Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

לכל אלו שאוהבים פרסיז'ן וג'אז בס

Hamami

Recommended Posts

אילן אני איתך מיליון אחוז, 

זה אפילו לא רע של סטאפ או עצים, זה רע של נראה לי שהאלטקרוניקה הורכבה לא נכון.

בכל מקרה הסיגנצ׳ר של סטו האם בזמנו היה בקונפיגורצית פיקאפים כזאתי וזאת גם לא היתה הבס הכי פופולרית בעולם.... 

אני גם מנסה לחשוב על איזשהיא בס עם 3 פיקאפים שהיא מצליחה או שניגנתי והיתה מוצלחת,

מעבר לפנדר 6 שהיא לא בדיוק בס אני לא מצליח לחשוב על משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את רובןֿ, לא הייתי קורא לזה פופולארי, על המיוזיק מן חשבתי אבל שכחתי באיזה דגם זה היה, חשבתי בהתחלה שזאת בונגו.

מה שבאמת מפתיע אותי זה שאין גרסאת שלושה פיקאפים ל thunderbird. מעבר לזה שיש לה המון מקום בשביל זה, לגיבסון יש גרסאת 3 האמבקרים לכל אחת מהגיטרות סוליד באדי המפורסמות שלהם (או לפחות ככה אני זוכר). אני חושב שה SG עם 3 פיקאפים היא ללא ספק אחת הגיטרות שהייתי רוצה לשים עליהן יד יום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, GalShaya כתב:

מכיר את רובןֿ, לא הייתי קורא לזה פופולארי, על המיוזיק מן חשבתי אבל שכחתי באיזה דגם זה היה, חשבתי בהתחלה שזאת בונגו.

מה שבאמת מפתיע אותי זה שאין גרסאת שלושה פיקאפים ל thunderbird. מעבר לזה שיש לה המון מקום בשביל זה, לגיבסון יש גרסאת 3 האמבקרים לכל אחת מהגיטרות סוליד באדי המפורסמות שלהם (או לפחות ככה אני זוכר). אני חושב שה SG עם 3 פיקאפים היא ללא ספק אחת הגיטרות שהייתי רוצה לשים עליהן יד יום אחד.

המיוזיקמן נקראת Big Al.

ניסית פעם לס פול/SG עם 3 פיקאפים? זה נראה קילר אבל חוץ מזה לא מאוד מוצלח. זה לא כמו סטראט, יש רק שלושה מצבים בסוויץ', גשר, נק+אמצע, נק. הפיקאפ האמצעי מלופף הפוך, ובמצב אמצע של הסוויץ' (נק+מידל) יש צליל מאוד דקיק של out of phase. וגם איכשהו הרצף המתכתי הזה מתחת למיתרים לא נורא נוח לפריטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...