Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

לגבי המחיר... :)

Hamami

Recommended Posts

הפודרה כמובן נשמעת פי 500 יותר טוב. אין לי ספק שהיא יותר נוחה פי 1000. לגבי המחיר, שום סאונד של בס לא שווה $16K. אז מה? המחיר כזה מכיוון שישנם אנשים שישלמו אותו. זה הכל. דעתך על התמורה (כמו גם דעתי) חסרת חשיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז למדנו כאן שעם מגבר טוב, גם בס זול מאוד נשמע מצוין. ולמה לא, בעצם. גיטרות זולות עברו הרבה מאז שנות ה-60 וה-70. זה כבר לא הזוועות הסובייטיות ולא הכלים היפאניים של שנות ה-60 שגם הם היו באיכות סובייטית. יש היום לא מעט גיטרות דיקט מזרח-אסיאתיות שאחרי סט-אפ בסיסי הן יותר נוחות ונשמעות יותר טוב מלא מעט פנדרים וינטאג' משנות ה-70. פודרה, עם זאת, הן עדיין לא. 

מה שאני לא מבין מהסרטון הזה הוא למה להשוות הארלי בנטון P מול פודרה כששני הפיקאפים שלה מחוברים. היה צריך להשוות מול ה-P בלבד של הפודרה. אני בעיקר שומע שם השוואה בין בין P לבין PJ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אלף שקל חממי, אני מנגן על בס שעלתה לי 600 שקל והצליל שלה יותר גן עדן משלך. פנדר פרסיז'ן 75' מקורית לחלוטין (-; כולל הארגז. מצ"ב הקבלה

(בנובמבר 1990 הדולר היה 2.03 ש"ח, כלומר מדובר ב-$295 שהם היום 998 ש"ח)

image.thumb.png.3d55b36ae279caf9d2c2fe3ca024daed.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, אלנבי 97 זה לא איפה שמוסיכל ישבו?

מי זה הלב שמח הזה?

אף פעם לא שמעתי את השם שלו, ודווקא בשנות ה-90 הייתי מסתובב מלא בחנויות כלי נגינה בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.10.2020 at 11:53, lukatch כתב:

מה אלף שקל חממי, אני מנגן על בס שעלתה לי 600 שקל והצליל שלה יותר גן עדן משלך.

בסדר, לך יש יותר גדול. 

מכיר את החנות באלנבי והאדם שם הוא אחלה בנאדם. שווה להיכנס לחנות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...