Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

Warwick Star Bass II Masterbuild

altmanel

Recommended Posts

למכירה אחד הבסים היותר מדהימות שיצא לי להחזיק.
נבנה במיוחד עבורי עם הדרישות הבאות:
1. שני האמבאקרים עם סוויטצ'ים נפרדים לכל פיקאפ לבחירה בין single/Series/parallel (סטוק רגיל מגיע רק עם סינגל קויל)
2. גימור High Gloss על כל הגיטרה כולל צוואר והדסטוק.
3. F-Hole אחד על מנת להגן על האלקטרוניקה מאבק וכן בובינגה על ההדסטוק, Truss rod cover והטיונרים.
בנוסף הוא מגיע עם כל התוספות של Master Build: גשר, סריגים ונאט מפליז איכותי (Bell Brass), סטראפלוקס, אוגדן Maintenance וקייס טיסה ענקי (וכבד).
אני מוסיף למכירה גם נרתיק הכי איכותי שיש ל Rockbag בקטגוריה הזאת (ראו תמונה מצורפת) וכיסוי טראס רוד מפלאסטיק בשביל יותר נוחות למי שרוצה.
אם תקנו בקרוב, אני יכול לזרוק גם סט מיתרים חדש של GHS Round Core Boomers (הבס כבר מצוידת בסט כזה בדיוק).
מחיר: 15,000 - עלה לי לפני שנתיים בערך 24,000 לא כולל הנרתיק.
מיותר לציין שהוא במצב מושלם ואין עליו שום שריטות או אבק (אני משתדל לטפח  ולנקות אותו בכל הזדמנות)
אני מוכר רק בשביל הצורך בכסף אז טרייד לא רלוונטי כרגע
אני מניח שתרצו להתמקח, חשוב שתדעו שאני לא מתכוון להתגמש בצורה קיצונית (אם כי אני מוכן להוריד 300 אם מישהו מוכן לוותר על הנרתיק)
הנה לינק לאתר החברה עם הבס שלי בשביל נתונים טכניים:
 http://www.warwickbass.com/en/Warwick---Products--Instruments--Customshop---Masterbuilt--Basic-Bass-Models--Star-Bass--Star-Bass--Star-Bass-4-String--Starbass-II---15-2936--4-string--Pictures.html
ניתן גם לשלוח הודעה ב: [email protected] או בסלולרי 050-6533391

20171005_122501.jpg

20171005_122506.jpg

20171005_122513.jpg

20171005_122529.jpg

20171005_122946.jpg

20171005_123303.jpg

עריכה אחרונה על ידי altmanel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, guy_ron כתב:

:anguished:

מממממה ?

חחח

בס יפה מאוד, ובהצלחה עם המכירה, רק שהקטע עם ה-F-hole לא ממש ברור לי. יש לי באסים נפח בני 52-57 עם האלקטרוניקה המקורית, והכל בסדר. ודווקא בריקנבקר 73' היה צריך להחליף הכל בגלל רעשים וחריקות וניתוקים. המסקנה שלי היא שאבק דווקא מאריך את חיי הפוטנציומטרים (-;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.