Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

בס אקוסטית

dncu123

Recommended Posts

אם אתה מעוניין בווליום אקוסטי תתרחק מהאיבנז.

DEAN EAB PLAYMATE היא האקוסטית הכי חזקה בטווח מחירים הזה. יש כל מני מקבילות דומות, הכי חשוב שיהיה לזאת שאתה קונה גוף JUMBO, אחרת עם יותר מגיטרה אקוסטית אחת כבר לא ישמעו אותה כמעט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדין באמת חמודה. התארגנתי על אחת לא מזמן בממש מחיר בדיחה. יש לה סאונד אקוסטי נחמד ושמיע - אבל לבד. אם רוצים שעוד מישהו ישמע חוץ ממך, חייב להתחבר להגברה. יש לה גוף ענק ומגוחך, אם עומדים זה נראה כמו הבס גיטרון של האלמריאצ'י... אבל עם סטאפ טוב ונמוך, ועבודת סריגים, היא מנגנת ממש סבבה. המערכת הגברה פשוטה מאוד - פסיבית - פיקאפ פיאזו, ווליון וטון וזהו. הגעתי למסקנה שזה לא ממש מספיק, ואני מארגן לה מערכת אקטיבית בסגנון פישמן בזול מאיביי.

אבל בסה"כ בס אקוסטית נחמדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל קניתי בס אקוסטית של Silverhead ממרום.

אמנם החברה ידועה כיצרנית מטקות מדופלמת, אבל וואלה - הגיטרה הזאת ספציפית, בהחלט לא יורדת מהרמה של ה-DEAN. עלתה לי 1500 ש"ח, גוף ג'אמבו CUTAWAY וכל זאת עם מגבר פישמן מובנה שנשמע תענוג..

יכול להיות שהיא לא מופיעה באתר שלהם אבל אם תלך לאחד הסניפים שלהם יזמינו לך אחת בכיף.

לגבי עניין הסטאפ והאקשן - בגלל שהמטרה שלי ברכישת בס אקוסטית הייתה היכולת להשתתף בג'אמים אקוסטים, דווקא כיוונתי אותה על אקשן גבוה במיוחד. קשה נורא לאצבוע ולא הדבר הכי נוח בעולם, אבל מתרגלים לזה וככה היא נותנת לי מספיק ווליום כדי להשתתף בכיף בג'אמים עם 2 אקוסטיות, 2 ג'מבה, עוד\ג'ומבוש, קמנצ'ה ולפעמים גם איזה דיג'רידו לתיבול. אחלה אימון כושר לאצבעות :) סך הכל העדפתי בס אקוסטית קשה לנגינה מאשר להישאר בלי בס בג'אמים אקוסטים שיוצא לי להיות הרבה בסביבתם, אז יצא לי משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה הגעת למסקנה שאם האקשן יהיה גבוה במיוחד והכי לא נוח, היא תיתן לך יותר ווליום? הפוך גוטה... וגם חבל על האצבעות. לי הספיק ג'אם הזוי עם 20 יפנים מטורפים בהודו ויבלת ענקית באצבע כדי להבין את זה..

אגב, בהקשר של יותר ווליום אקוסטי, אני מתעניין ברכישה של הדבר הזה - http://www.planetwaves.com/PWOport.Page?sid=ab85675f-9a56-43d3-9db2-df743966af85

קראתי על זה קצת בטוק בס, זה אמור לחזק את הווליום ולמקד את הסאונד. הדעות חלוקות, יש גם סרטון ביוטיוב. לא הגעתי למסקנה חד משמעית. שוקל לנסות. זה לא נורא יקר. מה יכול להיות.. אני בטוח שפה אף אחד לא ניסה כזה דבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נורא יקר. מה יכול להיות.. אני בטוח שפה אף אחד לא ניסה כזה דבר..

מעניין. למרות שלא שמעתי שום הבדל. ברגע שתחליט ותקנה,ספר איך יצא.

אני קניתי לי בס פנדר אקוסטית יפנית בלונדון תמורת 1200₪ בערך בידיעה שהיא תשמש אותי מקסימום לספה בבית. וזה מה שהיא עושה.

חוץ מזה, היא נשמעת לא רע כשהיא מחוברת (סלחו לי שאני דוחף פה עוד סרטון שלי):

אגב, הבס נקנתה עם סטאפ נוראי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הU-BASS בווילד גיטרס ב1500, היא לא ממש סטנדרטית, היא ממש קטנה וניידת, יש לה מייתרי גומי\פלסטיק מיוחדים כאלה לסאונד יותר קונטרבסי ופריאמפ מובנה עם טיונר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הU-BASS בווילד גיטרס ב1500, היא לא ממש סטנדרטית, היא ממש קטנה וניידת, יש לה מייתרי גומי\פלסטיק מיוחדים כאלה לסאונד יותר קונטרבסי ופריאמפ מובנה עם טיונר

צריך לנסות פעם. מישהו ניסה פה בעצמו? אפילו שרשום שהן לא צעצוע, הם נראות צעצוע...

בכל מקרה אני הולך בקרוב לבנות איזה פרוייקט בסגנון הזה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. למרות שלא שמעתי שום הבדל. ברגע שתחליט ותקנה,ספר איך יצא.

אני קניתי לי בס פנדר אקוסטית יפנית בלונדון תמורת 1200₪ בערך בידיעה שהיא תשמש אותי מקסימום לספה בבית. וזה מה שהיא עושה.

חוץ מזה, היא נשמעת לא רע שהיא מחוברת (סלחו לי שאני דוחף פה עוד סרטון שלי):

אגב, הבס נקנתה עם סטאפ נוראי...

נשמעת  ממש טוב(הרבה בגלל מי שמנגן עליה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שאני אעבור בווילד גיטרס אני אנסה את הU-BASS, אם למרות הגודל שלה יש לה ווליום ובסים נורמאליים (בלי ההגברה) אז היא די מושלמת למה שצריך מבס אקוסטית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה בחינה המחיר הגיוני? גבוה מידי או נמוך מידי? לי משומשת עלתה הרבה פחות... (טרייד על חשמלית + כסף מצד הקונה - עלות כ 200 - 300 ש"ח)

לגבי המהגוני - אין לי מושג. לא מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...