Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

בס ב-18 דולר?!

lukatch

Recommended Posts

זהו, בעצם. קניתי כי אי אפשר שלא לקנות בכזה מחיר. אין לי מושג מה להגיד לכם חוץ מאשר שזה נראה לי מטורף לקבל בס חדש במתנה ולא לקחת. עכשיו נחכה שיגיע. 
https://www.ebay.com/itm/372972032519

spacer.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת ל 75$ אין מכס ואפילו לא מע"מ.

קניתי בעבר "הפתעות" כאלה, למרות שהרגשתי שזה too good to be true...

לפני הכל, בשביל זה יש באייר פרוטקשן, ולכל היותר אקבל הפתעה טובה!

מלבד זאת, בדרך כלל איביי בעצמם עולים על החשבונות שנפרצו, מחזירים את הכסף ומתנצלים על אי הנעימות שנגרמה לך ו...

[גילוי נאות, גם אני קניתי 😁]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Musical Dream כתב:

יאללה, פתחתי חנות!

דבר איתי :)

תודה😎

זה מגיע עם קורונה? הווירוס הזה יכול לשרוד כמה ימים באויר הפתוח...

מתי זה מגיע?

עריכה אחרונה על ידי Hamami
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוירוס של נגינת בס דווקא אלים מאד,

והוא מחזיק גם כמה שנים באויר הפתוח :)

אופס, כבר קיבלתי עדכון:

ציטוט

We removed this listing from the site. For more information and next steps go to Messages.

For information about delivery, view your order details.

בדיוק כמו שהבטחתי ובלי לאכזב. בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Musical Dream
עיצוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Musical Dream כתב:

בדיוק כמו שהבטחתי ובלי לאכזב. בכלל.

זה עדין מופיע...

https://www.ebay.com/itm/124102248386

אבל גם אם לא, לפחות נישאר עם הווירוס הרגיל.

עריכה אחרונה על ידי Hamami
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בצהריים כתבו לי מאיביי שההזמנה שלי (בס שחורה + מגבר) is being shipped.  שמתי לב שלא נכתב has been shipped.   אחרי כמה שעות קיבלתי אימייל עם הכותרת eBay account security communication partner warning, שאומר שהחשבון של המוכר נפרץ ע"י צד שלישי, ובהמשך ראיתי שהקישור לעמוד המוצר מת.

לא קיבלתי הודעה על ביטול ההזמנה או על החזר, אבל בנסיבות האלה אני מאד פסימי.  אם באורח פלא הגיטרה כן תגיע, אני מתחייב לחרוט עליה את השם של אילן, כהוכרה על פועלו רב השנים בהנחלת ידע בסיסטי לציבור הרחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור לגיטרה הלבנה פעיל אבל מצוין שהמכירה הסתיימה.

נמכרו 107 יחידות !

התגובה היחידה שאני קיבלתי :

Your order is confirmed - we’ll let you know when it’s on the way

מאז הכול שקט, כבר יומיים.

ניתן לברר ??

עריכה אחרונה על ידי yosiwin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמוד של הבס הלבנה אין סימני מצוקה, העמוד מתפקד, 107 נמכרו, נשארו להם "יותר מ-10". ועד עכשיו לא קיבלתי שום הודעה מאיביי על בעיה. 

https://www.ebay.com/itm/372972032519

Estimated delivery Thursday, Mar 12, 2020 - Sunday, Apr 19, 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה שנמכרו 'רק' 107 יחידות, וכבר נגמרה החגיגה...

אז לא, הבס הלבנה לא תגיע.

מצד שני, עבורך זו אולי לא כזו אכזבה גדולה...

עריכה אחרונה על ידי Musical Dream
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר הנושא מטאלקבאס.חלק מהמוכרים זו הונאה בטוח,לפי מספרי המעקב החבילות התחילו להגיע אבל לכתובות אחרות(מספרי המעקב היו לא אמיתים).

