Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מכירת ציוד כללית JBMM ומגבר 100 וואט

שי בוזי

Recommended Posts

שלום לכם ילדים וילדות

החלטתי לפרוש אחרי שבסופו של דבר בס כבר לא עושה לי את זה יותר. ואתם אלו שנהנים מזה.

אני מוכר את הג'ז בס מרקוס מילר במצב טוב מאוד כמעט ואין פגיעות. מי שיקנה אותה יקבל איתה רצועה רחבה (לא מרופדת אבל מאוד נוחה) ונרתיק של כלי זמר.

smfj.jpg

[img width=450 height=600]http://img713.imageshack.us/img713/166/xemd.jpg

[img width=600 height=450]http://img96.imageshack.us/img96/1292/or30.jpg

מחיר 3600

בנוסף אני מוכר את המגבר workingmans 12. מגבר 100 וואט עובד מעולה. לפי הגיל היה צריך לצאת לפנסיה אבל מסתבר שאף אחד לא סיפר לו. נותן בראש ושווה כל שקל. מחיר 1000.

במידה ומישהו יקנה את שניהם, אני מוסיף בתור מתנה טיונר של boss TU80 ו מולטי אפקטzoom b2 מתנה.

המחיר עבור שניהם: 4300

לא מעוניין בהחלפות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שלא קיבלתי אפילו הצעת מחיר על המרקוס מילר. פנדר כבר אמרנו? גוף ash אמרנו? אלקטרוניקה שלא תבייש אף בס קאסטום, כבר אמרנו? אף אחד לא מתעניין?

תסיק מזה את המסקנה.

לא אומר מעבר לזה מילה כי אני זה שכתב את כללי הפורום  ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לך להיות פתוח לטרייד - גיטרות כמו ג'ז בס/פרסיז'ן אמריקאיות יהיה לך יותר קל למכור

(לא שאני מציע שום דבר :)

לאור העובדה שהוא ציין שהוא החליט לפרוש מעסקי הנגינה - אני מניח שטריידים לא יעניינו אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשניסיתי למכור את הפדולה ראפצ'ר שלי החלפתי אותה תמורת ג'ז בס אמריקן דלוקס (עם איזו תוספת קטנה), את הדלוקס תמורת פרסיז'ן סטנדרט בתוספת מזומן ואת הפרסיז'ן תמורת סטינגריי. מפה, למכור במחיר שרציתי כבר היה די קל - אבל ממש אהבתי את הסאונד ונאלצתי להשאיר אותה.

(או במלים אחרות - שיעשה trade down בתוספת מזומן ויתקדם לאט לאט למשהו שיותר קל למכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שניסיתי את הכל. כל השנה האחרונה עברתי מG&L L-2000 לג'ז בס אמריקן סטנדרט ואז לוורוויק קורבט גרמנית ולבסוף הבס הנוכחית. אף אחת מהן לא נמכרה וכולן עברו מיד ליד. כך שאת זאת אני מעוניין למכור (אלא אם מישהו מעוניין להחליף תמורת G&L L2000 אמריקאית או טריביוט בתוספת מחיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מקפיץ...

קדימה חברים. ראיתי שמוכרים אמריקן סטנדרט ביותר. אומנם זו יפנית, אבל אי אפשר להתווכח על האיכות שלא תראו במודלים האמריקאים הפשוטים שנמכרים במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...