Jump to content
שים לב! מטעמי אבטחה ההתחברות לפורום אפשרית כעת רק על ידי כתובת האימייל ולא שם התצוגה שלך. ×
iBass Logo

(((((( ניקיון פסח: מוכר חמישה פנדרים וינטאג', 72' עד 78' ))))))

lukatch

Recommended Posts

עריכה:

הלבנה נמכרה. נשארה רק המוסטנג המכוסחת, והמחיר שלה עלה ל-4,000 כי אני לא בטוח שאני רוצה למכור אותה...

====================================

בהמשך תמונות, בינתיים פרטים ראשוניים.

מחירי הפתיחה הם הסכום שבו כל בס מבוטחת. פתוח להצעות הגיוניות - אבל בואו לא נגזים. הצעות משפילות לא ייענו.

מוכן למכור את כל החמש בעיסקת חבילה ב-25,000 ש"ח - non negotiable.

לא מעוניין בטריידים אלא בכסף. אלא אם כן מישהו רוצה לקחת את אחת המיוזיקמסטרים ולתת תמורתה פסנתר אלקטרוני (קלווינובה או דומה לזה). לא מתחייב לקבל הצעה כזאת אבל מוכן לשקול. עריכה: כבר קנינו פסנתר דיגיטלי

למה אני מוכר? התשובה היא שיש לי הרבה יותר מדי באסים ממה שאני צריך, הבנתי שהגזמתי, והחלטתי להסתפק בעשרה בלבד. זאת הסיבה שאני לא מעוניין בהחלפות. אני מוכר את אלה שאני לא מנגן עליהן. הפרטלס למשל, נוגנה הרבה בשעתה אבל מאז שיש בבית קונטרבס, לא נגעתי בה. אז הגיעה זמנה ללכת לבית שבו כן ינגנו עליה.

הן לא יהיו פה לתמיד. אחרי תקופה מסוימת אפרסם בלוח של אקט וכו' ואחר כך אעביר את כולן לחנות, ושם זה כבר יעלה יותר, כמובן. כרגע הן מוצעות רק כאן ללא פער תיווך.

1. פנדר פרסיז'ן 1972 (נובמבר), שחורה - קאסטום קאלר (ב-72' שחור עוד נחשב קאסטום קאלר), צוואר מייפל. יפהפייה, שמורה מעולה, קניתי משימי (וינטאג') לפני שנים, הכל מקורי. הפיקגארד הלבן הצהיב כמו שצריך ב-40 שנה, הלכּה על הצוואר נהייתה כמעט כתומה, בקיצור, סוף הדרך. קלה מאוד. מצוינת לנגינה וגם כהשקעה. 11,000 ש"ח

2. פנדר פרסיז'ן פרטלס (רוזווד, בלי פסים), תחילת שנות ה-70, שחורה. יפה וקלה. הפיקאפ לא מקורי לגיטרה אבל הוא מאמצע שנות ה-70'. גשר ריאישיו ולדעתי גם המפתחות ריאישיו. צוואר ישר ואקשן נמוך נמוך - הבס מנגן מעצמו כמעט. כרגע עם תומסטיק אינפלד ג'אז פלאטס. 8,000 ש"ח

3. פנדר מיוזיקמסטר 77' אדומה. פיקגארד חדש (פיקגארדיאן, antique pearl) ופוטנציומטרים חדשים.  כיסוי פיקאפ חדש לבן כדי שיתאים לפיקגארד, אבל יש לי את השחור המקורי. 3,000 ש"ח

4. פנדר מיוזיקמסטר 78' לבנה. פוטנציומטרים וג'ק חדשים. כרגע עם פלאטוואונדס. מה הסיכוי להיות בעלים של פנדר שנות ה-70 בכל כך מעט כסף?  3,000 ש"ח

5. ה"פרנקנסטאנג" - אין עוד אחת כזאת. הכלאה שעבדה מוצלח יותר ממה שחשבתי. בס חלקים שהורכב מכל מה שהסתובב בבית: גוף מיוזיקמסטר 78' או 79' שחור מכוסח, צוואר מוסטנג 75', פיקאפ בולט 81' (עודפים שנשארו אחרי שהפסיקו לייצר את המוסטנג - למעשה זה פיקאפ מוסטנג), פיקגארד אנטיק פרל של פיקגארדיאן, טיונרים היפשוט אולטרלייטס (בשביל הבאלאנס). 3,800 4,000 ש"ח ועל זאת בינתיים לא אקבל הצעות בפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לכל המתעניינים במיוזיקמסטר הלבנה: היא נמצאת עכשיו אצל שימי (וינטאג' בקינג ג'ורג')... תוכלו לראות אותה שם.

כאן היא באמצע התמונה:

http://65.23.158.135/userphotos/index.html?recid=64866

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה מתכוון לשאול אם אני מוכן להוציא אותה משימי ולחסוך את פער התיווך, אז התשובה היא שאני אהיה הגון איתו כמו שהוא תמיד היה הגון איתי, ולכן היא נשארת שם, ולפי שעה המכירה היא דרכו. אם שימי מוכן להתגמש, סבבה, ואם הוא יראה שיש רצינות מצד הקונה, הוא ישאל אותי אם אני מוכן לרדת קצת. על איזה גמישות אתה מדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אילן

מהקצת שניגנתי עליה, זאת חתיכת גיטרה מ-ד-ה-י-מ-ה, ממש חמאה. 

איך מוכרים דבר כזה (נראה לי שיש לך כמה הפתעות אחרות איפה שהוא אבל אולי סתם נראה לי).

בכל מקרה אני אשמור עליה על בבת עיני בחיי. כבר לא עושים כלים כאלו לעזאזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אילן

מהקצת שניגנתי עליה, זאת חתיכת גיטרה מ-ד-ה-י-מ-ה, ממש חמאה. 

איך מוכרים דבר כזה (נראה לי שיש לך כמה הפתעות אחרות איפה שהוא אבל אולי סתם נראה לי).

בכל מקרה אני אשמור עליה על בבת עיני בחיי. כבר לא עושים כלים כאלו לעזאזל.

אני בספק אם מדובר בהפתעות, תעלה לתחילת השרשור וכנס ללינק של כל מבחר הגיטרות, ותהנה בזמן שהקנאה מכרסמת בך אט-אט :)

אני בינתיים אפרגן לך במברוק על הקנייה, לאילן במברוק על הרכישה ואמשיך לברוח מטילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא אני איש קטן אני לא מקנא ולא מכרסם אבל יש שם בתמונה הרבה באסים חבלזים אין ספק (שני הריקים נראים מאד). אני איש של באס אחת בקרוב נעלה פה מודעה למכירה של הווארוויק הישנה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארכיון

הנושא הזה הועבר לארכיון והינו סגור לתגובות.

• Create New...