdf4878.png

אצלי זה היה באופן לא כרונולוגי. האלבום הראשון ששמעתי אותו עם ה WAL היה Preso שמאד אהבתי (במיוחד את השיר הראשון , Show Don't Tell) . אבל Power Windows פשוט העיף אותי כמו שמעט אלבומים הצליחו. אני מאד אוהב את הנגינה שה WAL הצליחה להוציא ממנו. זה מדהים איך שכל גיטרה מוציאה מהנגן משהו אחר. ה WAL לא מנסרת כמו ה RIC אבל יש לה פאנצ' אדיר ולא רק בגלל שהיא אקטיבית. לעומת זאת ממש לא אהבתי את מה שה JAZZ BASS  עשתה לנגינה שלו (חוץ מ - Tom Sawyer) סאונד ונגינה מאד "בוץ".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...