Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מנסה ללמוד את הקטע הזה

SL

Recommended Posts

שאלתי את השאלה הזו גם בקבוצה בפייסבוק אבל זה לא ממש עבד, אז שואל שוב כאן.

אני מנסה להוציא את הקטע הזה של דייבי, אבל באיזור 3:40, כשהוא עולה גבוה על הפרטבורד, נראה לי שיש אי התאמה בין מה שמנוגן למה שהוידאו מראה, האם אכן כך?

נראה לי שהכיוון סטנדרטי, מישהו כתב שמדובר בD סטנדרט אבל זה לא נראה לי נכון.

אשמח לעצה מהמומחים :) אני לא כל כך חזק בלהוציא קטעים משמיעה (עדיין?)

ואגב, אשמח שזה לא יהפוך לדיון דייבי בעד ונגד, ואם זה חייב אז רק אחרי שהשאלה תקבל מענה. Pretty please?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש תוכנות שמאיטות את המהרות של המוסיקה ושהצלילים ישארו בגובה המקורי שלהם. קח תוכנה כזו, תוריד את המהירות, וילך לך יותר קל.

הכ חשוב, תעבוד עם האוזניים. העינים, יכולות להטעות. כי גם אם אתה רואה מישהו מנגן על הבס עם הלשון ושומע סאונד של סלאפ... תסיק מסקנות לבד.

שיהיה בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי Hamami
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך תוכנה, ביוטיוב יש אפשרות להאט ל-75%, 50% ואפילו 25%. זה בהגדרות (גלגל השיניים למטה - playback speed).

בעניין מה שקורה ב-3:40, זה נשמע לי מכוון רגיל ומתאים למה שרואים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, lukatch כתב:

לא צריך תוכנה, ביוטיוב יש אפשרות להאט ל-75%, 50% ואפילו 25%. זה בהגדרות (גלגל השיניים למטה - playback speed).

שיחקת אותה👍 

תמיד רואים את זה אבל אף פעם לא היה צורך להשתמש בזה. אחלה פתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2020 at 17:20, lukatch כתב:

בעניין מה שקורה ב-3:40, זה נשמע לי מכוון רגיל ומתאים למה שרואים. 

כמובן שמשתמש באופציה להאט את המהירות שמובנית ביוטיוב :)

לוקאץ׳, אתה בטוח? אולי אנחנו לא מדברים בדיוק על אותו קטע, אני התכוונתי למה שרואים ב3:43. הבנד שהוא עושה נראה על G# אבל לי הוא נשמע על F#

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, SL כתב:

אני התכוונתי למה שרואים ב3:43. הבנד שהוא עושה נראה על G# אבל לי הוא נשמע על F#

אתה צודק, אבל מיד בהמשך שאר התווים שהוא מנגן על הבס מתאימים בול לפלייבק. המסקנה המתבקשת היא שאנחנו רואים ושומעים שני דברים שונים. זו לא נגינת live. במקום הספציפי הזה הוא פיקשש בסשן הצילום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2020 at 18:20, lukatch כתב:

וכשמשתמשים במחשב (ולא בטלפון או טאבלט) יש גם אפשרות לשנות את המהירות בקפיצות של 5% - דרך Custom, אחרי שמקליקים על playback speed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...