Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

טוביאס?

Folderty

Recommended Posts

אם יש לך את אפשרות לבדוק באופן אישי אז זה הכי טוב, כי אתה יודע מה אומרים:

If it's too good to be true, it's not true

הוואי אינעלדינאק!!! אני מה זה מקנא בך. גלשתי כבר כמעט בכל מקום אפשרי בכדור הארץ אבל בהוואי עדיין לא גלשתי 🙂

תביא לי גל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 hours ago, iBass said:

אם יש לך את אפשרות לבדוק באופן אישי אז זה הכי טוב, כי אתה יודע מה אומרים:

If it's too good to be true, it's not true

הוואי אינעלדינאק!!! אני מה זה מקנא בך. גלשתי כבר כמעט בכל מקום אפשרי בכדור הארץ אבל בהוואי עדיין לא גלשתי 🙂

תביא לי גל!

אני בסיסט מתחיל שמחפש את הגיטרה ה״אמיתית״ הראשונה שלי. אסע אליו לבדוק. טיפים למה לשים לב? (סאונד ונוחות אני יודע פחות או יותר... מה עוד?)

אני מרגיש בזבוז שאני לא יודע לגלוש! אקח אולי שיעור או שניים ואייבא כמה גלים לארץ הקודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה דברים שצריך לבדוק. זה לא מדע טילים אבל צריך בכל זאת להבין קצת איך הבס בנויה.

- מצב הסריגים

- מצב האלקטרוניקה (רעשים וכולי)

- בדיקה ויזואלית שאין סדקים (אחד המקומות המסוכנים זה ה-Neck Pocket. סדק שם זה ממש לא טוב וזה סימן שפירקו צוואר בצורה לא נכונה, או שהופעל שם לחץ, בין אם זה ממכה או ממשהוא אחר)

- לבדוק האם הטראס עובד כמו שצריך לשני הכיוונים. הוואי היא מדינה טרופית וכמעט בטוח שכשתביא אותה לארץ תצטרך קצת להתאים את הצוואר בגלל הבדלי מזג האוויר

זה בגדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טוביאס טובי, מיוצרת במזרח על ידי אפיפון. הדגם הכי מוזל. ו 375 זה לא כזאת מציאה למשומשת

https://www.ebay.com/itm/EPIPHONE-TOBY-BASS-STANDARD-IV-4-corde-Basso-ELETTRICO-nuovo/401704833213?epid=1257375104&hash=item5d877950bd:g:P3wAAOSwXq1ZlGzC:rk:3:pf:0

לא צריך לנסוע עד הוואי כדי למצוא את הבס הראשונה הטובה שלך במחיר טוב אבל נסיעה טובה :)

עריכה אחרונה על ידי tomersg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב בקיצור נמרץ: שלחתי לבחור בקשה שישלח לי עוד קצת תמונות של ההדסטוק והוא הגיב בחריפות ועצבנות ושלח אותי לכל הרוחות. או שיש לו מה להסתיר או שהערתי הוואיני מהשאנטי שלו. גיטרה אין.

אבל התהליך היה מעניין ומלמד שזה לא פחות חשוב 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...