Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

מיתרים בזול

lukatch

Recommended Posts

עוד משהו לאספנים האלה שכבר קנו את כל הבסים משנות ה60 ונשאר להם עוד קצת דולרים בכיס :)

נראה לי אני אשמור כמה סטים של מיתרים מעכשיו, יש מצב שבעוד 50 שנה הם יממנו לי את הפנסיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רביעיית מיתרי ריקנבייקר ישנים (מקסימה) שקניתי לפני כמה שנים מבחור בריקריסורס.

אני קצת מפחד לשים אותם, זה מבאס שאין לי ערימה (הייתי שומר חלק ומשתמש בחלק).

קצת מטופש, אני יודע... עדיף לנסות מלשמור אותם בקופסא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך אתר הקיבוצים:

בראשית שנות השמונים, לאחר חיפושים רבים ובדיקות כלכליות, נמצא מפעל בריטי שחיפש קונה, וגרופית קפץ על המציאה, בתמיכת המלווים המשקיים והייעוץ הכלכלי. היה זה מפעל שייצר מיתרים לכל כלי הקשת והמיתר. ההתחלה הייתה אופטימית, עם קהל לקוחות קבוע והזמנות רבות. בחלוף השנים התפתחו קשיים שלא מצאו פתרון: בעיות של היעדר אוטומציה, חוסר מקצועיות מספקת, כמו גם מחקר ופיתוח; תחרות ומוניטין לא מושלמים של המותג, כמו גם התבססות על מיומנותם של עובדים בודדים שידעו להחזיק את המיתר בזווית הליפוף המושלמת - דבר שפגע לעיתים גם באיכות המוצר. כך נוצרו בעיות של דיוק ותפוקה. ההזמנות פחתו, והרווחים בהתאם. לבסוף נסגר המפעל, והמבנה חיכה לבואו של פרויקט חדש.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומישהו זוכר את השם? יש מצב שהשתמשתי לי סט או שניים פעם, משהו עם עטיפה ירוקה או כחולה... אין לזה זכר בגוגל.

חיפוש מיתרים תוצרת ישראל מביא בעיקר ציציות  :P

איך אילן לא יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין השם: מצאתי בגוגל שרידי אזכורים ל- Arava Music Strings, למשל כאן.  לא מצאתי תמונות.

הנה גם משהו שכתב בחור דרום אפריקאי (?) שהיה מתנדב בגרופית ב-1982, עם אזכורים (בטקסט ובתגובות) למפעל המיתרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

צור חשבון חדש או התחבר לחשבון קיים בכדי להגיב

עליך להירשם בכדי לכתוב תגובה

צור חשבון

פתח חשבון בפורום. זה קל ומהיר!

הירשם לפורום

התחבר

משתמש רשום? התחבר כאן.

התחבר כעת
  • Create New...