אולי יש מוכרים שכן בסדר נותר רק לחכות ולראות.כשהכלים האלו עלו 100$ ו35$ אנשים כן קיבלו משלוח בתוך אמריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חברים, אתם סתם נותנים כסף לסקאמרים וחבל, כי אפילו אם תקבלו את הכסף בחזרה מאיביי/פייפאל, אתם מעודדים אותם להמשיך לעשות את זה. אם זה טוב מדי בשביל להיות אמיתי, זה לא אמיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נו, מישהו קיבל את הבס שהזמין?  או לפחות קיבל עוד אינפורמציה?  אצלי נאדה.

אני חושד שהמוכר הנדס הונאה ב"שיטת מצליח" הוותיקה, ובונה על הרווחים שיישארו אצלו מהקונים שלא יטרחו לבקש את הכסף חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אטרח לבקש, אל דאגה. עד היום לא הפילו אותי בכאלה. פייפאל כבר החזירו לי לאורך השנים כסף על 5 אייטמים. בינתיים לא בוער לי במיוחד ה-$18 האלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.4.2020 at 14:36, huckbuc כתב:

בונה על הרווחים שיישארו אצלו מהקונים שלא יטרחו לבקש את הכסף חזרה.

זה יותר מורכב מזה. בדרך כלל המוכרים מתחילים בפעילות לגיטימית או חצי לגיטימית כמו דרופ שיפינג, בשביל לצבור פידבק. הפידבק עוזר להם להסיר חלק מהמגבלות על הוצאת כספים שפייפאל שמה למוכרים חדשים. בשלב מסוים הם מתחילים למכור פריטים שאין ברשותם במחירי בדיחה כדי לקבל כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן, ומעדכנים איזשהו מספר טרקינג שלעולם לא יגיע ליעדו (ואם במקרה יגיע, אפשר לצפות שיהיה שם קצת חול או חצץ). עד שתגיש תלונה ועד שפייפאל יפסקו לטובתך, המוכר כבר הספיק להוציא החוצה לא מעט מהכסף שקיבל.

(הכותב עבד כאנליסט הונאות בפייפאל מספר שנים) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, SL כתב:

זה יותר מורכב מזה. בדרך כלל המוכרים מתחילים בפעילות לגיטימית או חצי לגיטימית כמו דרופ שיפינג, בשביל לצבור פידבק. הפידבק עוזר להם להסיר חלק מהמגבלות על הוצאת כספים שפייפאל שמה למוכרים חדשים. בשלב מסוים הם מתחילים למכור פריטים שאין ברשותם במחירי בדיחה כדי לקבל כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן, ומעדכנים איזשהו מספר טרקינג שלעולם לא יגיע ליעדו (ואם במקרה יגיע, אפשר לצפות שיהיה שם קצת חול או חצץ). עד שתגיש תלונה ועד שפייפאל יפסקו לטובתך, המוכר כבר הספיק להוציא החוצה לא מעט מהכסף שקיבל.

(הכותב עבד כאנליסט הונאות בפייפאל מספר שנים) 

אוקיי! במקום השערות וניחושים, יש איתנו מומחה. שחר, אתה מבין שמעכשיו אתה הרפראנט פה לדברים כאלה, כן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, lukatch כתב:

אוקיי! במקום השערות וניחושים, יש איתנו מומחה. שחר, אתה מבין שמעכשיו אתה הרפראנט פה לדברים כאלה, כן? 

לכו על זה, בכיף :) פעם עוד הייתי יכול לעזור לבדוק חשבונות של מוכרים או לזרז קייסים בפייפאל, היום ניאלץ לסמוך על שירות הלקוחות (הלא מדהים) שלהם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלשום קיבלתי הודעה מאיביי שהם העבירו לי החזר על הקנייה, כי אחרי בירור עם המוכר,  הוא "לא הצליח לספק מספר מעקב תקף" להזמנה שלי.  עוד לא וידאתי שהכסף נכנס אבל אני רגוע.  לקח 5 ימים מהפנייה שלי עד ההחזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...