Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

נמכר Torillo Fargo 6 strings

Sergey

Recommended Posts

יפה שיש לו zero fret. זה די נדיר לראות זירו-פרט על משהו שאיננו וינטאג' גרמני משנות השישים. אני לא יודע למה ליאו פנדר (ובעקבותיו כל שאר העולם כמעט) החליט בשנות ה-50 שלא ללכת בשיטה המאוד מוצלחת הזאת, וגזר עלינו ועל חברינו הגיטריסטים התעסקות מתסכלת עם נאטים שחתוכים גבוה מדי (נגינה קשה וזיוף בשריג הראשון, אופייני לכלים סיניים) או נמוך מדי (זמזומים בלתי נסבלים). זירו-פרט מאפשר גם להרחיב קצת את החריצים בנאט (יותר נכון, ב-string spacer) בלי להסתכן בהעמקת החריץ יותר מדי, תופעת-לוואי מעצבנת שמתרחשת יותר מדי פעמים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם Tobias בונה עם Zero Fret. אני חושב שהפתרון הכי טוב לזה הוא הפתרון של סמית, שאחר כך כולם העתיקו ושינו בדרך שלהם: נאט מ-Brass.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, בראס נאט זה סיפור הרבה יותר ישן מסמית. אבל הסיפור הוא לא החומר (שממילא משנה רק למיתרים פתוחים), אלא ההפרדה בין שני תפקידי הנאט - הגובה והמירווח בין המיתרים. זירו-פרט מסדר גובה מושלם, ומאחוריו יש נאט שהוא בעצם רק spacer, ואפשר לחתוך אותו כמה עמוק שרוצים בלי חשבון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמידות של נאט מבראס עולה על כל העצמות והפלסטיקים. הנאט של סמית, שגם מעוצב באופן ייחודי, מושלם כשהוא יוצא מהחנות. הוא יחזיק מעמד הרבה אחרינו. אין צורך לגעת בו לעולם אלא אם מתרחשת קטסטרופה בצוואר או לשריגים. 

באופן כללי זה נכון ששריג אפס פוטר אותנו מכל תחלואות הנאט המעצבנות אבל זה מכוער לדעתי.. משהו מפריע לי בעין כשאני רואה שם את הקו הכפול הזה במקום נאט עבה אחד. זו לא ביקורת על הבס הספציפית הזו שנראית מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.7.2019 at 18:20, RT כתב:

זה מכוער לדעתי.. משהו מפריע לי בעין כשאני רואה שם את הקו הכפול הזה במקום נאט עבה אחד.

המממ... קבל 4 X מכוער (-;

4Hof.thumb.jpg.a975c0440d5c92743d88df8103b1a95e.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • Sergey שינה את הכותרת לנמכר Torillo Fargo 6 strings

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר