Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

רוצה לשפר טכניקה

nemo

Recommended Posts

לאחרונה גיליתי שהטכניקה שלי די ברצפה, ואני רוצה לעבוד עליה, איך אתם משפרים טכניקה? בנוסף אשמח להמלצות לשירים ללמוד עם טכניקת פינגרסטייל בלבד ברמה של YYZ בערך, תודה

ד"א-מה אימון מומלץ כדי להתחיל לנגן בשלוש אצבעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה גיליתי שהטכניקה שלי די ברצפה, ואני רוצה לעבוד עליה, איך אתם משפרים טכניקה? בנוסף אשמח להמלצות לשירים ללמוד עם טכניקת פינגרסטייל בלבד ברמה של YYZ בערך, תודה

ד"א-מה אימון מומלץ כדי להתחיל לנגן בשלוש אצבעות?

לגבי שיפור טכניקה - קח איזה שהוא בייס ליין שנוח לך. לא משנה אם פשוט או מסובך ותתחבר למטרונום

תתחיל מקצב איטי ולאט לאט תגביר. ברגע שאתה לא מצליח לנגן נקי בקצב מסוים - תחזור אחורה טיפה ושב עליו עד שייצא טוב

לחפוף, לשטוף, לחזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תרגילים לשלוש אצבעות-

תרגיל בסיסי הוא לקחת מנגינה קלה רבעים וחצאים ועל כל צליל במנגינה לנגן טריאולות ביד ימין עם שלוש אצבעות. זה יכול להיות גם סולמות אבל מנגינות זה יותר כיף.

אחר כך מגיע החלק הטריקי שהוא לקחת פראזות שמורכבות מטריאולות, שמיניות או חלקי ששש עשרה ולהשתמש בשלוש אצבעות ביד ימין כשכל תו מקבל אצבע שונה. זה נראה לי הבסיס של נגינת שלוש אצבעות.

לגבי טכניקה בכללי תנסה להשתמש באידיאל הקלאסי של אטיוד- אתה עובד על חומר מוסיקלי שקשה לך לבצע ומנגן אותו בהמון צורות שונות שזה אומר להגיע אליו וללכת ממנו לצלילים אחרים וכך לעבוד גם על אצבועים שונים לאותו חומר מוסיקלי הכי טוב שתכתוב בלי הכלי תרגילים ואז תלמד לנגן אותם. כמובן שים לב להבדלים בנגינה כמו דינמקיה ארטיקולציה ובעצם כל דרך שונה לנגן את מה שאתה רוצה לעבוד עליו.

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...